Eurolygos transliacijos keliasi į internetinę „TonyBet“ lažybų svetainę

Palangos tiltas, 2015-09-17
Peržiūrėta
1471
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Eurolygos transliacijos keliasi į internetinę „TonyBet“ lažybų svetainę

Prasidedant naujajam krepšinio sezonui, sporto gerbėjai sulaukė puikių žinių – lažybų bendrovė „TonyBet“ pranešė, kad nuo šiol tiesiogines visų Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijas bus galima stebėti internetu be jokio abonentinio mokesčio. Dar viena naujovė – Lietuvos komandų rungtynes komentuos Robertas Petrauskas.

Eurolyga ir Europos taurė su Robertu Petrausku

Tiesiogines sporto transliacijas internetu savo klientams siūlo dauguma didžiausių pasaulio lažybų bendrovių, o nuo šiol šia paslauga galės naudotis ir Lietuvos vartotojai.

„Siekiame lygiuotis į rinkos lyderius ir neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų. Didžiausios pasaulio lažybų bendrovės jau kurį laiką teikia tiesioginių sporto transliacijų paslaugas, tačiau Lietuvoje iki šiol to beveik nebuvo. Džiaugiamės būdami pirmieji, kurie savo vartotojams galime pasiūlyti itin didelį kiekį aukščiausios kokybės transliacijų“,- sakė „TonyBet“ rinkodaros skyriaus vadovas Andrius Lapienis.

Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės „TonyBet“ svetainės žiūrovams komentuos sirgalių numylėtinis – Robertas Petrauskas. Nuo šio sezono jokioje televizijoje nedirbančio Petrausko komentavimą galės išgirsti tik „TonyBet“ vartotojai.

„Džiaugiuosi, kad neteks atitrūkti nuo krepšinio“,- po sutarties su „TonyBet“ pasirašymo kalbėjo Petrauskas. „Jau po truputį buvau pradėjęs dėliotis planus, tačiau sulaukęs pasiūlymo ir toliau tęsti komentatoriaus darbą, negalėjau jo atsisakyti. Per daug myliu krepšinį ir jam neabejingus žmones. Šis darbas man teikia didžiulį malonumą, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu ir toliau komentuoti svarbiausias krepšinio kovas“.

Roberto Petrausko komentuojamas tiesiogines krepšinio varžybų transliacijas bus galima žiūrėti ne tik nešiojamųjų ar stacionarių kompiuterių, tačiau ir išmaniųjų telefonų, bei plančetinių kompiuterių ekranuose. Eurolygos rungtynių transliacijos bus rodomos TonyBet.lt internetinės svetainės lažybų gyvai skiltyje, o jas stebėti galės visi registruoti „TonyBet“ vartotojai.

Daugiau nei 20 tūkstančių sporto transliacijų

Tiesioginės Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijos – tik dalis to, ką savo klientams pasiūlys „TonyBet“. Internetinėje lažybų svetainėje taip pat jau galima žiūrėti Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos krepšinio lygų rungtynes, bei aukščiausių Prancūzijos, Italijos, Olandijos, Rusijos ir daugelio kitų futbolo lygų, bei Anglijos futbolo taurės mačus.

„Žinoma, krepšinis ir futbolas susilaukia didžiausio sporto gerbėjų dėmesio, todėl pirmiausia rodysime kuo daugiau šių sporto šakų varžybų, tačiau neliks nuskriausti ir teniso, ledo ritulio, rankinio ir net badmintono gerbėjai. Internetinėje „TonyBet“ svetainėje tiesiogiai transliuosime tokius turnyrus kaip US Open, bei Amerikos ledo ritulio lygos NHL susitikimus“,- apie skirtingų sporto šakų transliacijas pasakojo „TonyBet“ atstovas.

Tiesioginių sporto transliacijų paslaugą lažybų bendrovė „TonyBet“ pristatė dar šių metų pavasarį – iš viso per metus savo internetinėje svetainėje ji ketina parodyti beveik 20 000 įvairių sporto šakų varžybų transliacijų. Vis dėlto, Eurolyga – neabejotinai daugiausiai dėmesio susilaukiantis turnyras, todėl jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.

„Iki šiol daugiausiai dėmesio susilaukdavo Ričardo Berankio mačų transliacijos, tačiau jau nuo spalio mėnesio tiesiogiai pradėsime rodyti svarbiausių krepšinio turnyrų – ne tik Eurolygos, bet ir Europos taurės, kurioje dalyvaus „Lietuvos Rytas“ ir „Neptūnas“, mačus“,- sakė Lapienis.

Abonentinio mokesčio mokėti nereikės

Lažybų bendrovės atstovas taip pat patikino, kad paslauga bus teikiama visiems registruotiems „TonyBet“ klientams be jokio abonentinio mokesčio, užteks savo sąskaitoje turėti nors vieną centą.

„Žinoma, jeigu žmogus tiesiog užeis į mūsų svetainę ir norės pasižiūrėti tiesioginę transliaciją, jis pirmiausia turės užsiregistruoti ir tik tuomet turės galimybę žiūrėti jį dominančias rungtynes. Vis dėlto, registracija mūsų svetainėje užtrunka vos kelias minutes, todėl tai tikrai neturėtų sukelti sunkumų norintiems stebėti tiesiogines sporto transliacijas“,- teigė „TonyBet“ atstovas.

Klientų patogumui, „TonyBet“ suteikia galimybę savo sąskaitą pasipildyti ne tik internetu, bet ir visose prekybos centro „Maxima“ kasose, bei loterijos „Perlas“ terminaluose. Lažybų bendrovės atstovo teigimu, norint stebėti tiesiogines sporto transliacijas „TonyBet“ svetainėje jokios papildomos sąlygos netaikomos.

„Mūsų tikslas – suteikti Lietuvos krepšinio gerbėjams galimybę patogiai stebėti šalies komandų rungtynes Eurolygoje ir Europos taurėje ir nemokėti už tai jokių abonentinių mokesčių. Vartotojams taip pat nėra būtina atlikti statymų, užtenka sąskaitoje turėti bent minimalią sumą. Patogu ir tai, kad vieną kartą užsiregistravus žiūrėti transliacijas bus galima visą sezoną“,- apie naujoves kalbėjo „TonyBet“ rinkodaros vadovas.

Galimybė tiesiogiai stebėti sporto transliacijas „TonyBet“ svetainėje integruota kartu su lažybų gyvai paslauga, kuri leidžia vartotojui iš karto lažintis už stebimų rungtynių baigtis.

Nuo 2009 metų Lietuvoje veikianti „TonyBet“ yra viena didžiausių šalies lažybų bendrovių, tiekianti lažybų internetu paslaugas, bei valdanti daugiau nei 20 lažybų punktų visoje Lietuvoje. Bendrovė taip pat yra aktyvi šalies sporto rėmėja, nuo 2010 metų – viena pagrindinių šalies vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Angelų takais“ keliasi į pajūrį – pasinerti į M. K. Čiurlionio kūrybą virtualios realybės pagalba bus galima Klaipėdoje ir Nidoje 


Akivaizdu, jog vis labiau tobulėjančios internetinės technologijos taip pat daro įtaką ir besikeičiančioms internetinių svetainių įvaizdžio tendencijoms. Įprastai šios tendencijos būna susijusios ne tik su moderniai atrodančiu dizainu, tačiau taip pat ir funkcionalumu, leidžiančiu internetinėje svetainėje lankantiems žmonėms naršyti kur kas patogiau.


 Lietuvoje išpopuliarėjęs vandenlenčių sportas šeštadienį entuziastus kvies į Palangą. Čia vyks jau trečiasis vandenlenčių mėgėjų „Hobby Riders“ čempionatas. Kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukiantis renginys šįkart keliasi į Palangos kurorte „313 cable park“, kuriame dėl nugalėtojo titulo varžysis virš 70 dalyvių.


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai Palangos kurhauze“ keliasi į virtualią erdvę. Gruodžio 11 d. 18 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Tapatybės jungtys“ transliaciją Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje – Facebook.com/Palangoskjc


Labai dažnai girdime pasakymus, lyginančius namus su asmenine tvirtove, tačiau iš tiesų sugrįžus čia, paprasčiausiai norisi maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Visgi, net ir dėl tokios atmosferos reikia šiek tiek pasistengti – ypač tuomet, jei ramybės oaze ketinate paversti būtent svetainę. Ši patalpa dažnai atlieka ne vieną funkciją...


Lietuvos nacionalinis muziejus keliasi į vasaros sostinę: Palangos paplūdimyje kvies išbandyti archeologo darbą. Kilnojamoji Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Pajūrio akmens amžius“ iš Nidos keliasi į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų. Kartu su paroda į vasaros sostinę atvyksta muziejaus archeologai ir restauratoriai. Nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 1...


Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) metus praleidęs Jalenas Riley padarė įspūdingą karjeros šuolį. Kitą sezoną jis rungtyniaus Prancūzijos aukščiausioje lygoje, Šolė „Basket“ klube.


Konstitucinio teismo sprendimas, įpareigojantis iki ateinančių Seimo rinkimų kitų metų spalį perbraižyti dešimties, tarp ir jų ir Pajūrio, rinkiminių apygardų ribas, gerokai sujaukė ir kurorto socialdemokratų pirmininko, miesto Tarybos nario Dano Palucko planus. „Atsisakau dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimų vienmandatėje Pajūrio apygardoje ir palaikau kitą mūsų partijos keliamą...


Prasidedant naujajam krepšinio sezonui, sporto gerbėjai sulaukė puikių žinių – lažybų bendrovė „TonyBet“ pranešė, kad nuo šiol tiesiogines visų Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijas bus galima stebėti internetu be jokio abonentinio mokesčio. Dar viena naujovė – Lietuvos komandų rungtynes komentuos Robertas Petrauskas.


Pastaruoju metu Palangos krepšinio ekipai „Naglis“ tenka atlaikyti itin sunkius išbandymus – kilus įtarimams, jog Palangos „Naglio“ ekipos krepšininkai siekė pasipelnyti iš rungtynių su Kauno „Žalgirio“ klubu ir Lietuvos lažybų kontorose už savo ekipos pralaimėjimą didesniu nei 30 taškų skirtumu, imta netgi svarstyti apie galimas bausmes. Kaip patikino „Naglio“ vyriausiasis treneris...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius