Duobėtos gatvės ir šaligatviai

Palangos tiltas, 2017-01-13
Peržiūrėta
315
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Duobėtos gatvės ir šaligatviai

Duobėtos gatvės ir šaligatviai

Mes, Kastyčio, Maironio ir Gintaro gatvių gyventojai, reiškiame susirūpinimą dėl minėtų gatvių ir jų šaligatvių būklės. Šių gatvių ir šaligatvių dangos būkle yra labai bloga ir duobėta. Vyresnio amžiaus žmonėms ir miesto svečiams tokios prastos būklės šaligatviais vaikščioti pavojinga, nes gali susižeisti ir patirti traumas. Prašome informuoti, kada realiai numatoma atlikti minėtų gatvių ir šaligatvių remonto darbus.

14 gyventojų.

Jūsų komentaras:

Jau byra ir nauji ronzes g. 2017-01-26 11:17 (IP: 78.62.111.155)
Ronzes gatves nauji saligitviai jau byra yra daug aptrupejusiu plyteliu Ar yra kokia garantija plytelems????

To OB 2017-01-23 15:08 (IP: 78.61.57.148)
Noras suprantamas, bet reikia tureti smegenu, kad tam reikia pinigu, be to, juk ziema. Todel judinkit ne tik liezuvi, bet ir smegenis.

laukiam 2017-01-20 13:57 (IP: 78.57.224.30)
kada vilimiskese bus sutvarkytas kelias ir paklotas asfaltas, juk finansavimas is ES

Neptunas 2017-01-17 17:51 (IP: 193.219.12.71)
Bukit geri sutvarkykit gatve ir saligatvi prie mano namu ir sudekit geriausias trinkeles...

Palangos gyventoja 2017-01-17 17:17 (IP: 78.62.222.50)
Būkite geri, sutvarkykit Dariaus ir Girėno gatvės atkarpą šalia sporto arenos iki Klaipėdos plento. Ten kokie 400 m. ne daugiau, o ir pinigų nedaug reikia.

OB 2017-01-16 18:58 (IP: 78.57.203.236)
Keistas "Vaje" komentaras. Gyventi sutvarkytoje aplinkoje - visiškai normalus noras, sakyčiau, būtinybė. O ką daryti Palangos pakraščių gyventojams. Užkanavės, Kontininkų, Kunigiškių ir kitų gatvių gyventojai net šaligatvių neturi. Čia net nepanašu, kad gyvename kurortiniame mieste prie jūros. Kaimo tipo gyvenvietė su ypatingai pavojingu eismu vasarą. O išspręsti problemą bent iš dalies galima net be ypatingų investicijų: atskirti liniją pėsčiųjų nuo automobilių eismo ir vienpusis eismas Kontininkų ir Kunigiškių gatvėmis. Viena gatve įvažiuoji, kita išvažiuoji.

Neptunas 2017-01-14 11:10 (IP: 78.57.233.115)
Tai ka sneket c kvartalo kiemu, medvalakio...bet tik tose gatvese ir prie ju namu tik pavojinga tipo

Vaje 2017-01-13 16:47 (IP: 78.61.57.148)
Jau toks tu palangiskiu opumas, ner zodziu. Ir kas jus taip islepino, o gal per ziema neturit ka veikti, tik priekabiu ieskoti. Ar protinga, kad kazkas nuolat stovetu ir lauktu duobeles ar kokios snaiges. Nesusireiksminkit.

Neptunas 2017-01-13 11:18 (IP: 78.57.233.115)
Iskyres sias trys gatves, visur yra tu duobiu, atsivere. Bet ne Jusu gatves blogos, palyginus pries bangu atkarpa nuo kumunalinio link bamo super jusu gatve. P.s ir nereik perlenkt ir sakyciau nusisneket su tuo pavojingumu vaiksciojimo, nuvalkiota ( gali susizeist, patirt traumas). Cia kaip horoskopas gali sutikt senai matyta drauga:). Netokiom gatvem, saligatveis daug metu vaiksto ir neperdeda. Patirt trauma:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Taip pat skaitykite

ių metų rugsėjo 3 d. pradedami Gintaro gatvės statybos darbai. Juos numatoma pradėti ruože nuo Smilčių gatvės iki Vytauto gatvės. Vykdant darbus iš dalies bus ribojamas eismas, o tiesiant vandentiekio, lietaus nuotekų tinklus, rengiant gatvės pagrindus – patekimas į gatvę bus draudžiamas.


Netrukus prasidės Bangų g. šaligatvio ir gatvės rekonstrukcija. Darbai čia užvirs jau kitą savaitę – pirmiausia bus sutvarkyta šaligatvio danga vienoje Bangų g. pusėje. Pėstiesiems skirtos dalies atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. senoji danga bus pakeista naujomis trinkelėmis, įrengtas dviračių takas.


Pradedami S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai, dėl jų bus laikinai uždaromas eismas minėta gatvės dalimi. Iki vasaros bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis bei pėsčiųjų takai, bet ir aplinka – įrengti nauji želdiniai, pasirūpinta mažąja architektūra.


Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


Dėl šiltų, ramių ir saulėtų spalio dienų mieste džiūgauja ir miesto komunalininkai: toks oras idealus ne tik lapus grėbti, bet ir kloti naujus miesto gatvių šaligatvius. Šią savaitę jie buvo klojami net trijose kurorto gatvėse: Sodų, Vanagupės ir Plytų gatvėse. Tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto nusidriekusioje alėjoje taip pat virė darbai –...


Medžiotojų gatvėje triūsia darbininkai – dar šiais metais bus pakeista šaligatvio atkarpos nuo Ronžės g. iki L. Vaineikio g. šaligatvio danga.


Vanagupės gatvėje šiuo metu triūsia darbininkai – atnaujinamas šios gatvės šaligatvis, besitęsiantis nuo Vytauto g. iki Lino tako. Artimiausiuose Savivaldybės planuose, jei viešieji pirkimai vyks sklandžiai – dar šiemet atnaujinti ir dalį važiuojamosios Vanagupės gatvės dangos.


Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.


Duobėtos gatvės ir šaligatviai Mes, Kastyčio, Maironio ir Gintaro gatvių gyventojai, reiškiame susirūpinimą dėl minėtų gatvių ir jų šaligatvių būklės. Šių gatvių ir šaligatvių dangos būkle yra labai bloga ir duobėta. Vyresnio amžiaus žmonėms ir miesto svečiams tokios prastos būklės šaligatviais vaikščioti pavojinga, nes gali...


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius