Anelei Šileikienei – sveikinimai sulaukus 100 metų

Palangos tiltas, 2014-11-17
Peržiūrėta
922
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Anelei Šileikienei – sveikinimai sulaukus 100 metų

Praėjęs savaitgalis buvo neeilinė šventė Palangoje Paliepgiriuose gyvenančiai Anelei Šileikienei – ji sulaukė garbingo šimto metų jubiliejaus.
Sūnus Algirdą ir Kęstutį užauginusią, penkių anūkų ir dešimties proanūkių sulaukusią senolę garbingo jubiliejaus proga pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Sodros Palangos skyriaus vedėja Galina Žukauskaitė.
„Kiekvieni dovanojami metai širdyje palieka išmintį bei neįkainojamą gyvenimo patirtį. Sveikindamas garbingo jubiliejaus – šimtmečio – proga linkiu Jums dosnumo, dalinantis savo sukaupta patirtimi su Jus supančiais artimaisiais“, – jubiliatei linkėjo meras Š. Vaitkus.
Nuo Svėdasų kilusi šimtametė savo giminę kildina iš Poltavoje gyvenusių dvarininkų – jos senelė, su kurios dukra per I pasaulinį karą susipažino ir į Lietuvą parsiviliojo Anelės tėvas, buvo Kulžinskaja. O Svėdasuose gyvenę Šileikos draugavo su rašytoju Juozu Tumu Vaižgantu.
Į Palangos mero Š. Vaitkaus, A. Kilijonienės ir G. Žukauskaitės linkėjimus dar ilgai gyventi keldama simbolinę šampano taurę A. Šileikienė atsakė tuo pačiu. „Linkiu ir jums ilgai gyventi. Pamatysite, kaip tai yra gera“, – kalbėjo jubiliatė ir pridūrė linkinti ne tik ilgo gyvenimo, bet ir lengvo darbo.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 26 d. sukako 17 metų, kai Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas (buvęs Palangos klebonas - PT) Marius Venskus keliauja kunigystės keliu. Šia proga kunigą pasveikino Tauragės „Carito“ savanoriai, linkėdami drąsiai eiti pirmyn, neprarasti pusiausvyros slegiant sunkumams.


Policijos dienos proga - sveikinimai kurorto pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 02 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai, kartu su kolegomis visoje šalyje spalio 2 d. minintys profesinę šventę – Angelų sargų dieną – sulaukė Palangos miesto savivaldybės vadovų sveikinimų ir padėkų.    


Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės narė, Europos vicečempionė palangiškė Justė Veronika Jocytė, lydima savo pirmosios trenerės Daivos Mažonienės bei tėvo Alvydo Jocio, penktadienį lankėsi Savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu bei mero patarėju Pranu Žeimiu.


Šarūnui Vaitkui- gimtadienio sveikinimai  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 17 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus susilaukė gausybės sveikinimų. Mero su 39-uoju gimtadieniu su gimtadieniu atėjo pasveikinti futbolo klubo „Gintaras“ mažieji futbolininkai su treneriu Marseliu Balasanovu. Vaikai merui padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais. „Šiandien tie autografai dar nieko ypatingai daug nereiškia, bet kaip bus...


Praėjęs savaitgalis buvo neeilinė šventė Palangoje Paliepgiriuose gyvenančiai Anelei Šileikienei – ji sulaukė garbingo šimto metų jubiliejaus.


Buvęs Palangos miesto vyriausiasis architektas, vienas iš Palangos bendrojo plano autorių, Leonas Laimutis Mardosas mini garbingą 85 metų jubiliejų. Ta proga pirmadienį architektą pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas.


Šimto metų jubiliejų švenčiantis palangiškis Pranas Šedys ketvirtadienį sulaukė miesto vadovų dėmesio – itin garbingo amžiaus sulaukusį kurorto gyventoją išskirtinio gimtadienio proga pasveikino miesto mero pavaduotojas Saulius Simė.


Antradienį Palangos vaikų lopelyje-darželyje „Gintarėlis“ netrūko šventinio šurmulio. Įstaigos kolektyvas ir mažieji jos ugdytiniai, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, mero pavaduotojas Saulius Simė ir mero patarėja Jurgita Vanagė su net dviem gražiais ir garbingais jubiliejais sveikino direktorės pavaduotoją ugdymui Mildą Kucevičienę, šventusią...


Jubiliejų švenčiančiai mokytojai K. Strikienei – miesto vadovų sveikinimai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 14 | Rubrika: Miestas

Ilgametė S. Vainiūno meno mokyklos darbuotoja, mokytoja K. Strikienė penktadienį sulaukė išskirtinio dėmesio – meno mokykloje pasibaigus koncertui, skirtam Sausio 13-ajai paminėti, 80 metų jubiliejų švenčiančią pedagogę garbios sukakties proga pasveikino miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė.


Nuoširdžiausi sveikinimai!!!

"Palangos tilto" redakcija, 2010 12 23 | Rubrika: Miestas

Nuoširdžiausi sveikinimai!!! Su šventėmis, brangieji!!! 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius