AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga

Palangos tiltas, 2021-10-22
Peržiūrėta
662
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga

Siekdama užtikrinti dujų perdavimo sistemos saugumą ir patikimumą AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga.

Planuojama 28 kilometrų dujotiekio atkarpoje atlikti diagnostikos darbus, įvertinti dujotiekio būklę bei pašalinti jau identifikuotus neženklius pažeidimus. Ši dujotiekio atkarpa buvo nutiesta dar 1971 metais, todėl būtina atlikti reikiamus dujotiekio patikrinimo darbus.

Dėl suplanuotų darbų galimas didesnis triukšmo lygis bei galimas kvapas išleidžiant dujas iš vamzdyno į aplinką Gargždų miesto prieigose, netoli magistralės Klaipėda – Vilnius bei Vydmantų kaime. Pagal pirminį darbų planą, dujų išleidimas trijuose taškuose planuojamas spalio 27 dieną, apie 22 val. Dėl šių darbų arčiau minėtų dujotiekio atkarpų gyvenantys gyventojai gali girdėti padidėjusį triukšmą. Šiuos darbus planuojama atlikti per pusvalandį.

Siekdami užtikrinti minėto regiono gyventojų informavimą, iškabinome informacinius pranešimus viešose erdvėse bei palikome pranešimus gyventojų pašto dėžutėse.  Taip pat informavome ir bendrąjį pagalbos numerį ir atitinkamas institucijas, kad tinkamai būtų suvaldytas aplinkinių gyventojų informavimas, jei gyventojai kreiptųsi išgirdę triukšmą, ar užuodę į aplinką išleistų dujų kvapą.

Norime patikinti, kad šiems darbams atsakingai ruošiamės ir Palangos, Vydmantų bei Gargždų gyventojai dujų tiekimo sutrikimų nepajus. Įmonė pasirūpins trimis suspaustų dujų cisternomis (dujovežiais), kurios jau nuo pirmadienio bus lokalizuotos Vydmantų kaime.

Dėkojame už supratimą ir tikimės, kad šiuos darbus, kurie prisidės prie dujų sistemos saugumo didinimo, atliksime kaip įmanoma greičiau, netrikdydami aplinkinių gyventojų ramybės.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į AB „Amber Grid“ Sistemos valdymo centrą, tel. (8 5) 236 0121, 236 0122, mob. tel. 8 699 07301

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekdama užtikrinti dujų perdavimo sistemos saugumą ir patikimumą AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga.


Spalio 11-15 dienomis dėl COVID Palangoje izoliuoti 22 mokiniai, penktadienį, spalio 15 dieną, pranešė Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.


Remontas yra puikus būdas namams suteikti naują, gražesnę išvaizdą. Kaip bebūtų, remonto darbai ne visuomet yra tokie lengvi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties labai svarbu prieš imantis jų gerai pasiruošti ir susipažinti su klaidomis, kurios dažniausiai kyla remonto metu. Visa tai padės išvengti nemalonių situacijų ir...


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad siekiant užtikrinti patikimą šilumos energijos tiekimą Palangos miestui, kasmet planingai privalo būti vykdomi šilumos trasų hidrauliniai bandymai ir jų remonto darbai.


Įsibėgėjant Gintaro gatvės rekonstrukcijos darbams, nuo lapkričio 10 d., antradienio, bus uždaryta gatvės atkarpa nuo J. Janonio g. iki Vytauto g. (apimant J. Janonio g. ir Gintaro g. sankryžą). Šioje atkarpoje bus pradedami dangų ardymo ir žemės darbai.  


UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų remonto spalio 27 d.bus nutrauktas vandens tiekimas: nuo 9:00 iki 12:00 Užkanavės g. 23, 26, 26a, 29a, 29b, 30, 32, 34, 36, 38, 40; nuo 12:30 iki 16:30 Mokyklos g. 45. UAB "Palangos vandenys" Tinklų priežiūros ir statybos skyriaus vedėjas Arkadijus Roščinas


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad š. m. rugsėjo 23 – spalio 13 dienomis žemės sklypuose Gintaro g. 34, Vytauto g. 112, 116, Palangoje, bus vykdomi „Centralizuotų šilumos tiekimo tinklų modernizavimo UAB „Palangos šilumos tinklai“ I etapas“ darbai. Atlikus šilumos tinklų rekonstrukciją, visos...


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius