Aptarti planai Palangoje rengti „Sporto visiems“ žaidynių tautinių imtynių varžybas

Palangos tiltas, 2012-03-15
Peržiūrėta
1101
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aptarti planai Palangoje rengti „Sporto visiems“ žaidynių tautinių imtynių varžybas

 

 

 

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf. 

 

Antradienį Palangoje lankėsi bei su mero pavaduotoju Sauliumi Sime susitiko Lietuvos neolimpinio komiteto prezidentas Gintautas Vileita ir Tarptautinės zurkhaneh federacijos generalinis sekretorius bei Irano imtynių už diržų federacijos prezidentas Seyedas Amiras Hosseini. Susitikimo metu aptartos galimybės Palangoje rengti 5-ųjų TAFISA pasaulio „Sporto visiems“ žaidynių, liepą vyksiančių Šiauliuose, tautinių imtynių varžybas. Jos numatomos liepos 3-6 dienomis.

Kurorte planuojama surengti iškilmingą atidarymą bei keletą varžybų. Pajūryje vyks paplūdimio imtynės ir lazdos traukimo rungtis, Palangos bei Šventosios sporto salėse –  iraniečių imtynės zurkhaneh, imtynės už diržų, totorių bei kazachų imtynės.

„Palanga pasirinkta ne atsitiktinai – organizacinio komiteto nariams patiko tiek pats miestas, aplinka, tiek kurorto vadovų požiūris į sportą“, – teigė G. Vileita.

5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių programoje numatytos ne tik gerai žinomos sporto rungtys – tenisas, krepšinis, futbolas, plaukimas, tinklinis, dviračių sportas, bet ir delegacijų iš maždaug 40-ies šalių nacionaliniai pasirodymai, kuriuose bus demonstruojami tradiciniai žaidimai ir sporto šakos – pavyzdžiui, iraniečių imtynės zurkhaneh, olandų šuoliai su kartimi per vandens telkinius fierljeppen, brazilų kovos šokiai kapuero.

Planuojama, jog 2012 metų „Sporto visiems“ žaidynėse Šiauliuose bei regione įvyks iki 80 varžybų bei įvairių kultūrinių renginių, nes pasaulio „Sportas visiems“ žaidynes globoja ir Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC), UNESCO bei Pasaulio sveikatos organizacija (WHO). Tikimasi, kad žaidynių metu Lietuvoje vyks įvairūs šių organizacijų remiami ir inicijuojami renginiai, kurie taip pat turėtų sulaukti tiek Lietuvos gyventojų, tiek svečių iš užsienio dėmesio. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį, liepos 7 d., sulaukė ypatingų svečių – kurortą aplankė ne tik vėl aplankė šalies prezidentas Gitanas Nausėda, kuris dalyvavo Palangos atgavimo šimtmečio minėjimo renginiuose praėjusį savaitgalį, bet ir ypatingas svečias iš Ukrainos – šios šalies prezidentas Volodomyr Zelensky.


„Keiskime savo įpročius, mokykimės laisvalaikį leisti aktyviai kartu su savo vaikais, rodydami jiems tinkamą pavyzdį. Leiskime kuo daugiau laiko lauke ir skleiskime pozityvumą. Kviečiame visus į Palangą - sveikatingumo ir sporto šventę visiems“ - kviečia asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas.


Sportininkų eitynėmis nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki Palangos miesto stadiono rugsėjo 19 d. popietę prasidės sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sportas visiems“.


Lietuvos krepšinio lyga praneša, kad nemažo susidomėjimo Lietuvoje ir užsienyje pritraukęs „Hoptrans 3x3“ turnyras sulaukė dar vieno FIBA įvertinimo – šią savaitę trečiajį etapą aplankys federacijos generalinis sekretorius Andreas Zagklis.


Gegužės 30-31 dienomis įvyko Lietuvos Kyokušin Karate federacijos organizuojamos nuotolinės moksleivių KATA pirmenybės - “Juodo diržo kelias”. KATA rungtis - tai kovos su šešėliu technikos demonstravimas, atliekant rankų bei kojų smūgių kombi-nacijas įvairiose stovėsenose.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Daugiau kaip 12 tūkstančių aktyvių dalyvių įsiliejimas į daugiau kaip 60 sporto šakų ir renginių festivalio „Sportas visiems“ metu organizatorius įkvėpė kitais metais Palangoje siekti pasaulio rekordo. „Šį pavasarį, įgyvendindami socialinę iniciatyvą Judėkim.lt, į mokyklas sugrąžinome šokinėjimo gumas. Į mūsų kvietimą atsiliepė daugiau nei 150...


Klaipėdoje vyko Lietuvos karatė kiokušin sporto vilčių žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi sportininkai jaunių amžiaus grupėje (16-17 m.). Palangos karatė kiokušin klubo „Shodan” auklėtinės Adelė Arcimavičiūtė ir Jūratė Milašiūtė garbingai atstovavo klubui bei miestui šiose varžybose.


Sabonis: „Palangos sporto kompleksas atitinka krepšininkų lūkesčius“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 23 | Rubrika: Miestas

Antradienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su kurorto vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, LKF vykdomojo komiteto narys Saulius Vilkas bei Liet uvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas.


Antradienį Palangoje lankėsi bei su mero pavaduotoju Sauliumi Sime susitiko Lietuvos neolimpinio komiteto prezidentas Gintautas Vileita ir Tarptautinės zurkhaneh federacijos generalinis sekretorius bei Irano imtynių už diržų federacijos prezidentas Seyedas Amiras Hosseini. Susitikimo metu aptartos galimybės Palangoje rengti 5-ųjų TAFISA pasaulio „Sporto visiems“ žaidynių, liepą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius