Atsakymas „Palangos tilto“ skaitytojui: autobusų tvarkaraščiai įrengti

Palangos tiltas, 2016-04-14
Peržiūrėta
323
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškis, prašydamas išspręsti problemą dėl viešojo transporto tvarkaraščių ties Klaipėdos universitetine ligonine. Pasak skaitytojo, stotelė prie šios ligoninės įrengta, o tvarkaraščiai, kaip ir kada autobusai kursuoja į Palangą – ne. Anot skaitytojo, tai sukelia labai didelių nepatogumų Palangos gyventojams. Ypač senyvo amžiaus ar judėjimo negalią turintiems – po vizito pas gydytoją, pasak palangiškio, jie priversti lūkuriuoti stotelėje bet kokiu oru ir laukti, kol atvyks autobusas. Skundėsi skaitytojas ir dėl keleivių išlaipinimo. Neva ne visi vairuotojai noriai stoja Klaipėdos universitetinės ligoninės sustojime.
Klaipėdos miesto savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus paaiškino, kad tvarkaraščius stotelėse privalo įrengti vežėjai: „Manau, kad čia kalbama apie Palangos vežėjus, tad jie tuo ir turėtų rūpintis. Mūsų miesto autobusų parko transporto priemonių vykdomų maršrutų į Palangą tvarkaraščiai įrengti autobusų stotyje ir kitose stotelėse. Galbūt čia kalbama apie maršrutinius taksi – jų tvarkaraščiai iš tiesų ne visur įrengti“.
UAB „Vlasava“, atsakingos už Palangos miesto keleivių pervežimą, direktorius Saulius Čepkauskas liko nustebęs gavęs tokią informaciją: „Žinau, jog dar praėjusį penktadienį tvarkaraščiai ten buvo, nebent juos kas piktybiškai panaikino“.
Kad taip nenutiktų, efektyviai turėtų dirbti Klaipėdos miesto Viešosios tvarkos specialistai ir informuoti vežėjus. S. Čepkauskas pasakojo, kad sausio mėnesį tvarkaraščiai buvo įrengti stotelėje į Palangos pusę, bet tik didžiųjų autobusų: „Šiandien jau esame įrengę ir maršrutinių taksi. Šie kitų vežėjų tvarkaraščiai tikrai ne visur skelbiami, o mes ir juos įrengėme gyventojų patogumui“.
„Vlasavos“ vadovas į klausimą, ar visi autobusų vairuotojai stoja sustojime prie Klaipėdos universitetinės ligoninės, net nedvejojęs atsakė: „Jei yra sustojimas, vairuotojai privalo sustoti. Su maršrutinių autobusų vairuotojais dar galima kartais ginčytis, jei jie nenori stoti bet kur, kur paprašo keleivis, bet sustojimuose keleivius išlaipinti – būtina, ką ir daro mūsų įmonės vairuotojai“.

Jūsų komentaras:

a.st. 2016-04-21 06:26 (/ / IP: 78.57.226.210)
pradedasi pasekmes ,,stulbinancios"" naujos autobuso stoties idejos... kantrus zmones, o dar bus, oi bus

Taip pat skaitykite

Palangos autobusų stotyje, paprastai apytuštėje kiekvieno lapkričio pabaigoje, dabar itin retai sušmėžuoja atsitiktinių keleivių figūra – jau savaitė, kai iš jos ir į ją dėl karantino vykdoma mažiau autobusų reisų.


Paskambinusi į „Palangos tiltą“, vilnietė Jolita Žurauskienė stebėjosi ir piktinosi, kad nei Palangos, nei Klaipėdos maršrutiniai autobusai nestabteli Nemirsetos autobusų stotelėje.


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Pastarosiomis žiemomis kurorte būdavo įrengiama net po kelias čiuožyklas – Birutės parke ant tvenkinių, Taikos gatvėje, taip pat ir Šventojoje. Tačiau šiemet čiuožykloms įrengti pristigo šalčio. Labiausiai palangiškiai pasigedo gyvenamajame rajone įrengtos čiuožyklos. Birutės parke dar buvo bandyta, tačiau šaltukui nespaudžiant čiuožykla greit tirpo.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškis, prašydamas išspręsti problemą dėl viešojo transporto tvarkaraščių ties Klaipėdos universitetine ligonine. Pasak skaitytojo, stotelė prie šios ligoninės įrengta, o tvarkaraščiai, kaip ir kada autobusai kursuoja į Palangą – ne. Anot skaitytojo, tai sukelia labai didelių...


Naująjį sezoną Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti naujovių. Atsižvelgus į miestiečių ir poilsiautojų prašymus, pagaliau žadama įrengti daiktų saugojimo seifus, tad pavykus įgyvendinti idėją, maudytis Baltijoje galėsime daug ramiau.


Spalio 30 d., atsižvelgdamas į rinkėjų išsakytą susirūpinimą dėl biokuro katilinės statybos pabaigos, Tarybos posėdžio metu su paklausimu kreipiausi į savivaldybės tarybos merą Šarūną Vaitkų, ar tikrai katilinės darbai bus baigti iki datos, kurią žiniasklaidoje įvardino tiek meras, tiek rangovai. Vietoje atsakymo miestiečiams į aktualų klausimą, buvau priblokštas keista...


Į Palangą atgabentas pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 03 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atkeliavo pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų, kurio galingumas – 5 megavatai. Jis bus įrengtas Klaipėdos plente.


Nesulaukusi norinčiųjų dalyvauti konkurse dėl reklaminių inžinerinių statinių: vitrinų, kolonų, skydų, o svarbiausia – transporto laukimo paviljonų, miesto valdžia apsisprendė pati biudžeto lėšomis įrengti bent jau dešimt autobusų stotelių ten, kur jų būta ir anksčiau. Ir tikisi už gautus iš reklamos ant stiklinių paviljonų sienelių pinigus įrengti ir daugiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius