Chorai vėl dainuos su jūra

Palangos tiltas, 2022-05-31
Peržiūrėta
1922
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Chorai vėl dainuos su jūra

Sulaukusi pilnametystės chorų šventė „Su jūra dainuok“ kvies palangiškius ir miesto svečius dainuoti kartu. 

Birželio 11-12 dienomis Palangoje skambės chorinė muzika. Šiemet tradicinė, jau XVIII-oji, Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinio ansamblio „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choro (vadovas Rimgaudas Juozapavičius) organizuojama chorų šventė „Su jūra dainuok“ sukvietė kolektyvus iš Kauno, Jurbarko, Vilniaus, Gargždų ir Linkuvos. 
Šeštadienį birželio 11 d. nuo 14 val. kurhauzo koncertų salėje chorai sveikins Palangą savo pasirodymais. 17.30 val. kolektyvai Grafų Tiškevičių alėja žygiuos iki kurhauzo terasos, o čia jungtinis choras pakvies pajusti 200 dalyvių balsų galybę. Šiais metais šventė sugrįžo į vietą, kurioje suskambėjo pirmą kartą. 2001 metais surengta pirmoji chorų šventė ir vyko kurhauzo terasoje. Kurhauzui sudegus chorai dainavo viloje „Anapilis“, centrinėje miesto aikštėje, Grafų Tiškevičių alėjos aikštėje.

Šiemet jungtinį chorą sudarys moterų chorai „Indraja“, „Žaisa“, „Mūša“, „Lelija“, „Elegija“ ir „Guboja“ bei vyrų chorai „Sakalas“, „Aidas“, Jūros šauliai. Jungtiniam chorui akomponuos Saulius Šiaučiulis ir Algis Kilis, solo partiją atliks Daiva Preibė. Šventėje žiūrovai girdės gerai žinomos ir keletas naujų dainų apie jūrą ir meilę Lietuvai. O sekmadienį chorų dainos skambės visoje Palangoje (Centrinėje aikštėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, kurhauzo terasoje, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje).

Kasmetinę chorų šventė itin pamėgę dalyviai užmezga ryšius, kurie perauga į chorų bendradarbiavimą, bendrus projektus ir asmenines choristų bičiulystes. 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nomeda Kazlaus po Joninių gaivins sielas Palangos Kurhauze

"Palangos tilto" informacija, 2023 06 25 | Rubrika: Miestas

Šiandien, birželio 25 d., 20 val., lietuvių operos žvaigždė Nomeda Kazlaus dainuos miestiečiams bei svečiams jau tradicija tapusį vasarinį rečitalį Palangos Kurhauze. Solistei akomponuos italų kilmės pianistas Vincenzo de Martino, kurio mama Giovanna specialiai atskrenda iš gimtosios Sardinijos salos Italijoje į šią atlikėjų šventę.


Sulaukusi pilnametystės chorų šventė „Su jūra dainuok“ kvies palangiškius ir miesto svečius dainuoti kartu. 


Ką veikti karantino metu, kai ant tavo populiaraus mieste baro laikinai dėl suvaržymų kabo spyna? Imtis naujo verslo! Vietoje nenustygstanti „Resort Pub“ direktorė Sandra Kakhiani ir jos gyvenimo draugas Ernestas per karantiną atidarė švaros įmonę – „Palangos Švara.“ Palangos „Palanga“ (3-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo dar vieną pergalę po to, kai 87:80 (20:19, 22:18, 20:16, 25:27) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-4) klubą.


Palangos „Jūros šaulių“ choras balandžio 3 dieną Tauragėje dalyvavo vieninteliame Lietuvoje vyrų chorų festivalyje „Užtraukim, vyrai, dainą“. Festivalis, kasmet organizuojamas Tauragėje, šiemet rengiamas jau septintąjį kartą, į jį susirinko geriausi šalies vyrų chorai ir vokaliniai ansambliai. Tauragėje susirinko 200 dainuojančių vyrų iš...


Sėklos yra gyvenimas. Jos yra gyvas maistas. Jos būna įvairių dydžių, formų ir spalvų. Augalas praeina ilgą ir sunkų kelią, kol kiekvieną sėklą užpildo daugybe vitaminų, mineralų, baltymų, eterinių aliejų ir fermentų. Jei jūs ieškote aukštos kokybės, maistingo užkandžio, sėklos yra geriausias pasirinkimas.


Pirmadienį, prieš vidudienį staigi mirtis Ganyklų gatvėje prie pat 18 numeriu pažymėtame pastate įsikūrusio Registrų centro Klaipėdos filialo Palangos skyriaus įėjimo ištiko 1960 m. gimusį vyriškį. Atvykę medikai jo gyvybės išgelbėti nebespėjo, ir kurį laiką žmogus, policijos ekipažo prižiūrimas, gulėjo ant geltonai-raudona juosta su užrašu...


Trečiadienio vakarą olandų atrakcionų parke J.Basanavičiaus gatvėje įvykęs incidentas, kuomet dingus elektrai, devyni vaikai maždaug valandą laiko kybojo ore, olandų bendrovę „Leander LTU“ murkdė dėmesio jūroje, bet iš miesto neišginė. Bendrovės advokatė Jelena Pališaitienė gina olandus ir sako, kad incidento kaltininkus nustatys vykstantis ikiteisminis...


Vertybės išliko – sumažėjo entuziastų

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 04 | Rubrika: Kultūra

Garsinti Palangą – tai buvo ir yra svarbiausia visų susikūrusių meno kolektyvų užduotis, nesikeičianti net keičiantis laikams ir vertybėms. 1980 metai. Iš nespalvotų nuotraukų žvelgia gausūs kolektyvai, o antraštės skelbia, jog ruošiamasi respublikinei Dainų šventei. Palangos miesto pučiamųjų instrumentų orkestras, Pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas, Vaikų lėlių teatras, Kaimo kapela...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius