Duobė merui – neįveikiama problema?

Aistas MENDEIKA, 2009-03-17
Peržiūrėta
1112
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Opozicijoje valdančiajai daugumai esantys Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus nariai nesulaukia mero V.Stalmoko atsakymo į klausimus, kas kaltas ir kada bus sutvarkyta minėta sankryža, kada palangiškiams nebereikės nei automobilių laužyti, nei bėgioti bijant būti aptaškytiems. Be to, tokioje vietoje esanti duobė gali būti ir pakankamai skaudžios avarinės situacijos priežastimi.

„Palangos tiltui“ pasidomėjus šia problema, paaiškėjo, kad tai tėra tik nedidelė problemėlė. Visai nesunku buvo paklausti UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, kas šią duobę išrausė. Pasak jo, gal prieš du ar tris mėnesius čia įvyko vandentiekio avarija, kurią likvidavo UAB „Palangos vandenys“ darbininkai. Būtent ši įmonė ir privalo sutvarkyti asfalto dangą.

Tačiau, anot K.Skieraus, „Palangos vandenų“ administracija nenusiteikusi padaryti tai, ką privalo pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus. „Ne kartą raginome „Palangos vandenis“ panaikinti duobę, bet jie vis delsia“, - sakė „Palangos komunalinio ūkio“ direktorius. Pasak jo, pakaktų kelių šimtų litų, kad duobė būtų užpilta šaltu asfaltu.

Jei už duobę atsakingos įmonės vadovų pasirūpinti savo padarytomis kliūtimis negali priversti komunalininkai, lieka tikėtis, kad į miestelėnų nusiskundimus vis dėlto atsižvelgs pats meras. Gal bent jau dabar, kai žinoma, kas iškasė duobę ir kas turi ją užkasti...

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sulaikė verslininką, kaip įtariama, bandžiusį papirkti Neringos merą Darių Jasaitį.  Įtariamasis sulaikytas antradienį, gavus mero pranešimą, trečiadienį pranešė STT. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, papirkėjas, Panevėžio ir Šiaulių krašto verslininkas, pasiūlė Neringos merui 10 tūkst. eurų kyšį. 


Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Visus metus Palangoje vyko intensyvūs miesto ir Šventosios kelių ir gatvių rekonstrukcijos ar aplinkos tvarkymo darbai. Kaip ir kiekvienais metais, „liūto“ dalis darbų buvo atlikta pasyviuoju kurorto turizmo metu – pavasarį ar rudenį.


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Vakar, gegužės 30 dieną, įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje socialdemokratė Svetlana Grigorian kartu su kolege socialdemokrate Renata Surblyte ir visuomeninio komiteto „Palangiškiai“ atstovu Eugenijumi Simučiu pranešė, kad veiklą Palangos miesto savivaldybės Taryboje vykdys susivieniję į opozicinę „Jungtinė Socialdemokratų ir komiteto...


Palangos miesto savivaldybės vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ilgai juokėsi paklaustas, kaip jis pasiryžo antrą kartą bristi į tą pačią upę – sėsti į valdžios „galerą“. „Patikėkite, aš pats nerandu atsakymo. Bet po visko norėčiau likti palangiškių atmintyje kaip daug dirbęs kurortui žmogus“, – sakė pirmasis po atkurtos Nepriklausomybės...


Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui Griauti paprasčiau negu kurti


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Duobė merui – neįveikiama problema?

Aistas MENDEIKA, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Jau keletą kartų Palangos miesto savivaldybės Tarybos opozicijai priklausantys politikai mėgino priversti merą Vytautą Stalmoką pasirūpinti, kad būtų sutvarkyta J.Janonio ir Jūratės gatvių sankryža – užtaisyta duobė, dabar sukelianti nemažai nepatogumų ir ratuotiems, ir pėstiems miestelėnams. Deja, merui to padaryti niekaip nepavyksta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius