Antrame išankstinio balsavimo ture Palangoje rinkėjų aktyvumas nesumažėjo

"Palangos tilto" informacija, 2012-10-25
Peržiūrėta
1939
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antrame išankstinio balsavimo ture  Palangoje rinkėjų aktyvumas nesumažėjo

Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val.
Pasak stebėtojų, rinkėjai šiemet buvo aktyvūs ne tik pirmame, bet ir antrajame rinkimų rate, nors paprastai antrą kartą ateina balsuoti mažiau žmonių tiek pagrindinę rinkimų dieną – sekmadienį, tiek išankstinio balsavimo dienomis.
„Pirmąją išankstinio balsavimo dieną savo valią atėjo pareikšti 193 piliečiai, - vakar po vidurdienio pateikė informaciją Pajūrio apygardos rinkimų komisijos narys Virgilijus Beržanskis, atsakingas už išankstinį balsavimą Palangoje. – Kiek galima spręsti iš šios dienos srauto – iki 12 val. sulaukėme apie 120 rinkėjų, - balsuojančiųjų bus panašus skaičius“.
V.Beržanskis priminė, jog pirmojo turo pirmą dieną balsavo 196 rinkėjai, iš viso savo valią pirmajame išankstiniame balsavime pareiškė 488 piliečiai.
Tiek jis, tiek komisijos nariai bei stebėtojai sakė, jog iki ketvirtadienio popietės jokių incidentų neužfiksuota. Eilutės prie dviejų balsavimo kabinų nebesusidaro, nes šiame ture rinkėjams reikia pildyti ne tris, o tik vieną biuletenį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šešiose Palangos rinkimų apylinkėse rinkėjai ir antrajame rinkimų ture labiausiai palaikė dabartinį prezidentą Gitaną Nausėdą – Palangoje  už jį balsavo 70.20 procentų rinkėjų, o už I. Šimonytę, TS-LKD kandidatę, – 28.57 procento.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Respublikos Prezidentą II rinkimų ture, iki 20 valandos vakaro Lietuvos savivaldybėse iš viso balsavo daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Dar virš 7 tūkstančių balsavo specialiuosiuose punktuose.


Antradienį prasideda tris dienas truksiantis balsavimas iš anksto Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo daugiau kaip 137 tūkstančiai rinkėjų. 


Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius