Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012-04-12
Peržiūrėta
1144
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.

Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas laikraščiui sakė, kad policija specialių patruliavimų miškuose ir pušynuose nevykdo.

 „Apie tokius incidentus žmonės turėtų pranešti policijos pareigūnams arba skambinti trumpuoju pagalbos numeriu 112. Savo darbo praktikoje esu turėjęs vieną tokį atvejį, kuomet lytiniai iškrypėliai miškuose gąsdino žmones. O šiaip – policininko prie kiekvieno medžio nepastatysi“,-sakė komisaras.

Palangos Švietimo pagalbos tarnybos psichologė Vilma Kalninienė „Palangos tiltui“ sakė, kad žmogus, susidūręs su ekshibicionistu, patiria šoką.

 Anot psichologės, pats žmogus turėtų atsakyti sau: „Kaip aš jaučiuosi susidūręs su tokia bėda?“. „Kuomet mes į problemą pažvelgiame iš šalies, diskutuojame su artimaisiais apie tai, kas įvyko – mums palengvėja. Ar yra tekę padėti tokiam žmogui? Pastaruoju metu tikrai ne“, - kalbėjo V. Kalninienė. 

 

Nuotrauka 15 min.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienio, birželio 30 d., rytą į PT redakciją pasipylė skambučiai: kas vyksta ant Palangos tilto, ant kurio suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai, ratus suko sraigtasparnis? Gal didelė nelaimė?


„Buvo ankstus 2013-ųjų metų Kūčių rytas...Mano sūnus Lukas jau gyveno ir studijavo Londone. Aš – Briuselyje ir laukiau Luko atvažiuojant pas mane Kalėdoms. Tačiau jo nesulaukiau...“ – Jūratė Ardour, Luko mama, prisiminė „Palangos tiltui“. Mamą netrukus pribloškė baisi žinia: sūnus pakliuvo į kraupią auto avariją ir jo gyvybė – ant...


Vasaros viduryje naujoji Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė minės „šimtadienį“ – liepos 10 dieną sukaks lygiai šimtas dienų, kai ji atsakinga už Palangos kultūros židinį. Centro vadovė sako, kad šis šimto dienų adaptacijos laikotarpis buvo pakankamas apsižvalgyti, suprasti, įsijausti ir suvokti, kas reikalinga, ką...


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


„Tikrai neįsivaizduoju savo gyvenimo be Palangos ir jūros. Bent jau paskutinį dvidešimtmetį – tai tikrai“, – sužinojęs mūsų pokalbio temą patvirtina visų laikų Lietuvos šlagerių karalius maestro Stasys Povilaitis, kitąmet minėsiantis savo penkiasdešimtmetį scenoje. Ir priduria, kad jau nuo kovo mėnesio prasidės jo jubiliejinių koncertų turas po...


Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 12 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.


Pagal Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos veiksmų programą Palangoje yra įgyvendintas projektas „Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos infrastruktūros plėtra Palangos reabilitacijos ligoninėje“.


Alvydo Katkausko, naujojo Palangos policijos komisariato viršininko, karštą vasaros pavakarę po darbo brendančio į jūrą nepamatysite. Viršininkas sako, kad nėra labai didelis saulės mėgėjas, bet tikina, kad, tapęs kurorto policijos vadovu, nors ir nesikels gyventi į kurortą, jame praleis labai daug laiko. Net po oficialių darbo valandų. „Jeigu eidamas J. Basanavičiaus gatve susidursiu su...


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą jau yra įvykdytas ES projektas „Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ pastatų energetikos sistemų ir išorinių atitvarų rekonstrukcija“, kurio tikslas - didinti Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ energijos vartojimo efektyvumą, gerinti personalo darbo ir klientų poilsio sąlygas.


Dažnai didesnis ar mažesnis suirzimas atrodo kaip ne itin reikšmingas būsenos pasikeitimas, neabejotinai netrukus praeisiantis. Tačiau, kaip papasakojo sutikusi savo patirtimi pasidalinti pedagogė Oksana Liakienė, tokiai būsenai atsirasti yra priežastis – žmonės visas aplink supančias emocijas tiesiog „sugeria“ savyje, ypatingai tam jautrūs ir nesugebantys atsiriboti yra mažieji. „Vaikas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius