„Bočių“ laukia gražus jubiliejus

„Palangos tilto“ informacija, 2011-04-18
Peržiūrėta
590
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Bočių“ laukia gražus jubiliejus

Pastaruoju metu „Bočių“ ansamblio nariai išgyvena kupinas malonaus nerimo dienas, kadangi artėja gražus 50-ties metų kolektyvo gyvavimo jubiliejus.

 

Kaip prisimena šiame kolektyve jau daugelį metų besisukantys palangiškiai, per šį laikotarpį buvo visko, kai kas keitėsi, tačiau niekuomet nepakito kolektyvo dvasia, tradicijos, kurios perduodamos iš kartos į kartą, visuomet buvo stengiamasi, kad būtų nepamiršta liaudies muzika, šokiai ir dainos.

„Bočiai“, žinoma, savo ansamblio neįsivaizduoja be kapelai vadovaujamo R.Tranausko, nes kapelos gyva muzika, tai kolektyvo varomoji jėga, kuri sužadina tiek atlikėjų, tiek ir žiūrovų jautriausias emocijas. „Gerbėjai ir žiūrovai – mums labai svarbūs, todėl stengiamės jų nenuvilti“, - patikino ansamblio nariai, džiaugdamiesi, jog jų nepamiršta ir nuolat kviečiasi koncertuoti ne tik savo mieste, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Kaip papasakojo kolektyvo nariai, labai daug vilties ir įkvėpimo nenurimti suteikė vieną šaltą žiemos vakarą „Bočių“ repeticijoje apsilankęs naujasis klebonas su palyda. Vadovė J.Serapinienė supažindino svečius su kolektyvo veikla ir darbo sąlygomis.

Likę maloniai pakylėti ir nustebinti šios viešnagės, tokių garbingų svečių apsilankymu, kolektyvo nariai pajuto atliekantys naudingą darbą. „Tai buvo tarsi ženklas iš dangaus, kad esame reikalingi ir einame teisingu keliu, todėl turime nenuleisti rankų, dar labiau susitelkti pasitinkant netrukus įvyksiantį savo gražų jubiliejų“, - kalbėjo ansamblio nariai, minėsiantys sukaktį.

„Mes tokie, - tai kartojam jau daugelį metų, nes scena kitokių mūsų niekad nematė!” – savo tarsi himną išsakė „Bočiai“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, sausio 21-ąją, pro antro aukšto langą iš statybininkų keltuvu iki jo pasikėlusio Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus su jubiliejumi pasveikinta šimtametė Adelė Čižauskienė iki šiol gyvena netikėto mero apsilankymo įspūdžiu: „Jis – toks gražus vyras. Meras labai panašus į mano anūkės vyrą, kuris yra lakūnas. Beveik kaip du...


Jau šį šeštadienį Palangoje 28-tąjį kartą vėl visi kviečiami švęsti Jurgines. Šiųmetinė šventė bus išskirtinė tuo, jog kartu bus minimas Palangos kultūros ir jaunimo centro ansamblio „Mėguva“ 30-metis.


Rugpjūčio 19 d. 12 val., „Pasaulinės švyturių dienos“ metu, bus minimas Šventosios švyturio 70 metų jubiliejus. Šventės svečiams bus suteikiama unikali galimybė aplankyti Šventosios švyturį, ne tik patekti į jo vidų, bet ir išvysti puikiai atsiveriančią Šventosios panoramą.


Šiandien įprasta manyti, kad emigracija išskiria šeimas, išvykę išsilavinę tautiečiai svetimose šalyse dirba nekvalifikuotus darbus, o į tėvynę atvyksta nebent pailsėti ar aplankyti čia pasilikusių artimųjų, tačiau grįžti čia gyventi nenori. Almos ir Valentino Gruzdžių šeima – gražus pavyzdys, paneigiantis šį stereotipą:...


Birželio 29 d. Palangoje bus minimas ypatingas jubiliejus – kartu su visuomene Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai minės tarnybos veiklos 95-mečio jubiliejų. Beje, šiemet sukanka ir 25 metai nuo tos dienos, kai Nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje pradėta kurti valstybės sienos apsauga.


Dainomis apipintas „Gubojos“ jubiliejus

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 11 17 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį erdvi Kurhauzo salė nebeįstengė sutalpinti visų palangiškių ir iš kitų Lietuvos miestų atvykusių svečių, kurie čia rinkosi su 45 veiklos metų jubiliejumi pasveikinti mūsų miesto vardą Lietuvoje ir už jos ribų skambiai garsinantį Kultūros centro moterų vokalinį ansamblį „Guboja“ ir jam 25 metus vadovaujantį Rimgaudą Juozapavičių.


„Pagaliau mano, kaip palangiškio, svajonė išsipildė: mes turime sporto areną, kurios seniai reikėjo Palangai. Linkiu, kad tarp šių sienų užaugtų talentai, kurie savo sporto pasiekimais garsintų Palangą Lietuvoje ir Lietuvą pasaulyje“, – skambant ovacijoms universaliosios Palangos sporto arenos atidarymo metu šeštadienį sakė...


A. Mončio muziejuje – „Vaizdas gražus iš toli“

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 01 25 | Rubrika: Kultūra

„Tiesiog nuostabu, kad žiemą Palangoje gali ne vien prie jūros nueiti, bet ir išties gero meno pamatyti“, – šiuos žodžius poetas, Nacionalinės premijos laureatas Aidas Marčėnas ištarė šeštadienį Antano Mončio namuose-muziejuje atidarant tapybos parodą „Vaizdas gražus iš toli“, kuria muziejus savo erdvėse pradėjo Palangos...


„Bočių“ laukia gražus jubiliejus

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 18 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu „Bočių“ ansamblio nariai išgyvena kupinas malonaus nerimo dienas, kadangi artėja gražus 50-ties metų kolektyvo gyvavimo jubiliejus.


Agnė Lukaitytė, 18–metė mergina, vaikystę ir mokyklos metus praleido Palangoje. „Jūra yra nuostabi“, - sako graži mergina. Bet galbūt merginos polėkiams ir svajoms net Palanga su jūra yra šiek tiek per maža. Baigusi mokyklą kurorte, Agnė išvyko gyventi ir mokytis į Vilnių. Ir...neišsigando iššūkių: dalyvavo  Olialia.lt atrankoje ir grožio konkurse „Mis Lietuva – 2010”. Ko gero, jos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius