Brangūs palangiškiai ir šventojiškiai,

Palangos tiltas, 2014-08-25
Peržiūrėta
2134
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Brangūs palangiškiai ir šventojiškiai,

Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam prie kurorto populiarumo bei sėkmės, visą vasarą nuoširdžiai triūsusiam, kad miesto svečiai mūsų kurorte jaustųsi saugiai ir patogiai.

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jūsų, sunkiai dirbusių visą vasarą, dėka, kurorto svečiai iš atostogų Palangoje namo parsivežė pačius geriausius prisiminimus. Neabejoju, kad daugelis jų į mūsų kurortą būtinai sugrįš kitąmet.

Turizmo bei aptarnavimo sferos darbuotojų nuoširdžios pastangos lėmė, jog šią vasarą, palyginti su 2013-ųjų, mūsų kurortą aplankė maždaug 10 proc. daugiau svečių. Ypač pajutome turistų iš Latvijos bei Baltarusijos skaičiaus augimą. Daugiau, nei praėjusią vasarą, sulaukėme ir italų bei vokiečių.

Palangiškiai ir šventojiškiai, tiesiogiai dirbantys su klientais, yra tarsi mūsų kurorto vizitinė kortelė – jie pirmieji sutinka svečius ir paskutinieji juos išlydi į namus. Kad Palanga kiekvienais metais sulaukia vis daugiau svečių, yra didžiulis Jūsų, gerbiami aptarnavimo ir turizmo sferų darbuotojai, kruopštaus darbo nuopelnas. Dėkoju jums už tai.

Be abejo, poilsis Palangoje nebūtų toks malonus ir turiningas, jei ne kultūros srities specialistai, visą vasarą neskaičiuojantys darbo valandų ir įtemptai dirbantys tam, kad kurorto gyventojai bei svečiai pajūryje galėtų atsipalaiduoti ir mėgautis aukščiausio lygio kultūriniais renginiais. Šią vasarą Palangoje įvyko per šimtą kultūrinių renginių, tarp jų – net penki itin aukšto lygio festivaliai. Dėkoju ir už tai, kad su išskirtiniais renginiais įpūtėte gyvybės ir Palangos simboliui – Kurhauzui. Jūs, mieli kultūrininkai, nusipelnote ypatingos padėkos.

Nuoširdžiai dėkoju ir visiems prokuratūros, policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams bei medikams, kuriems vasarą teko atlaikyti trigubai didesnį, nei šaltuoju metų sezonu, darbo krūvį. Jūsų sunkaus ir įtempto darbo dėka tiek palangiškiai ir šventojiškiai, tiek miesto svečiai Palangoje jautėsi saugūs, nes žinojo, jog ištikus nelaimei jiems visuomet į pagalbą atskubės tikri profesionalai.

Pajūryje budėjusiems gelbėtojams, kaip ir specialiųjų tarnybų atstovams, vasarą teko ypatinga atsakomybė – karštomis birželio, liepos bei rugpjūčio dienomis prižiūrėti 24 kilometrus paplūdimio. Gelbėtojams dėkoju už tai, kad jų budrumo ir ryžto dėka Baltijos jūra ties Palanga šią vasarą nepasiglemžė nė vienos gyvybės, o neatsargios maudynės jūroje tragedija nesibaigė daugiau nei 60 šeimų, iš kurių 6 skendusiems prireikė ne tik gelbėtojų, bet ir medikų pagalbos.

Atskirų padėkos žodžių nusipelno ir vandentiekininkai bei miestą tvarkantys komunalininkai, kurių darbo krūvis vasarą išauga kone trigubai. Šių tarnybų atstovai vasarą taip pat neskaičiavo darbo valandų, o jų nuoširdžios pastangos lėmė, kad vasarą net ir ženkliai išaugus miesto gyventojų skaičiui, nei palangiškiai bei šventojiškiai, nei miesto svečiai nepajuto nė laikinų nepatogumų. Visų palangiškių ir šventojiškių vardu dėkoju jums ir už tai, kad kiekvieną dieną galime gėrėtis išpuoselėtu bei gėlių žiedais padabintu miestu ir švariais paplūdimiais.

Be abejo, savo indėlį kuriant jaukų ir svetingą kurortą įnešė kiekvienas palangiškis ir šventojiškis, tad nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš jūsų. Džiaugiuosi jūsų pilietiškumu bei bendruomeniškumu ir neabejoju, kad bendros visų Palangos miesto gyventojų pastangos, idėjos bei entuziazmas lems, kad šiemet apsilankiusieji Palangoje čia kartu su savo draugais būtinai sugrįš ir kitąmet.

Ačiū jums už puikią Palangos vasarą.


Palangos miesto savivaldybės tarybos vardu

Meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Merui 2014-08-28 07:54 (IP: 194.176.60.225)
Perskaičius muilu atsiduodanti straipsnį...kodėl ponas meras skirsto Palangos gyventojus į palangiškius ir į šventojiškius??? Negi mes ne iš vieno miesto, pasirodo - ne, o tai matosi iš investicijų ir atliekamų darbų gausos Šventojoje:) Juk ponas meras niekad nepraleidžia progos pasipuikuoti populiariausiame miesto laikraštyje, ne kartą teko matyti ir skaityti, kaip svetimų politinių partijų pradėti projektai, nusavinami, o kur jau kalbėti apie valstybinių projektų šlovės nusavinimą, kur meras nė piršto nepridėjo!!! Ai, ką ir kalbėti šiam merui lygių nėra, kai kalbama apie pompastiką, savimeilę! Gi prezidentė prašė, kad ne būtų savivaldose pompastikos, prieš savivaldos rinkimus, tačiau Jis gi ponas meras- Jis aukščiau visko!!! Bet gerai, kad ne visi priima muiluotas rašliavas už gryną tiesa, gerai, kad yra manančių kitaip ir matančių kitokią miesto viziją!!! Pastebėjau čia daug netinkamų komentarų, bet tikiuosi, kad mano neįžeidūs, o jeigu kam pasirodys pikti, nepykite, nesu laimingas žmogus gyvenime, žmona paliko, nes esu gėjus.. Už skyrybos klaidas visų atsiprašau. Eisiu į pirmą klasę Rugsėjo 1-ąja..

..ne viskas auksu žiba... 2014-08-26 09:22 (. / IP: 86.100.63.40)
-...prisimenant ,kas dedasi prieš rinkimus:-..bet kokia kaina, bet kokiu būdu,-prasikandant gerkles,apš----t galvas viens kitam,- kad tik kaip nors įsisropšti į prie valdžios lovio;... -Tas pats buvo "Suleimano" laikais, tas pats ir dabar... ( *Žmonės reikalingi tik pinigams ir duoklei sunešti!)iš invalidų, pensininkų bei kt.suvargusiųjų- pati valdžia atėmė,išbarškinę jų namus... = To niekas "nemato ir negirdi"... -Ir dar drįsta 'prie lovio" tyčiotis-"kur tie išmirę pensininkai"? ,gatvėje nugriuvusių nemačiau?.../atsk.- nuvažiuokit, Kėdainiuose į pečių-eilės,eilės...

Taip pat skaitykite

Turime atkreipti dėmesį į tai, kad prie Palangos savivaldybės ribų Darbėnų seniūnijoje, Auksūdžių kaime planuojama statyti vandenilio-metanolio gamyklą.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome ypatingą šventę – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kuri mums kasmet primena, kokią didelę vertybę – galimybę gyventi laisvoje šalyje, kalbėti gimtąja kalba ir patiems kurti mūsų šalies ateitį – turime. 


Kartu su atbundančia gamta į kiekvienus namus pasibeldžia viena iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos.


Pasitikome vieną iš svarbiausių bei prasmingiausių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tebūna ji džiaugsminga ir šventiška, kiekvieną iš mūsų įkvepianti naujiems prasmingiems darbams.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį, rugsėjo 6 d., savo Facebook paskyroje visiems padėkojo už puikų Palangos vasaros sezoną. 


Su meile ir pasididžiavimu savo valstybe Liepos 6-ąją vieningai giedokime Tautišką giesmę. Minėdami Valstybės dieną pajuskime ypatingą bendrystės ir susitelkimo nuotaiką, kuri nuolat telydi kiekvieną iš mūsų visuose sumanymuose bei darbuose.  


Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


Užvakar susirinkę Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus nariai pagerbė gražiausiai tvarkomų sodybų bei teritorijų šeimininkus ir įteikė jiems padėkas bei lenteles, kurios nuo šiol žymės labiausiai puoselėjamas erdves. Palangos skyriaus pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė džiaugėsi, jog prašymas pagerbti tokiu būdu tikrai daug darbo įdedančius palangiškius bei...


prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro...


Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius