Antrame išankstinio balsavimo ture Palangoje rinkėjų aktyvumas nesumažėjo

"Palangos tilto" informacija, 2012-10-25
Peržiūrėta
1675
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antrame išankstinio balsavimo ture  Palangoje rinkėjų aktyvumas nesumažėjo

Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val.
Pasak stebėtojų, rinkėjai šiemet buvo aktyvūs ne tik pirmame, bet ir antrajame rinkimų rate, nors paprastai antrą kartą ateina balsuoti mažiau žmonių tiek pagrindinę rinkimų dieną – sekmadienį, tiek išankstinio balsavimo dienomis.
„Pirmąją išankstinio balsavimo dieną savo valią atėjo pareikšti 193 piliečiai, - vakar po vidurdienio pateikė informaciją Pajūrio apygardos rinkimų komisijos narys Virgilijus Beržanskis, atsakingas už išankstinį balsavimą Palangoje. – Kiek galima spręsti iš šios dienos srauto – iki 12 val. sulaukėme apie 120 rinkėjų, - balsuojančiųjų bus panašus skaičius“.
V.Beržanskis priminė, jog pirmojo turo pirmą dieną balsavo 196 rinkėjai, iš viso savo valią pirmajame išankstiniame balsavime pareiškė 488 piliečiai.
Tiek jis, tiek komisijos nariai bei stebėtojai sakė, jog iki ketvirtadienio popietės jokių incidentų neužfiksuota. Eilutės prie dviejų balsavimo kabinų nebesusidaro, nes šiame ture rinkėjams reikia pildyti ne tris, o tik vieną biuletenį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo daugiau kaip 137 tūkstančiai rinkėjų. 


Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Net keturias dienas - nuo pirmadienio iki penktadienio - vyksta išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Palangoje jis vyksta atremontuotose patalpose Savivaldybės vidiniame kieme, viešbučio "Žydroji liepsna" (Gintaro gatvė) kieme. (PILDOMA).


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kokia žūtbūtinė kova laukia abejų kandidatų, Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos, į šalies prezidento postą antrame rinkimų ture kitą sekmadienį, rodo pirmojo turo rinkimų rezultatai Palangoje, kur trijų rinkimų apylinkių (Kaštonų, Vilniaus ir Kauno) gyventojai palaikė I. Šimonytę, o keturių (Ateities, Saulės, Aikštės ir Jūros) – G. Nausėdą.


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


Balsavimo teise Palangoje galėjo naudotis ne visi?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 11 08 | Rubrika: Miestas

Nors rinkimai į Seimą jau praėjo ir jų rezultatai patvirtinti, aistros dėl jų tebeverda ir aukščiausiu šalies lygiu – iki pat Konstitucinio teismo – ir daugiau ar mažiau politika besidominčių žmonių namuose. Prieš kelias dienas į redakciją paskambinusi palangiškė pasiguodė, jog ji neturėjo galimybės pasinaudoti savo teise balsuoti – o gal tas...


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius