Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010-03-16
Peržiūrėta
1584
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.

 

Kapitalinis tilto remontas atliekamas jau antrąjį kartą. Prieš keletą metų pėsčiųjų tiltas buvo suremontuotas už 50 tūkst. litų. Panašiai turėtų kainuoti ir dabartinis remontas.

„Įmonės vyrai dirba iš peties ir jau baigia suremontuoti medinę tilto dalį. Vėliau bus paremontuoti kai kurie lynai, laikantys tilto jungiamąsias dalis. Įrenginys bus stabilesnis bei saugesnis ir turėtų laikyti apie penkerius metus“, - sakė S.Šeputis, pridūręs, kad komunalininkai savo jėgomis gali ne tik suremontuoti Beždžionių tiltą, bet ir patį Šventosios molą. 

Pasak Šventosios seniūno Eugenijaus Čilinsko, miestelio simbolis buvo nesaugus, nes supuvusios lentos pradėjo lūžinėti. Anot jo, konstatuota, kad svyruojantis tiltas kelia grėsmę ir jį reikia uždaryti. Yra parengtas naujojo tilto statybos projektas, kuriam įgyvendinti reikėtų apie 2 mln. litų, tačiau tokioms statyboms nėra pinigų. Tad tenka senojo pėsčiųjų tilto gyvavimo metus pratęsti, nes Šventoji neįsivaizduojama be šio, daugiau kaip keturias dešimtis metų tarnavusio, simbolio.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Šventojoje remontuojamas beždžionių tiltas

"Palangos tilto" informacija, 2017 10 06 | Rubrika: Miestas

Šventojoje remontuojamas pakabinamas tiltas per Šventosios upę. Darbus atliekančių komunalininkų teigimu, jei orai nesutrukdys, vadinamasis beždžionių tiltas atnaujintas bus iki lapkričio 1 dienos.


Itin populiariame dviračių bei pėsčiųjų take, nusidriekusiame nuo prekybos centro „Rimi“ iki miesto ligoninės, pluša darbininkai – prasidėjo maždaug dviejų kilometrų ilgio tako remonto parengiamieji darbai.


Palangoje pradėti pėsčiųjų perėjų apšvietimo įrengimo darbai. Šiuo metu darbai verda Kretingos bei J. Janonio gatvėse, savo eilės laukia Vytauto g. ir Mokyklos g., o Medvalakio, Sodų bei Taikos gatvėse beliko sumontuoti tik šviestuvus.  


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai  11

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę. Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.


Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius