Siautusio Q. Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ įveikė svečius iš Jonavos

"Palangos tilto" informacija, 2019-12-01
1813

Šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo Palangos „Kuršių“ (6-11) ekipa. Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose šeštadienį, lapkričio 31 d. 91:81 (24:17, 26:20, 20:26, 21:18) įveikė „Jonavos“ (4-13) komandą.

Quincy Tayloro vedami palangiškiai po dviejų kėlinių pirmavo 50:37 ir atrodė, kad šeimininkai savo sąlygas diktuos visas rungtynes.

Visgi tuomet svečių ekipa surengė spurtą: dvitaškį pataikė Kahlilas Thomasas, 5 taškus iš eilės pelnė Redas Jakubauskas, o dar tris taškus pridėjęs K. Thomasas „Jonavą“ priartino per 3 taškus (47:50).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus rungtyniauti 4 minutes palangiškiai turėjo 5 taškų persvarą (79:74), tačiau jau netrukus Luka Zaharijevičius ir Robertas Keliačius pelnė po dvitaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė Q. Tayloras ir šeimininkai susikrovė 11 taškų pranašumą (85:74).

Per likusias 3 minutes svečiai nebeįstengė surengti spurto ir „Kuršiai“ iškovojo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Quincy Tayloras, kuris per 34 aikštelėje praleistas minutes pelnė 30 taškų (10/19 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, dukart suklydo ir surinko 36 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 30 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 36 naud.), Luka Zaharijevičius 18 (5 atk. kam., 5 per. kam.), Robertas Keliačius 15, Rokas Nikitinas 11.

„Jonava“: Ianas Gardeneris 18, Modestas Žaunieriūnas 14 (4 rez. perd., 4 kld.), Kahlilas Thomasas 13, Redas Jakubauskas 12, Juozas Balčiūnas 8.

Atkaklioje kovoje Palangos „Kuršiai“ (4-5) nuskynė dar vieną pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 90:86 (20:19, 28:27, 15:16, 27:24) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (4-5) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 87:82 (21:21, 22:27, 18:17, 26:17) įveikė Palangos „Kuršius“.

Vyriausybė pamažu lengvina griežto karantino šalyje sąlygas. Nuo gegužės 24 d. vėl gali veikti baseinai. Palangos baseinas informavo „Palangos tiltą“, kad yra pasiruošęs svečius priimti nuo birželio 1 dienos.

Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL šeštadienio, sausio 4 d., rungtynėse. Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16, 15:21, 25:22, 27:21) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (12-11) krepšininkus.

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

Šventoji šią vasarą kurorto svečius pasitiko gerokai pagražėjusi: tvarkomos viešosios erdvės, gražinama gyvenamoji aplinka, rekonstruojamos gatvės. Tačiau, pasak seniūno pareigas einančio Alvido Baciaus, sustoti neketinama – jau netolimoje aplinkoje Šventosios laukia dar daugiau pokyčių.

LKL: „Lietuvos rytas“ nesunkiai įveikė Palangos ekipą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas svečiuose Klaipėdoje susitiko su Palangos „Palangos Triobet“ komanda ir nesunkiai įveikė varžovus 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18).

Į svečius pakvietė „Vasaros skaitykla“

Aistas MENDEIKA, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį net dvejomis parodomis palangiškius bei kurorto svečius į savo sezono atidarymą pakvietė atsinaujinusi, pagražėjusi Palangos „Vasaros skaitykla“.