Antradienį, gruodžio 29-ąją, nuo koronaviruso buvo paskiepyta 40 Palangos ligoninės darbuotojų

"Palangos tilto" redakcija, 2020-12-30
Peržiūrėta
2119
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antradienį, gruodžio 29-ąją, nuo koronaviruso buvo paskiepyta 40 Palangos ligoninės darbuotojų

Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai.
„Šiandieną ligoninės medikus pasiekė pati didžiausia kalėdinė dovana – COVID-19 vakcina. Per tris darbo dienas pagal prioritetines grupes privalome paskiepyti 405 ligoninės ir jos padalinių darbuotojus. Pirmąją dieną vakcinavome 110. Tai didžiulis džiaugsmo šaltinis ne vien mums, bet, svarbiausia, mūsų pacientams. Dabar jau tikiu, kad kartu įveiksime pandemijos negandas. Likime stiprūs, saugokime kitus ir save“, – pirmadienį, gruodžio 28 d., savo Facebooko paskyroje parašė Jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga.
Jūrininkų ligoninės Palangos departamentui teko 45 dozės. Kaip sakė Palangos ligoninės vadovė Laimutė Ežerinskienė, keli medikai atsisakė skiepytis.
Pirmasis Palangos ligoninėje buvo paskiepytas kardiologas profesorius Geriuldas Žiliukas.
Šiuo metu Palangos departamente COVID-19 serga 3 darbuotojai ir 1 yra saviizoliacijoje.
Šiui metu visoje Palangoje sergančiųjų koronaviruso infekcija yra apie 330.
Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai, pasveikusių – 278, mirusių asmenų – 7, mirusių dėl kitų priežasčių – 5.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje antradienį užregistruoti 21 COVID-19 atvejai, virusu serga 172 palangiškiai. O Lietuvoje antradienį patvirtinta 2300 koronaviruso atvejų, mirė 27 žmonės, 21 iš jų buvo nepasiskiepijęs.


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Palangoje antradienį, gegužės 11 d., registruoti du naujai atvejai, liga dar serga 41 palangiškis. Tiesiogiai nuo koronaviruso nuo pandemijos pradžios mirė 11 palangiškių, iš viso susirgo 1096 palangiškiai.


Lietuvoje antradienį, balandžio 6 d., nustatyta 1116 naujų koronaviruso atvejų, dar 10 žmonių mirė, skelbia Statistikos departamentas. Palangoje antradienį nustatyti trys nauji koronaviruso atvejai, šiuo metu kurorte 20 palangiškių serga šia liga. Nuo pandemijos pradžios praėjusių metų pavasarį ja susirgo 1010 mūsų miesto gyventojų, 10 mirė.


Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas...


Pirmadienį Palangoje buvo patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 482 nauji koronaviruso atvejai, mirė 7 žmonės, 6 nauji koronaviruso atvejai buvo patvirtinti Palangoje. Antradienį mūsų kurorte šia liga sirgo 26 palangiškiai, antradienį pranešė Statistikos departamentas.


Medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų. Tačiau trims slaugos darbuotojams atsisakius skiepytis pasiskiepijusieji ėmė kuždėtis apie tai, kas laukia jų nesiskiepijusiųjų kolegų.


Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai. Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai...


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo "Palangos tiltą", kad per gruodžio 1-ąją Lietuvoje patvirtinti 2109 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 25 koronaviruso atvejais antradienį pasipildė ir Palanga. Gruodžio 2-ąją COVID-19 Palangoje sirgo 213 asmenų. Bendras koronavirusu sergančių ir jau pasveikusių skaičius Palangoje – 331. 113...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius