Atidaryta jubiliejinė palangiškių darbų paroda „Palanga - mano miestas"

Palangos tiltas, 2024-04-04
Peržiūrėta
795
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atidaryta jubiliejinė palangiškių darbų paroda „Palanga - mano miestas"

Balandžio 3 d. Palangos miesto savivaldybėje buvo atidaryta talentingų palangiškių, neprofesionalių menininkų kūrybos paroda „Palanga – mano miestas“, skirta jubiliejiniam, jau 10-ajam renginių ciklui „Palangos dienos“.

Džiugu, kad tradicijos tęsiasi ir tai – jau 10-oji paroda. Tikimasi, gyvuosianti dar ne vieną dešimtmetį. Ir dalyvaujančių, norinčių parodyti savo išskirtinius darbus skaičius taip pat vis auga. Šiemet savo darbais dalijosi net 16 gabių palangiškių. Parodą muzikaliai atidarė ir susirinkusius linksmai nuteikė Palangos TAU moterų choras „Žara“, vadovaujamas Rasos Andersen.

Sveikinimo žodį tarusi Administracijos direktorė Violeta Staskonienė pasidžiaugė, kad 10 metų prabėgo itin greit, o mes, visi palangiškiai kasmet galime išvysti vis kitų autorių darbus ir pasidžiaugti jų kūryba: „Dėkoju kiekvienam, kad kuriate, kad dalijatės ir savo darbais gražinate Palangą. Ačiū ir parodos organizatorei, bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkei Dainai Eimanavičienei ir bendruomenės nariams, kurie stengiasi pastebėti kiekvieną ir jų dėka mes galime grožėtis palangiškių talentu“. Parodos atidaryme dalyvavęs Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas taip pat prisidėjo prie sveikinimų ir linkėjo, kad ši graži iniciatyva suburti palangiškius gyvuotų dar ilgus metus.

Parodoje galite išvysti įvairia technika sukurtų darbų: tapybos, mezgimo, fotografijos, grafikos. Parodą aplankyti galite iki balandžio 12 d.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo birželio 3 d. Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje eksponuojama kupina lengvumo, trapumo ir grakštumo Natalijos Kovaliovos grafikos darbų paroda „Baletas –  mano aistra“.


Balandžio 3 d. Palangos miesto savivaldybėje buvo atidaryta talentingų palangiškių, neprofesionalių menininkų kūrybos paroda „Palanga – mano miestas“, skirta jubiliejiniam, jau 10-ajam renginių ciklui „Palangos dienos“.


Palangos savivaldybės II a.fojė trečiadienį, balandžio 3 d., 15 val. atidaroma bendruomenės "Palangos santarvė" rengiama paroda "Palanga - mano miestas".Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė atidaryta bendruomenės „Palangos santarvė“ narių rankdarbių paroda „Palanga – mano miestas“, skirta Palangos miesto 770-jam gimtadieniui.


Palangos senosios gimnazijos moksleivių darytos gimtojo miesto nuotraukos pristatytos Bergene Riugeno saloje (Vokietijoje) surengtoje parodoje „Mano miestas – Meine Stadt. Vaizdas į gimtąją Palangą“.Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė ketvirtadienį atidaryta palangiškių ir šventojiškių darbų paroda „Palanga – mano miestas“. Tai – tradicinis renginių ciklo „Palangos dienos“ renginys, bendrai veiklai suburiantis ne profesionalius menininkus, o kūrybinių gabumų turinčius paprastus kurorto gyventojus.


 Trečiadienį, rugsėjo 29 d., 14 val. Savivaldybės pastate, antrojo aukšto fojė bus atidaryta palangiškių kūrybos darbų paroda „Palanga – mano miestas“, skirta Palangos grąžinimo Lietuvai 100-mečiui.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius