Apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės kviečiamos teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos

Palangos tiltas, 2020-03-31
Peržiūrėta
2078
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected].
Izoliavimuisi skirtose patalpose budėjimas turi vykti visą parą. Taip pat turi būti užtikrinta galimybė izoliuotiems asmenims pristatyti maistą, kuris būtų atvežamas iki apgyvendinimo įstaigos.
Prieš teikiant komercinius pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, kviečiame susipažinti su šiai paslaugai teikti keliamais reikalavimais bei taisyklėmis:

- Teikiant paslaugas žmonėms, atvykusiems į Lietuvą iš užsienio valstybių, jei jiems nėra koronaviruso infekcijos požymių, viešbučio personalui asmeninės apsaugos priemonės privalomos;
- rekomenduojama apriboti kontaktuojančio personalo su izoliuotu žmogumi skaičių; visus darbuotojus, įeinančius į izoliavimo kambarį, registruoti registracijos žurnale;
- darbuotojams rekomenduojama palaikyti mažiausiai 2 metrų atstumą nuo izoliuoto žmogaus;
- izoliuotam žmogui būtina vengti socialinių kontaktų (laikytis ne mažiau kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, neiti į bendras viešbučio erdves (kavinę, poilsio kambarius, sporto salę ir pan.), taikyti bendras prevencijos priemones (rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas, kambario vėdinimas ne mažiau, kaip 2-3 kartus per dieną ir pan.);
- maistą pristatyti į izoliavimo kambario prieškambarį, prieš tai įspėjus izoliuotą žmogų telefonu; panaudoti indai paliekami prieškambaryje jų surinkimui;
- panaudotus indus plauti karštu vandeniu ir įprastiniais plovikliais arba indaplovėje;
- personalui, tvarkančiam kambarį, rekomenduojama dėvėti medicininę kaukę ir pirštines; rekomenduojama patalynę ir rankšluosčius keisti juos sutepus, bet ne rečiau kaip kartą per 7 d. Nešvarūs skalbiniai jų susidarymo vietoje sudedami į maišus ir juose transportuojami;
- patalynę, rankšluosčius skalbti įprastinėmis skalbimo priemonėmis 60–90 °C temperatūroje;
- kasdien valyti dažnai liečiamus paviršius izoliavimo kambaryje pvz., naktinius stalelius, lovų rėmus ir kt.

Nuolatinis aplinkos valymas ir dezinfekcija atliekamas pagal SAM pateiktas rekomendacijas:
Rekomendacijos buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymui
Rekomendacijos sąlytį turėjusių asmenų izoliavimui savivaldybės numatytose patalpose
Jei žmogui pasireiškia koronaviruso infekcijai būdingi simptomai – staigiai prasidėjęs karščiavimas, kosulys ar apsunkintas kvėpavimas, jam pasiūloma užsidėti medicininę kaukę, būti savo kambaryje ir skambinama į Koronos karštąją liniją telefono numeriu 1808.
Šiuo metu visos šalys priskiriamos rizikingomis, tad grįžę iš bet kurios užsienio valstybės privalo izoliuotis 14-likai dienų. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus tepinėlio tyrimą, asmuo izoliavimosi patalpas gali palikti ir anksčiau, jei jis turi galimybę izoliuotis namuose.

Jūsų komentaras:

Kaunietis 2020-04-01 10:19 (londoncyti@eu / IP: 78.57.146.222)
Ar jūs kvaili ar kenkėjai kas dirbs tokiam viešbutį gal savininkas?

Taip pat skaitykite

Darbdaviai šiais metais personalo poreikį vasaros sezonui suplanavo kiek anksčiau nei pernai - darbo ieškantys žmonės balandį turėjo galimybę rinktis iš daugiausiai laisvų darbo vietų per pastarąjį pusmetį, rašoma Užimtumo tarnybos pranešime žiniasklaidai. 
Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2023 metams. 


Nuo gegužės 11 dienos Palangoje bus vėl galima teikti apgyvendinimo paslaugas – tokį sprendimą priėmė šiandien, balandžio 29 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija.


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected].


Vyriausybė šiandien, kovo 25 d., posėdyje pritarė draudimui teikti apgyvendinimo paslaugas, išskyrus privalomam karantinavimui.


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, dar praėjusią savaitę Savivaldybė numatė patalpas, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti Palangos miesto gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Nežinia, ar miesto meras Vytautas Stalmokas pats sugromuliavo, ar kur nors nusižiūrėjo idėją visus iki šiol miesto prieigose gyvenamųjų patalpų nuomą siūlančius palangiškius surinkti į vieną vietą – savotišką gyvenamo ploto turgų, - kur kurorto svečiai, ieškantys laikinos nakvynės, galėtų derėtis su tokią paslaugą teikiančiais gyventojais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius