Buvusiam Šventosios klebonui – gimtadienio sveikinimai palangiškių ir šventojiškių vardu

Palangos tiltas, 2017-01-12
Peržiūrėta
2808
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš kairės: Pranas Žeimys, Vidmantas Gricius, Šarūnas Vaitkus ir Ramutis Šeštokas.
Iš kairės: Pranas Žeimys, Vidmantas Gricius, Šarūnas Vaitkus ir Ramutis Šeštokas.

Vidmantas Gricius, buvęs ilgametis Šventosios parapijos klebonas, o šuo metu vadovaujantis Veiviržėnų parapijai, praėjusį sekmadienį pasveikintas visų palangiškių ir šventojiškių vardu – gimimo dienos proga dvasininką pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus, mero patarėjas Ramutis Šeštokas bei Pranas Žeimys.
Palangiškiai V. Gricių aplankė bei šv. Mišiose dalyvavo dabartinėje klebono parapijoje – Veiviržėnuose. Tad Trijų Karalių šventėje Veiviržėnų parapijoje meldėsi ne tik Veiviržėnų parapijiečiai, bet ir svečiai iš Palangos, Šventosios bei Laukžemės.
Klebonas V. Gricius Trijų karalių šventės metu paragino pagal seną tradiciją šią dieną ant savo namų durų pašventinta kreida užrašyti tris raides KMB. Tai yra senovės krikščionių palaiminimas: Christus mansionem benedicat – „Kristus laimina buveinę“. Dvasininkas sakė, kad Dievo palaimos reikia ne vien mūsų namams, bet ir visiems mūsų darbams, kuriuos atliksime per ateinančius metus.
Po šv. Mišių sveikinimo žodį Veiviržėnų parapijos parapijiečiams bei asmeninę šventę – gimtadienį – švenčiančiam klebonui V. Griciui kurorto gyventojų vardu tarė Palangos meras Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

na taip 2017-01-15 08:37 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
Stogas - dalykas aktualus. Kai užsiimi nešvariais darbeliais...

Atitiko kirvis kota 2017-01-13 18:06 (IP: 93.174.93.133)
Sestokas mero patarejas! Idomu kokiais klausimais patarineja? Nors uz Zeimi veikiausiai nera kvailesnis. Nuotraukoje is kaires i desine: aviatorius ant zemes, solinezantas, Kim Jong meras, stogdengys (Kim Jong mero patarejas).

susidomėjes 2017-01-13 08:15 (IP: 188.69.215.226)
Kas čia per pareigos ,, mero patarėjas'' koks to patarėjo išsilavinimas...

Taip pat skaitykite

Šventojiškė Janina Stirblienė mini garbų 102-ąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkę pasveikino ir gėlių puokštę visų palangiškių vardu įteikė Palangos miesto meras.


Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė ketvirtadienį atidaryta palangiškių ir šventojiškių darbų paroda „Palanga – mano miestas“. Tai – tradicinis renginių ciklo „Palangos dienos“ renginys, bendrai veiklai suburiantis ne profesionalius menininkus, o kūrybinių gabumų turinčius paprastus kurorto gyventojus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Kovo 26 d. sukako 17 metų, kai Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas (buvęs Palangos klebonas - PT) Marius Venskus keliauja kunigystės keliu. Šia proga kunigą pasveikino Tauragės „Carito“ savanoriai, linkėdami drąsiai eiti pirmyn, neprarasti pusiausvyros slegiant sunkumams.


Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės narė, Europos vicečempionė palangiškė Justė Veronika Jocytė, lydima savo pirmosios trenerės Daivos Mažonienės bei tėvo Alvydo Jocio, penktadienį lankėsi Savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu bei mero patarėju Pranu Žeimiu.


Antradienio ryte jaukioje Justino Masalsko viloje „Pas Justiną“ vyravo ir džiugios, ir liūdnos nuotaikos: būrys bendraminčių parapijiečių laukė atvykstant Palangoje savo tarnystę baigiančio Palangos Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo parapijos klebono, Palangos dekanato dekano kunigo dr. Mariaus Venskaus, kad galėtų klebonui padėkoti už septynerius Palangoje praleistus ir...


Vidmantas Gricius, buvęs ilgametis Šventosios parapijos klebonas, o šuo metu vadovaujantis Veiviržėnų parapijai, praėjusį sekmadienį pasveikintas visų palangiškių ir šventojiškių vardu – gimimo dienos proga dvasininką pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus, mero patarėjas Ramutis Šeštokas bei Pranas Žeimys.


Mus, Šventosios gyventojus, stebina ir piktina keleto Šventosios bendruomenės vardu kalbančių žmonių (konkrečiai – Domininko Jurevičiaus ir Audronės Bukauskienės) nuolatinis nepasitenkinimas mūsų miestelyje vykstančiais teigiamais pokyčiais. Girdint nuolatinius jų priekaištus dėl neva netvarkomo, ne taip tvarkomo ar konkrečiai jų neatsiklausus tvarkomo miestelio...


Šarūnui Vaitkui- gimtadienio sveikinimai  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 17 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus susilaukė gausybės sveikinimų. Mero su 39-uoju gimtadieniu su gimtadieniu atėjo pasveikinti futbolo klubo „Gintaras“ mažieji futbolininkai su treneriu Marseliu Balasanovu. Vaikai merui padovanojo futbolo kamuolį su savo autografais. „Šiandien tie autografai dar nieko ypatingai daug nereiškia, bet kaip bus...


Penktadienį garbingą jubiliejų minintis Telšių vyskupas Jonas Boruta Klaipėdos regiono merus pakvietė į Telšių katedrą, kur aukotos atgailos ir padėkos šv. Mišios 70-ųjų vyskupo gimimo metinių proga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius