Palangoje, Lydekų gatvėje, dingo rusvaplaukis britų trumpaplaukis katinas

Palangos tiltas, 2022-04-12
Peržiūrėta
1502
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje, Lydekų gatvėje, dingo rusvaplaukis britų trumpaplaukis katinas

Balandžio 5 dienos vakare dingo rusvaplaukis katinas (veislė britų trumpaplaukis) Palangoje, Lydekų gatvėje. Ant kaklo turi rudą apykaklę nuo erkių. Katinui 9 metai ir iš namų 9 metus niekur nei karto nėra dingęs. Ką nors mačiusius. prašau paskambinti tel. 868386748, atsilyginsiu!

Palangos gyventoja Sonata Liutikienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į policijos pareigūnus kreipėsi remontuojamo būsto Palangoje savininkai, pasigedę ir baldų ir paveikslų.


Kretingoje dingo vyras

2023 01 06 | Rubrika: Miestas

Kretingos r. PK pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio be žinios asmens. 


Dvejus metus iki pratrūkstant koronavirusui, Rusija pagal piliečių išvykstamojo turizmo išlaidas buvo viena iš sparčiausiai augančių šalių.


Balandžio 5 dienos vakare dingo rusvaplaukis katinas (veislė britų trumpaplaukis) Palangoje, Lydekų gatvėje. Ant kaklo turi rudą apykaklę nuo erkių. Katinui 9 metai ir iš namų 9 metus niekur nei karto nėra dingęs. Ką nors mačiusius, prašau paskambinti tel. 868386748, atsilyginsiu!


Penktadienį, rugsėjo 3 d., Klaipėdos apskrities policijos komisariatas pranešė apie neįprastą vagystę vienoje iš Palangos kavinių J.Basanavičiaus gatvėje.


Artimieji ir Palangos miesto pareigūnai ieško be žinios dingusios, 1982 m. gimusios Violetos Jankauskienės. Paskutinė žinoma buvimo vieta buvo vakar J. Basanavičiaus gatvė. Galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį maloniai prašome kuo skubiau pranešti telefonu 8 620 57102, arba el. paštu: [email protected]


Šachmatų lentos nuostoliai: dvi figūros dingo, dvi sulaužytos

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatų lenta po vasaros sezono skaičiuoja nuostolius: dvi figūros, dingo dvi sulaužytos. Miesto visuomenininkas Eimutis Židanavičius Facebook kreipėsi į palangiškius: "Gal kur nors palangiškiai matė numestas baltos spalvos karaliaus ir juodos spalvos pėstininko figūras? Matyt, kažkas labai norėjo nors trumpam pasijusti karaliumi."Išnuomojo svetimą garažą, o pats dingo

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 01 14 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi nuo sukčiaus nukentėjęs palangiškis Linas Miciukevičius. Praėjusių metų lapkritį Palangoje vyras išsinuomojo garažą, bet, kaip paaiškėjo, neilgam – atostogaudamas užsienyje, sužinojo, kad buvo skaudžiai apgautas.


Palangos Birutės parką lydi sunkiai sprendžiamos problemos. Už poros savaičių turi būti baigtas pirmasis rekonstrukcijos etapas, tačiau jau dabar aišku, kad darbai nebus užbaigti. Todėl lankytojai turės vaikščioti nebaigtais įrengti takais. Jau dabar parko administracija susilaukia poilsiautojų ar vietinių gyventojų skundų dėl prastos lankytinos vietos būklės. Darbuotojai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius