Bibliotekų metus Šventojoje užbaigė ketvirtokai

Palangos tiltas, 2017-01-09
Peržiūrėta
1134
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bibliotekų metus Šventojoje užbaigė ketvirtokai

Šventosios pagrindinės mokyklosketvirtokai bibliotekojebalsu perskaitėpopuliaraus anglų rašytojo Roald Dahl kūrinį „Pelės aukštyn kojomis“. Anot mokinių, tai buvo tikrai keistas tekstas–su truputėliu „juodo“ humoro. Aptarę kūrinį ir jo veikėjų ypatybes, mokiniai raštu atliko teksto suvokimo užduotis. Jas perskaitė, įvertino ir komentarus parašė Tado mama R. Jašinskienė.
Bibliotekų metus užbaigėme suVytautoV. Landsbergio „Angelų pasakomis“. Šįkart jas balsu skaitėme ne iš įprastų knygų, o naudodamiesi kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais...Pamokoje dalyvavo Paulinos mama J. Lapinskienė, kuri išmintingai priminė, kad gerus darbus privalu daryti ne tik prieš Kalėdas, bet nuolatos. Jai teko įvertinti ir mokinių atsakymus į du klausimus.
Mokiniai raštu išreiškė savo nuomonę apie skaitymą iš tikros ir elektroninės knygos. Dauguma mano, kad elektroninę knygą skaitytiyra patogiau, greičiau, kad ji suprantamesnė. Kitiems atrodo, kad mielesnė, įdomesnė yra popierinė knygelė, be to, ji mažiau gadina akis.

Mokytoja Rimantė TOLIUŠIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Besikeičiantis ir naujo modelio „marškinėlius“ besimatuojantis Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) 2017–2018 metais turėjo nemažai iššūkių.


Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena.Tęsdami projektą „Pamilk knygą“, mes su Šventosios pagrindinės mokyklos ketvirtokais vieną pamoką skyrėme poezijai. Pamokoje dalyvavo Henritostėtis Henrikas Surgautas. Pirmiausia svečiui pristatėme bibliotekoje esančią ekspoziciją apie knygnešius, tuo pačiu pakartojome ir pagilinomegimtosios kalbos istorijos žinias....


Šventosios pagrindinės mokyklosketvirtokai bibliotekojebalsu perskaitėpopuliaraus anglų rašytojo Roald Dahl kūrinį „Pelės aukštyn kojomis“. Anot mokinių, tai buvo tikrai keistas tekstas–su truputėliu „juodo“ humoro. Aptarę kūrinį ir jo veikėjų ypatybes, mokiniai raštu atliko teksto suvokimo užduotis. Jas perskaitė, įvertino ir...


Birželio 3 d. (penktadienį) Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, vykdydama „Bibliotekų metų“ programą „Vasara su knyga“, inicijuoja regiono bibliotekų veiklų viešinimo akciją.


Gegužės 17 dieną Šventosios lopšelio-darželio „Sigutė“ jaukioje salytėje vyko popietė-koncertas, skirtas mokslo metams užbaigti. Susirinko ne tik vaikai ir pedagogai, tačiau ir tėveliai. Palangos moksleivių klubo vaikų liaudiškų šokių būrelio mokinukai mažiesiems l/d „Sigutės“ auklėtiniams šoko lietuvių liaudies šokius, žaidė...


Lapkričio 9-15 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Tūkstančiuose Šiaurės ir Baltijos šalių mokyklų ir bibliotekų vyko nurodytų knygų skaitymai, parodos ir kiti kultūriniai renginiai.  


Balandžio 23-29 dienomis visose Lietuvos bibliotekose organizuota tradicinė Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet Lietuvos bibliotekininkų draugijos surengta savaitė vyko jau penkioliktąjį kartą.


Nacionalinė bibliotekų savaitė

Biblioteka, 2011 04 19 | Rubrika: Kultūra

Nacionalinė bibliotekų savaitė. Balandžio 26 - gegužės 3 d. Justinas Marcinkevičius.


Pradinės mokyklos ketvirtokai įgarsino filmą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos pradinėje mokykloje vėl atgimė garsios rašytojos Astridos Lindgren kūryba. Populiarių knygų personažai ėmė ir atgijo mokyklos salėje. Ketvirtos „Ryto“ klasės vaikai suteikė galimybę susirinkusiems draugams pasigrožėti sukurtais personažais bei pasižiūrėti jų pačių įgarsintą filmą „Ronja plėšiko duktė“.


Gimnazijos moksleiviai užbaigė ilgalaikį projektą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Šventiniu laikotarpiu, visiems dar gyvenant Kalėdų laukimo nuotaikomis, Senosios gimnazijos moksleiviai užbaigė nuo rudens vykdomą pilietinio tautinio ugdymo projektą „Žiūrėjimas į Lietuvą“, skirtą paminėti Lietuvos tūkstantmetį. Šia proga Aktų salėje jie skaitė ir atskleidė savo aktorinius gabumus, paliesdami opią šių laikų problemą – emigraciją, bei pristatė savo kurtą karpinių parodą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius