Duok ranką, mielas drauge!

Palangos tiltas, 2018-09-20
Peržiūrėta
2287
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Duok ranką, mielas drauge!

„Duok ranką, mielas drauge“, – rugsėjo 17dieną 10 valandą tarė Palangos senosios gimnazijos mokiniai. Siekdami aktyviai praleisti laiką, dar labiau susibičiuliauti su bendraminčiais ne tik iš savo mokyklos, bet ir su svečiais iš Palangos pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų mokinukų klasių, rinkomės prie centrinės gelbėjimo stoties.Gimnazistų grupės „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui“ organizuojamas veiklas stipriai pakoregavo vėjas. Visas sugalvotas sporto rungtis kartu su visais dalyviais teko „perkelti“ iš pajūrio į Palangos senosios gimnazijos sporto aikštyną. Tačiau vėjas neišgąsdino dalyvių ir nesugadino nuotaikos – jų susirinko per 300.
Smagiausiai ir gausiausiai gimnazistai dalyvavorungtyje „Virvės traukimas“. Čia pasirodė visos 16 klasių kartu su „Baltijos“ ir Pradinės mokyklos jaunaisiais draugais. Gerą valandą aiškinomės, kuri gi klasė gimnazijoje stipriausia. Pirmoji vieta ir sveikuoliški apdovanojimai atiteko III D klasės kolektyvui. Šioms varžyboms teisėjavo Lietuvos jaunimo lengvaatlečių rinktinės narys Dominykas Čepys (IIIC) irVilma Klemanskytė (IIIB). Vikriausia gimnazijos klase tapo IC. Jinugalėjo estafečių rungtyje, kur kiekviena klasė į savo komandą priėmė po svečią. Kvadratą žaidė net 6 pradinukų komandos, kurias papildė po du gimnazistus. Jėgos buvo labai skirtingos... Laimėjo draugystė. Apdovanojimus pelnė visi dalyviai. Žaidimo metu buvo smagu stebėti, kaip nuoširdžiai ketvirtokas gimnazistas Rokas stengiasi padėti žaisti būsimosioms gimnazistėms iš Pradinės mokyklos, kaip Paulius „Baltijos“pagrindinės mokyklos mokinukus ragina nebijoti. Ne tik mažieji draugai džiaugėsi žaidimu, apdovanojimais ir pergalėmis.
Šiemet bėgant „Palestrą“ sušlapti neteko. Gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ingrida sėkmingai prizus išdalino greičiausiam gimnazistui Adomui Preibiuiiš IB, Modestui Šambaruiiš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Jokūbui Tamuliui iš Palangos pradinės mokyklos.
Rimčiausios varžybos vyko tinklinio ir futbolo aikštelėse. Čia išlieta daugiausiai prakaito, todėl ir apdovanoti nugalėtojai buvo rankšluosčiais bei sveikuoliškais batonėliais. Tinklinio aikštelėje karaliavo Gabijos Gliožerytės(III klasės gimnazistės) komanda. Futbolo aikštelėje nugalėjo gimnazijos naujokai – I klasių komanda.
Kadangi sporto šventė vyko ne pajūryje, smėlio pilių statyti neteko, tačiau smėlio pilių statybai skirtus prizus padėjo išdalinti anglų kalbos mokytojas Vitalijus Kirilovas. Jis akimirksniu suorganizavo rankų lenkimo varžybas, kuriose dalyvavo net merginos. Čia niekam nepaliko jokių vilčių Dominykas Čepys. Jis stipriausias Palangos senosios gimnazijos mokinys – „nulenkė“ net mokytoją Vitalijų.
Varžybas stebėjo gausus gimnazijos mokytojų ir jų kolegų iš kitų mokyklų būrys. Ne vienas jų ragino organizatorius ateityje paruošti veiklų ir jiems. Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas dėkojo jauniesiems sporto organizatoriams,grupės „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui“ nariamsuž aktyvų laisvalaikį, o tuo metu mokytojas Egidijus Kukta dar rinko visus norinčius žaisti futbolą. Palangos senajai gimnazijai ištiesti draugui ranką PAVYKO.

Kūno kultūros mokytoja Dalia RAKAUSKIENĖ

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Mano nuomone, triušis panašus į mane. Jis yra taikus, švelnus, ramus tačiau kartu stiprus bei energingas,“ – „Palangos tiltui“ sakė šventojiškis Vaidas Šimaitis. Primename, kad šie metai pagal kinų kalendorių – juodojo triušio metai.


Lietuvoje onkologiniai susirgimai kasmet paliečia nemažai šeimų ir pacientų artimųjų. Viena iš jų – Vaida, kuri sutiko pasidalinti istorija, ką reiškia rūpintis onkologine liga sergančia drauge.


Gerbiami policijos pareigūnai, esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką.


            Jau aštunti metai vykstantis nacionalinis mokinių konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ šiais metais kvietė kurti pamokas-filmukus apie draustinius. Palangos senosios gimnazijos mokiniai, kurie per patyriminę veiklą su biologijos mokytoju Edvinu Piktuižiu susipažino su  šalia esančias saugomomis teritorijomis, taip pat dalyvavo šiame...


Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


Valstybės dieną Palanga pasitinka pasidabinusi Trispalvėmis bei su nuoširdžiu kvietimu pademonstruoti vienybę ir meilę savo šaliai, Liepos 6-ąją 21 val. visiems drauge giedant Tautišką giesmę.


„Duok ranką, mielas drauge“, – rugsėjo 17dieną 10 valandą tarė Palangos senosios gimnazijos mokiniai. Siekdami aktyviai praleisti laiką, dar labiau susibičiuliauti su bendraminčiais ne tik iš savo mokyklos, bet ir su svečiais iš Palangos pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų mokinukų klasių, rinkomės prie centrinės gelbėjimo...


Prieš didžiąsias metų šventes Palangos senojoje gimnazijoje šurmuliavo tradicinė kalėdinė labdaros mugė „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu gimnazijos bendruomenės – mokinių, tėvų ir mokytojų – surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui.


„Viešpatie, daugiau duok pasauliui tokių raganų“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas

Kaip žmogui reikėtų gyventi, kad jo atminimą ir pėdas, elgseną, darbus, žodžius lydėtų žmogiški prisiminimai? Į šį klausimą galima būtų atsakyti ir ilgamečio spaudos darbuotojo, šviesios atminties Jono Gradausko žodžiais: „Kolegos, šiandien ir kasdien bendraukime, kalbėkime, susikalbėkime vienas su kitu taip, kad ir po dešimties –...


Seniūne, duok pinigų asbesto stogui pakeisti!

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 11 01 | Rubrika: Miestas

Nors apie asbesto kenksmingumą Lietuvoje kalbėta daug, tačiau savivaldybės dar nesiima konkrečių priemonių, jog šiferiu dengti stogai, kuriuose yra asbesto, būtų sunaikinami kuo greičiau, o jie būtų pakeičiami sveikatai nepavojingais stogais. Nors prieš porą metų buvo garsiai šnekėta, kad senų, turinčių asbesto stogų keitimui Vyriausybė skirs lėšas, bet tokie ketinimai užstrigo valdžios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius