VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.
Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?
Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.
Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.
Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.
Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:
pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:
22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.Socialinės garantijos:
VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.
Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.
Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.
Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.
Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.
Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.
Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.
Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Naujausias ir moderniausias Europoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras publikai suteiks unikalią galimybę pasimėgauti vieno ryškiausių ir žymiausių šių laikų kompozitorių Philipo Glasso muzikos jėga ir grožiu.
ŠVENTOSIOS MOKYKLOJE - „SKAITOMANIJA“
2023 10 27 | Rubrika: Miestas
Šventosios pagrindinėje mokykloje spalio mėnesį minint tarptautinę mokyklų bibliotekos mėnesį startavo skaitymo skatinimo projektas „Skaitomanija“ , kuris tęsis iki gruodžio mėnesio.
Pamokos apie NATO ir pirmąją pagalbą – Palangoje lankėsi Nyderlandų Karalystės kariai
2022 11 11 | Rubrika: Miestas
Praėjusią savaitę Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Nyderlandų Karalystės kariai.
Lietuva, paremk eurą, kaip Ukrainos valiutą
2021 10 21 | Rubrika: Verslas pinigai
Ukrainai reikia įsivesti eurą, kaip valiutą, apeinant pasipriešinimą ir užtikrinant, kad žinia yra aiški – Ukrainos ateitis yra ES ir NATO ir laisvame Vakarų pasaulyje. Euras, kaip valiuta, tai visiems labai aiškiai parodo – ir prancūzams, ir rusams, ir visiems ukrainiečiams.
Gėdos sąrašas: iki liepos 1 d. bus sudarytas preliminarus apleistų žemės sklypų sąrašas
"Palangos tilto" informacija, 2020 06 18 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad kaip ir kasmet, vadovaujantis Savivaldybės tarybos patvirtintu Nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų nustatymo tvarkos aprašu, nustatomi apleisti, nenušienauti, apaugę krūmais ir piktžolėmis sklypai, identifikuojami jų savininkai, užpildomas nenaudojamų, apleistų ar...
Puikūs šachmatininkų pasirodymai festivalyje „Sportas visiems“
2018 06 10 | Rubrika: Sportas
Gegužės 26 d. Palangoje vykusiame festivalyje „Sportas visiems“ šachmatininkai varžėsi 3 „Žaibo“ turnyruose. Suaugę ir vaikai iš įvairių miestų (Palanga, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Kėdainiai, Mažeikiai, Anykščiai ir kt.) kovėsi net 6 valandas.
„Ramybės“ galerijoje – keturių parodų atidarymas
2016 05 26 | Rubrika: Kultūra
Gegužės 28 dieną 17 valandą „Ramybės“ galerija (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į net keturių parodų atidarymą.
Visažiniai Palangos takai: nepalikim pavasario vieno!
Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2014 03 24 | Rubrika: Nuomonės
1981 metais išleistą Justino Marcinkevičiaus (1930-2011) knygą „Dienoraštis be datų“ atsiverčiau ir skaitinėjau vasario paskutinį šeštadienį, 10 valandą ryto. Savaime parskrido „į mintį“. Atminimai parvedė prieš dvejus metus mus palikusį gerasielį žmogų, kurį šiltai prisimename ir čia, Palangoje, amžinos Baltijos jūros...
Atšilus orams dėl erkių įsisiurbimų į medikus kreipiasi daugiau palangiškių
Gina KUBILIŪTĖ, 2012 05 10 | Rubrika: Sveikata
Prasidėjus šiltajam sezonui, žmonės gamtoje susiduria ir su nemaloniais siurprizais. Pavasarį itin suaktyvėjus erkėms, šių gyvių namo parsineša tiek gyventojai, tiek jų augintiniai. Palangos pakraštyje į pievas dažnai pavedžioti šunis vedantis palangiškis Juozas pakraupsta, kai grįžtant namo ant augintinių kailių pamato pilna parazitų....
Viešieji pirkimai – po padidinamuoju stiklu
Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 09 | Rubrika: Miestas
Nuo rugsėjo 1 dienos įsigaliojus Viešųjų pirkimų įstatymo pataisoms, visuomenė galės stebėti viešųjų pirkimų procesą nuo jo pradžios iki pabaigos. Tikinama, kad tokiu būdu bus užtikrinamas viešųjų pirkimų skaidrumas bei sumažintos prielaidos korupcijai atsirasti.