VIRGINIJAUS SIRVYDŽIO KARIAUNA ATSIREVANŠAVO „EŽERŪNUI-KARIUI“

Palangos tiltas, 2015-12-28
1640

2015 metus „Palangos“ krepšininkai baigė pergalingai, jie Molėtuose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 78:73 įveikė „Ežerūną-Karį“.
Svečiai iš pajūrio per keturias pirmąsias minutes surengė spurtą 1:8, po kurio Gintarui Šerkšnui prireikė minutės pertraukėlės (1:8), nors molėtiškiai buvo prisiviję varžovus per metimą (12:14), bet ketvirčio pabaigoje V.Sirvydžio auklėtiniai surengė dar kelias sėkmingas atakas ir vėl nutolo (12:19).

Raimondo Ambrulaičio ir Evaldo Baniulo pastangomis „Ežerūnui-Kariui“ iki ilgosios pertraukos pavyko neženkliai sumažinti atsilikimą (31:36).

Po didžiosios pertraukos Evaldas Baniulis pelnė penkis taškus iš eilės ir išlygino rungtynių rezultatą (36:36), tačiau „Palangos“ krepšininkams pavyko išlaikyti trapų pranašumą (52:57).

Lemiamas kėlinys prasidėjo geresniu bei sėkmingesniu palangiškių puolimu (53:62). Likus žaisti 22 sekundes rezultatas švieslentėje rodė 73:76 palangiškių naudai, bet į tai molėtiškiai nesugebėjo atsakyti ir pergalę baudų metimais įtvirtino KoreWhite (73:78).

„Palanga“: K.White 18 (6 atk.kam), D.Matutis 11, P.Šakinis, R.Simsas ir M.Jucikas po 10, D.Anužis 8, M.Reminas 7 (6 atk.kam, 5 rez.perd), B.Vaitulionis 4.

„Ežerūnas-Karys“: A.Juknevičius 21, R.Ambrulaitis 16, E.Baniulis 15, E.Sosnovskis 8 (6 atk.kam), S.Lekys 5, K.Songin 4.

Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo „Telšius“.

Palangos „Olimpas“ (25-5) tęsia dominavimą šiame 7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico kariauna išvykoje 93:72 (28:20, 25:19, 24:9, 16:24) be problemų susitvarkė su Šakių „Vyčiu-VDU“ (15-15).

Palangos „Olimpas“ (14-5) įsirašė 14 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevico kariauna namie 85:81 (19:21, 18:23, 15:17, 23:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-8).

Palangos „Olimpas“ (11-1) tęsia dominavimą „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevičso kariauna namuose 73:57 (12:7, 17:21, 22:10, 22:19) lapkričio 11 dieną išrašė didžiausią šio sezono nesėkmę „Jurbarkui-Kariui“ (7-5) ir iškovojo 8 pergalę iš eilės.

Pralaimėjimo skonio dar nepajautę „Telšiai“ (3-0) įsirašė trečiąją pergalę. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 90:89 (27:19, 19:23, 27:23, 17:24) nugalėjo Palangos „Olimpą“ (3-1).

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė Palangos „Olimpas“ (3-0). Sandžio Buškevics kariauna išvykoje 87:72 (25:16, 21:15, 24:27, 17:14) įrodė pranašumą prieš „Kretingą“ (1-2).

"Palangos kuršius" namuose sutriuškino Šilutės "Šilutė"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 21 | Rubrika:

Byrono Sanfordo vedama „Šilutė“ (11-3) ketvirtadienį, lapkričio 21 d., Palangoje iškovojo lengvą pergalę. Kęstučio Mačijausko kariauna prieš „Palangos Kuršius“ (5-9) triumfavo 88:73 (18:16, 32:14, 21:15, 17:28).

Svarbiose paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Virginijaus Sirvydžio kariauna 74:64 iškovojo pergalę prieš „Mažeikių“ ekipą ir pateko tarp keturių stipriausių komandų, taip išvengdamas aštuntfinalio barjero.

Žemaitijos sūnau, ilsėkis ramybėje aukštaičių žemėje...