Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012-04-12
Peržiūrėta
2066
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.

Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas laikraščiui sakė, kad policija specialių patruliavimų miškuose ir pušynuose nevykdo.

 „Apie tokius incidentus žmonės turėtų pranešti policijos pareigūnams arba skambinti trumpuoju pagalbos numeriu 112. Savo darbo praktikoje esu turėjęs vieną tokį atvejį, kuomet lytiniai iškrypėliai miškuose gąsdino žmones. O šiaip – policininko prie kiekvieno medžio nepastatysi“,-sakė komisaras.

Palangos Švietimo pagalbos tarnybos psichologė Vilma Kalninienė „Palangos tiltui“ sakė, kad žmogus, susidūręs su ekshibicionistu, patiria šoką.

 Anot psichologės, pats žmogus turėtų atsakyti sau: „Kaip aš jaučiuosi susidūręs su tokia bėda?“. „Kuomet mes į problemą pažvelgiame iš šalies, diskutuojame su artimaisiais apie tai, kas įvyko – mums palengvėja. Ar yra tekę padėti tokiam žmogui? Pastaruoju metu tikrai ne“, - kalbėjo V. Kalninienė. 

 

Nuotrauka 15 min.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prognozuotas nakvynės bei maitinimo kainų Palangoje šuolis išgąsdino ne visus. Savaitgalį vykstantis festivalis „Myliu Palangą“ sutraukė tūkstančius svečių, kurie nesibaido už nakvynę mokėti po kelis šimtus eurų.


Kviečiame prisijungti prie visų mūsų patenkintų sveikatinimosi entuziastų būrio ir praktiškai išbandyti PSV centro stovyklas. 


Palangos policija į apklausą iškvietė jauną vyrą, kuris įtariamas vaikų akivaizdoje prie mokyklos tenkinęs savo lytinę aistrą.


Poilsiautojai tikrai nesitikėjo pamatyti tai, ką išvydo pajūryje.


Trečiadienio, birželio 30 d., rytą į PT redakciją pasipylė skambučiai: kas vyksta ant Palangos tilto, ant kurio suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai, ratus suko sraigtasparnis? Gal didelė nelaimė?


Vasaros viduryje naujoji Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė minės „šimtadienį“ – liepos 10 dieną sukaks lygiai šimtas dienų, kai ji atsakinga už Palangos kultūros židinį. Centro vadovė sako, kad šis šimto dienų adaptacijos laikotarpis buvo pakankamas apsižvalgyti, suprasti, įsijausti ir suvokti, kas reikalinga, ką...


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 12 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą jau yra įvykdytas ES projektas „Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ pastatų energetikos sistemų ir išorinių atitvarų rekonstrukcija“, kurio tikslas - didinti Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ energijos vartojimo efektyvumą, gerinti personalo darbo ir klientų poilsio sąlygas.


Dažnai didesnis ar mažesnis suirzimas atrodo kaip ne itin reikšmingas būsenos pasikeitimas, neabejotinai netrukus praeisiantis. Tačiau, kaip papasakojo sutikusi savo patirtimi pasidalinti pedagogė Oksana Liakienė, tokiai būsenai atsirasti yra priežastis – žmonės visas aplink supančias emocijas tiesiog „sugeria“ savyje, ypatingai tam jautrūs ir nesugebantys atsiriboti yra mažieji. „Vaikas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius