Eimutis Židanavičius kviečia ne į piketą prieš merą, o sužaisti partiją milžiniškais šachmatais (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" redakcija, 2020-06-21
Peržiūrėta
643
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos mėgėjų šachmatų klubas kartu su Palangos miesto savivaldybe tęsia projektą "Tęstinis lauko šachmatų erdvės įrengimas skulptūrų parke" ir kviečia palangiškius bei miesto svečius laisvalaikį praleisti žaidžiant gigantiškais šachmatais. Palangos šachmatų mėgėjų klubo prezidentas Eimutis Židanavičius, kuris yra buvęs miesto Tarybos narys, socialiniame tinkle Facebook paliko įrašą: "Džiaugiamės savivaldybės požiūriu į žaidimą šachmatais bei teikiama parama. Dėkojame Palangos komunalinio ūkio direktoriui G. Valinevičiui už operatyvų šachmatų lentos atnaujinimą. Sveikinu visus šachmatų mėgėjus su vasaros sezono Palangoje atidarymu."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naujajame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje rašome, kad miesto Taryba jau pažymėjo savo pusiaukelę. Ta proga „Palangos tiltas“, įvairių nuomonių platforma, šnekino įvairius miesto politikus, buvusius Tarybos narius. Dvi kadencijas miesto Taryboje dirbęs Eimutis Židanavičius, kuris ne vienam palangiškiui įsiminė ne dėl savo darbų, o dėl...


Palangos mėgėjų šachmatų klubas kartu su Palangos miesto savivaldybe tęsia projektą "Tęstinis lauko šachmatų erdvės įrengimas skulptūrų parke" ir kviečia palangiškius bei miesto svečius laisvalaikį praleisti žaidžiant gigantiškais šachmatais.


Buvęs miesto Tarybos narys, buvęs Palangos turgaus direktorius ir vienas aršiausių mero Šarūno Vaitkaus kritikų, Eimutis Židanavičius, "Palangos tiltui" teigė, kad pirmuosius savo veiklos metus mininti miesto Taryba yra išskirtinė.


Pas merą Šarūną Vaitkų - pasitarimas dėl koronoviruso

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 24 | Rubrika: Miestas

Rytoj, antradienį, 10.320 val. mero pasitarimų kabinete (3 aukšte) vyks pasitarimas su sveikatos priežiūros bei visuomenės sveikatos centro specialistais dėl informacijos apie koronavirusą sklaidos.


Kaip Paluckai partiją dorojo

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 11 23 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Prieš daugiau nei 35 metus norint sugriauti Sovietų sąjungą, Lietuvai būtų užtekę ten išsiųsti brolius Paluckus. Nebūtų prireikę jokių dainuojančių revoliucijų. Broliukai Gintas su Danu šią imperiją būtų išdraskę lygiai taip pat sėkmingai, kaip jie tą padarė su seniausia Lietuvoje politine jėga – socialdemokratų partija.


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso...


Nors Palangos miesto Tarybos reglamentas numato, kad Tarybos nariai per metus privalo dukart atsiskaityti rinkėjams, baigiantis metams tai padarė liberalsąjūdietis Eimutis Židanavičius, šią savaitę palangiškius pakvietęs į susitikimą Tarybos posėdžių salėje.


Bene „šilčiausia“ vietele galima vadinti darbą valstybės tarnyboje – laukia geras garantuotas darbo užmokestis, laisvi savaitgaliai, komandiruotės. Ar pagrįstai darbą savivaldybės įstaigose vadiname svajonių darbu? Kas daugiausiai uždirba Palangoje?


Užvakar, ketvirtadienį, posėdžiavusi naujos kadencijos Palangos miesto savivaldybės Taryba išsirinko naująją valdžią. Jau anksčiau koalicinę sutartį pasirašę  konservatoriai, liberalcentristai, liberalsąjūdiečiai ir centristai sėkmingai įveikė pirmąjį bendro darbo egzaminą – vieningai balsavo už bendrą kandidatūrą į mero pareigas Šarūną Vaitkų. Jo užkopimas į miesto valdžios Olimpą –...


Sukako metai, kai UAB „Palangos klevas“, kitaip tariant, miesto turgaus vadovu paskirtas Eimutis Židanavičius. Koks buvo miesto turgus dar prieš metus geriausiai liudija nuotraukos – prišnerkšti kampai, tuščios turgaus erdvės, maisto produktai, neapsaugoti nuo oro sąlygų – saulės spindulių ar lietaus, sužvarbę ir pikti turgaus prekeiviai bei, svarbiausia, ne itin dideli turgaus pirkėjų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius