Asmeninis astrologinis horoskopas atskleidžia žmogaus ateitį, pataria ko vengti ir siekti

Palangos tiltas, 2015-07-09
Peržiūrėta
658
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lilija Banaitienė
Lilija Banaitienė

Linas JURGILAS

Vilnietė Lilija Banaitienė jau daugelį metų verčiasi neįprasta veikla – sudaro asmeninius astrologinius horoskopus ir pagal juos atlieka astrologinius skaitymus.
Sėkmingai Vilniuje dirbanti žinoma astrologė prieš apsilankymą Palangoje (susitikimai vyks „Palangos tilto“ redakcijoje) mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.

– Kas yra astrologija? Ar verta ja tikėti?
– Astrologija, išvertus iš graikų kalbos, reiškia mokslą apie žvaigždes. Daugeliui astrologija atrodo neapibrėžta, išgalvota informacija ir tik subjektyvia informacija paremta sritis. Iš tiesų tai – labai tikslus skaičių ir grafikų mokslas.
Šis mokslas gyvuoja jau 5000 metų, norint sužinoti savo astrologinį horoskopą reikia pasakyti tikslią savo gimimo datą, miestą ir laiką. Tik tada naudodamasis šiais duomenimis astrologas nupiešia astrologinį žemėlapį. Panašiai kaip įprastame žemėlapyje, turėdami lygumą ir platumą, surandame reikiamą objektą, taip astrologijoje, turėdami jūsų gimimo datą, dangaus žemėlapyje surandame jūsų horoskopą, ir pagal planetų išdėstymą galime pasakyti jūsų talentus, papasakoti apie jūsų asmenybę, daryti ateities prognozes.
– Ką jums reiškia posakis „gimęs po laiminga žvaigžde“? Ar būna tokių žvaigždžių?
– Astrologija pataria žmogui, kuriuo gyvenimo keliu eiti, kad jis būtų laimingas, laimę susikurti turime patys, nes kiekvienas tai suprantame skirtingai, tačiau iš tikrųjų kiekvienas turime savo laimės žvaigždę – tai Jupiteris, ir gimti po laiminga žvaigžde gali ne kiekvienas, turi būti išsidėsčiusios planetos taip, kad labai geroje pozicijoje atsidurtų būtent mūsų laimės planeta – Jupiteris.
– Kaip tapote astrologe?
– Tai buvo mano hobis, kuris vedė vis gilyn, po to sekė studijos „Dviejuose pasauliuose“, Maskvoje, seminarai.
– Kas jūsų klientai?
– Klientai – labai įvairūs: pradedant abiturientais, kurie nežino kokią profesiją pasirinkti, baigiant gydytojais, Seimo nariais, šou verslo atstovais.
– Ar klientai yra jums dėkoję už pagalbą, įžvalgas?
– Jeigu blogai prognozuosi, tikrai antrą kartą niekas pas tave negrįš ir nerekomenduos kitiems, kadangi grįžta ir padėkoja už prognozių išsipildymus, tuo labai džiaugiuosi.
– Bet skeptikai sako, kad astrologai viską išdėsto bendrais bruožais, vengia detalių. Ką jūs jiems atsakytumėte? Ar jūs pažeriate detalių?
– Aš paprieštaraučiau, nes tenka žmones konsultuoti ir „Skype“ ir telefonu, žmonėms reikia žinoti tiksliai, o ne bendrais bruožais, kartais net dienos ir valandos tikslumu. Ir, nesigiriu, man tai dažniausiai pavyksta.
– Kokius klientų duomenis prašote pateikti, kad galėtumėte atlikti astrologinį skaitymą?
– Jau minėjau: gimimo data, miestas, kuriame gimė ir laikas, kada gimė.
– Ar galite padėti, pavyzdžiui, skyrybų atveju, dėl verslo? Politikams?
– Taip, dėl skyrybų kreipiasi daug žmonių, dažnai horoskopas parodo tik laikiną susipykimą ir labai džiaugiuosi, kai parašo, kad buvau teisi, nes vėliau susitaikė, būna, kad rodo skyrybas ir žmogus labai sunkiai tai priima.
Verslininkai kreipiasi, kai reikia derėtis, sudaryti sutartis, klausia, kada pradėti verslą arba paprasčiausiai teiraujasi, kada pasitaisys jų verslo finansiniai reikalai, o gal ne toje srityje vysto verslą. Prieš rinkimus ėjo politikai klausti, ar verta kandidatuoti.
– Ką jums sako, pavyzdžiui, mūsų prezidentės planetų išsidėstymas, premjero gimimo diena? Kokias savybes išsidėstymas jiems užkodavo?
– Prezidentė yra disciplinuota, to reikalauja ir iš kitų, jai tinka vadovauti, premjeras yra irgi stipri asmenybė, prieš priimdamas sprendimus gerai apsvarsto, jo stiprioji pusė – ekonomika.
– Esate žinoma astrologė Vilniuje. Ar jūsų apsilankymas Palangoje reiškia, kad nuo šiol ir čia būsite dažna viešnia?
– Jeigu atsiras norinčių susitikti su manimi, teks apsilankyti Palangoje dažniau.
Norintys, kad astrologė Lilija Banaitienė sudarytų asmeninį astrologinį horoskopą ir pagal jį atliktų astrologinį skaitymą, kviečiami registruotis tel. 8 656 98074. Susitikimai su astrologe įvyks Palangoje, „Palangos tilto“ redakcijoje (Vytauto g. 85a).

Jūsų komentaras:

Ka daryt su tokiu niekalu 2020-05-14 22:35 (IP: 172.69.190.15)
Pinigai išmesti už broką?Kaip gali daryti asmeninius,jei žmonės net nesuprastų,naudotųsi klaidingu niekalu.

Šlamštas 2020-05-14 22:32 (IP: 172.69.190.15)
Palmira taiso klaidas MĖNULIO FAZIŲ PASIKEITIMO LAIKAS 2020 2020-04-06 pagal Palmira Kelertienė Kalendoriaus pataisymai dėl korektūros klaidos. Palmiros astrologiniame kalendoriuje klaidingai nurodytas Mėnulio fazių pasikeitimo laikas (dienos, valandos ir minutės). Pataisymus rasite lentelėje Ji nurodo net 38 klaidas.Galimai ne tų metų nukopijavo.

Taip pat skaitykite

Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...


Senovės baltų religinė bendrija „Romuva“ kreipėsi į Europos žmogaus teisių teismą (EŽTT), prašydama pripažinti, kad Lietuvos Respublika, Seimui atsisakius suteikti šiai bendrijai valstybės pripažintos religinės bendrijos statusą, pažeidė Europos Žmogaus teisių konvencijos 9 straipsnį (Minties, sąžinės ir religijos laisvė), 14 straipsnį (diskriminacijos draudimas) bei...


Kai skaitote šį interviuką, Jonas Simutis, palangiškis LNK žinių reporteris, ko gero, jau skuodžia pas kitą dienos įvykio herojų. Per vieną savaitę pašnekinęs ir prezidentą Valdą Adamkų, ir kadenciją baigusią Dalią Grybauskaitę, jis labiausiai norėtų nors trumpučiam pokalbiui susėsti su savo kumyru, buvusiu JAV prezidentu Baraku Obama. Bet politikos mokslų ir tarptautinių...Sakote, kad mūsų žiemos žurnalo, kurį vartote, devizas – Palangoje ir žiemą yra karšta – prasilenkia su tiesa, nes lauke – tamsu ir stūgauja šiaurys? Oi, ne! Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako atsakingai: „Išties, jūsų devizas – labai taiklus. Palangoje ir žiemą – daug vyksmo. Dėl paprastos priežasties: Palanga –...


Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubas įsikūręs jau prieš septynerius metus. Klubui nuo įsikūrimo pradžios vadovauja ilgametis Palangos miesto vadovas, miesto garbės pilietis Danius Puodžius. Klubo veikloje dalyvauja dar viena miesto garbės pilietė dailininkė Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, ilgametis miesto vyriausias architektas Leonas Mardosas, daug metų vadovavęs ir...


Vilnietė Lilija Banaitienė jau daugelį metų verčiasi neįprasta veikla – sudaro asmeninius astrologinius horoskopus ir pagal juos atlieka astrologinius skaitymus. Sėkmingai Vilniuje dirbanti žinoma astrologė prieš apsilankymą Palangoje (susitikimai vyks „Palangos tilto“ redakcijoje) mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Vilnietė Lilija Banaitienė jau daugelį metų verčiasi neįprasta veikla – sudaro asmeninius astrologinius horoskopus ir pagal juos atlieka astrologinius skaitymus. Sėkmingai Vilniuje dirbanti žinoma astrologė prieš apsilankymą Palangoje (susitikimai vyks „Palangos tilto“ redakcijoje) mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Taryba jau beveik įpusėjo savo kadenciją. Ir nors miestą valdančios koalicijos partneriai sutartinai postringauja apie jos vienybę dirbant miesto labui, bet akyliems politikos stebėtojams akivaizdu, kad partijos jau pradėjo mintyti apie būsimus savivaldos rinkimus, siekti „išsiryškinimo“ ir pradėti lenktynes dėl balsų. Didžiausia būsimų rinkimų intriga, ko gero...


Tikrus politikų santykius atskleidžia internetas  8

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 01 17 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Viešumoje - draugiški rankų paspaudimai ir tikinimai, kad bendrai miesto labui dirba vieninga konservatorių ir liberalų komanda. Tuo pačiu metu internete abi politinės jėgos viena kitą anonimiškai drabsto purvais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius