Ar šilumos sistemos darbai neatsirūgs gyventojams didesnėmis šilumos kainomis?

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-08-28
Peržiūrėta
747
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar šilumos sistemos darbai neatsirūgs gyventojams didesnėmis šilumos kainomis?

Balandžio mėnesį prasidėjo miesto centralizuotos šilumos tiekimo sistemos modernizavimas Sodų g. bei Kretingos g. kvartaluose. „Darbai netrukus pasieks finišo tiesiąją“, - sako UAB „Litesko“ Palangos filialo „Palangos šiluma“ direktorius Romualdas Jablonskis.

 

Važiuojant Sodų gatve link Kretingos gatvės, daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalų kiemuose galima matyti iškastus griovius, šalikelėse stovintį sunkųjį transportą. Šių gatvių gyventojams „ligi kaklo“ įgriso, rodos, niekad nesibaigsiantys darbai bei dėl šilumos sistemos modernizavimo darbų patiriami nepatogumai – karšto vandens nebuvimas.

R.Jablonskis „Palangos tiltą“ patikino, jog darbai bus baigti rugsėjo mėnesį. „Darbo yra daug, tačiau mes stengiamės juos kuo greičiau atlikti. Pilnu pajėgumu dirbti negalime dėl vasaros sezono bei dėl daugybės poilsiautojų – nenorime gyventojų palikti be karšto vandens ilgiau nei dviems savaitėms“, - kalbėjo R. Jablonskis.

Į redakciją užsukę šių gatvių gyventojai piktinosi, jog nors karšto vandens nebuvo, sąskaitos už vandens pašildymą buvo pateiktos. R. Jablonskis laikraščiui sakė, jog sąskaitos už karštą vandenį atkeliavo tokios, kokios ir turėjo būti: „Visam mėnesiui nei vienam daugiabučiui namui nebuvome išjungę karšto vandens, tad sąskaitos už karštą vandenį bei jo pašildymą yra teisingos“.

Direktorius „Palangos tiltą“ patikino, jog gyventojus apie būsimus darbus bei karšto vandens netiekimą nuolat informuoja: „Iškabiname informacinius lankstinukus. Jeigu kas praeidamas juos ir nuplėšia, tai ne mūsų kaltė“.

Projekto Palangos miesto centralizuoto šilumos tiekimo sistemos modernizavimo darbai siekia 7,5 milijonus litų. „Pusę sumos atseikėjo UAB „Litesko“, likusius pinigus skyrė Europos Sąjunga“, - kalbėjo R. Jablonskis.

Jis nesiryžo prognozuoti, ar dėl šilumos sistemos modernizavimo nedidės gyventojams šią žiemą šilumos kaina. Dar pavasarį direktorius buvo minėjęs, kad šilumos kaina „neišvengiamai didės“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad siekiant užtikrinti patikimą šilumos energijos tiekimą Palangos miestui, kasmet planingai privalo būti vykdomi šilumos trasų hidrauliniai bandymai ir jų remonto darbai.


Kai lauke šaltis nosį žnybia, skubame į namų vidų ir čiupinėjame radiatorius – ar karšti? Daliai palangiškių suskubus sausį socialiniuose tinkluose diskutuoti dėl neva didelių šilumos kainų šiemet, Palangos šilumos tiekimo įmonės, UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktorė Giedrė Juršėnė turi atsakymą: „Socialiniuose...


UAB „Palangos šilumos tinklai“ praneša, kad nuo 2020-05-17 iki 2020-05-21 bus vykdomi šilumos tinklų hidrauliniai bandymai ir remonto darbai Šventojoje.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad š. m. rugsėjo 23 – spalio 13 dienomis žemės sklypuose Gintaro g. 34, Vytauto g. 112, 116, Palangoje, bus vykdomi „Centralizuotų šilumos tiekimo tinklų modernizavimo UAB „Palangos šilumos tinklai“ I etapas“ darbai. Atlikus šilumos tinklų rekonstrukciją, visos...


Palangos miesto savivaldybės įmonė, UAB „Palangos šilumos tinklai“, kaip savaraniška bendrovė, miestą šildo jau trečiąjį sezoną, o jos direktorė Giedrė Juršėnė ką tik pažymėjo savo antrąsias darbo įmonėje metines. Pokalbiui iškart pakrypus apie šių metų šildymo sezoną, direktorė sakė, kad jis niekuo nesiskiria nuo kitų, nors sezono...


Niūrios prognozės, kad šį rudenį rusiškos dujos kainuos gerokai brangiau nei praėjusį, pildosi. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) skaičiuoja, kad šiuo metu dujos yra 37 procentais brangesnės nei buvo prieš metus. Maždaug trečdaliu brangesnės dujos šilumos kainą didins apie 17 procentų. „Darome viską, kad šilumos kainos...


Balandžio mėnesį prasidėjo miesto centralizuotos šilumos tiekimo sistemos modernizavimas Sodų g. bei Kretingos g. kvartaluose. „Darbai netrukus pasieks finišo tiesiąją“, - sako UAB „Litesko“ Palangos filialo „Palangos šiluma“ direktorius Romualdas Jablonskis.


Palangoje modernizuojama šilumos tiekimo sistema

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Šių metų gegužės mėnesį Palangai šilumą teikianti bendrovė „Litesko“ gavo Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų finansavimą pagal pateiktą Ekonomikos augimo veiksmų programą. Kaip pasakojo UAB „Litesko“ filialo direktorius Romualdas Jablonskis, projektas jau pradėtas vykdyti, o miestelėnai esminius pokyčius turėtų pajusti kitais metais.


Palangos šilumos ūkio planas – rėmai vartotojams

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 28 | Rubrika: Miestas

Kurorto savivaldybėje pradėtas svarstyti bendrovės „Cowi Baltic“ parengtas specialusis šilumos ūkio planas. Kaip nurodoma aiškinamojoje dalyje, pagrindinis jo tikslas yra tenkinti vartotojų šilumos poreikius mažiausiomis sąnaudomis bei atkreiptas didžiulis dėmesys į poveikį aplinkai.


„Litesko“ investicijos didins šilumos kainas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 28 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį įvykusiame miesto Tarybos posėdyje valdančioji dauguma pritarė UAB „Litesko“ filialo „Palangos šiluma“ pateiktiems investiciniams planams į kurorto šilumos ūkį. Investicijų apimtis – per 8 mln. litų. Dalį minėtų lėšų tikimasi gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius