Šventojoje vyks koncertas „Tėvo pėdomis“ Tėvo dienai paminėti

Palangos tiltas, 2022-05-30
Peržiūrėta
1690
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje vyks koncertas „Tėvo pėdomis“ Tėvo dienai paminėti

Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 

Vienas iš jų – jau birželio 3 d. Šventosios centrinės aikštės paviljone vyksiantis koncertas „Tėvo pėdomis“, skirtas Tėvo dienai paminėti. Koncerte savo naują programą pristatys atsinaujinęs Palangos kultūros ir jaunimo centro Šventosios vokalinis ansamblis „Eldija“. Energingoji ir romantiškoji kolektyvo vadovė į repertuarą įtraukė dainas, kuriose gausu įvairių jausmų ir žinoma svarbiausias iš jų – meilė. Juk ne veltui sakoma, jog meilei amžius nesvarbu.

Koncerto metu plastiškais judesiais ir tikru baletiniu lengvumu džiugins mažoji šokėja Paulina Rimaitė, kuri šventojiškiams jau pažįstama kaip nuostabaus balso savininkė. Na, o koncertą pabaigs kolektyvas atvykęs net iš Panevėžio rajono - talentingais žmonėmis garsėjančių Miežiškių. Tai – moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, kuriam vadovauja Lina Kairytė. Ansamblis pradėjęs savo veiklą 2009 metais jau spėjo tapti vienu geriausių Panevėžio rajono vokalinių ansamblių. Moterys atlieka išplėtotas liaudies dainas, šiuolaikinių Lietuvos ir pasaulio kūrėjų muziką, romansus.

Užsimezgusi graži draugystė tarp kolektyvų vadovų ir ansamblių žiūrovams dovanoja daug teigiamų emocijų, šiltą nuotaiką ir žinoma nuostabius koncertus. Pakvieskite visus tėčius ir praleiskite penktadienio vakarą su jausminga muzika, skirta Tėvo dienai.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė praneša apie artėjančius renginius, skirtus Lietuvos nepriklausomybės dienai.Liepos 5 d. 16.30 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks šventinis koncertas, skirtas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.


Koncertas Tėvo dienai

2023 06 05 | Rubrika: Miestas

Birželio 2 d. Palangos neįgaliųjų draugijos ir literatų klubo „Takai per kopas“ nariai rinkosi į bendruomenės namų salę, kur vyko Tėvo dienai skirtas koncertas. 


Gegužės 15 d. į Šventosios pagrindinės mokyklos aktų salę buvo sukviesta visa mokyklos bendruomenė: ir moksleiviai, ir mokytojai, ir tėvai.


Tarptautinei muziejų dienai skirtame koncerte Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai, pagrindinių vaidmenų atlikėjai – sopranas Rasa Ulteravičiūtė-Kazlauskienė ir tenoras Tadas Jakas.


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje. 


Kviečiame dalyvauti nemokamame šventiniame koncerte, skirtame Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmečiui paminėti, kuris vyks liepos 4 d., 19.00 val. Palangos koncertų salėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius