Fizioterapija Palangoje atliekama su moderniausia įranga

Palangos tiltas, 2015-07-16
Peržiūrėta
562
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Fizioterapija Palangoje atliekama su moderniausia įranga

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento pacientai gali džiaugtis jiems teikiamomis šiuolaikiškomis fizioterapijos paslaugomis. Įstaiga iš esmės atnaujino medicininę įrangą ir įsigijo modernios aparatūros stuburo, sąnarių patologijoms, kraujotakos ir kvėpavimo takų ligoms gydyti.
Nauji impulsinių srovių aparatai gydo įvairios kilmės skausmus bei stiprina raumenis, ultragarso ir magneto terapijos aparatai skirti kaulų, sąnarių, plaučių ligoms, stuburo osteochondrozei gydyti, mažina randus ir kita.
Medikai džiaugiasi naujos kartos ultragarsiniais inhaliatoriais, padedančiais sergantiesiems kvėpavimo takų ligomis, nauju kompresinės terapijos aparatu, skirtu kaulų ir kojų veninei kraujotakai, audinių mitybai gerinti.
Šviesos terapijos prietaisas, kurio iki šiol kabinetas neturėjo, taikomas itin plačiai. Jis skirtas ne tik skausmams ar žaizdoms gydyti, taip pat – slopinti uždegiminius procesus, gydyti odos ligas, depresiją.
Aštuoni Prancūzijos, Olandijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės gamybos aparatai Klaipėdos jūrininkų ligoninei atsiėjo daugiau nei 19 tūkst. Eur.
„Džiaugiamės galėdami modernizuoti gydymą ne tik centrinėje ligoninėje Klaipėdoje, bet ir Palangoje. Čia fizioterapijai naudota aparatūra buvo kelių dešimtmečių senumo. Reikėjo atsinaujinti. Šiuolaikiška įranga teiks ne tik daugiau naudos pacientams, bet ir pasitenkinimo ja dirbantiems medikams“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.
Fizioterapijos kabinetais, kurie yra Palangos departamento Ambulatorinių konsultacijų skyriaus dalis, naudojasi ne tik ambulatoriniai, bet ir stacionaro pacientai.
Per metus čia atliekama apie 4 tūkst. fizioterapijos procedūrų, kurių maždaug trečdalis tenka stacionare besigydantiems žmonėms.
Kabineto medikės sakė, kad dažniausiai jų pacientai čia atvyksta dėl stuburo patologijų, sąnarių, kraujotakos, kvėpavimo takų ligų.

„Palangos tilto“, Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atsižvelgiant į Palangos miesto gyventojų poreikius, nuo balandžio 1 d. padidinamas Palangos mobiliojoje brigadoje atliekamų diagnostinių ir profilaktinių tyrimų dėl COVID-19 ligos skaičius per dieną. Gyventojai raginami naudotis jiems suteikta galimybe ir profilaktiškai tikrintis, ar neserga COVID-19 liga bei ar nėra besimtomiai šios ligos nešiotojai.


Prasidėjus vasariui, neabejotinai teks kur kas daugiau laiko praleisti prižiūrint sodą ir daržą. Daugelio darbų atlikimui reikalinga ir papildoma įranga, todėl pravartu iš anksto peržiūrėti savo sandėliuką ir išsiaiškinti, kokie įrankiai vis dar bus tinkami naudojimui. Išskyrėme pačius populiariausius ir naudingiausius jų tipus – pasitikrinkite, ar visais jais...


Žmonių saugumo užtikrinimo vandenyje ir jų gelbėjimo efektyvumas priklauso nuo gelbėjimo tarnybų aprūpinimo modernia įranga bei gelbėjimo operacijas vykdančių žmonių gebėjimo ja naudotis.


Ryškėja būsimosios šunų vedžiojimo aikštelės netoli parduotuvės LIDL kontūrai: įranga jau važiuoja, tvora ir apšvietimas jau montuojami. Aikštelės atidarymas įvyks rugpjūčio viduryje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nuolat skubėdami neretai pamirštame savo sveikatą. Atrodo, kad visas problemas išsprendžia gydytojo paskirta vaistų tabletė ar taip išpopuliarėję maisto papildai, todėl dažnai net nepastebime iš pasalų prislinkusios klastingos ligos, kurios požymių neišdavė nei simptomai, nei pati moderniausia instrumentinės diagnostikos įranga. Apie tai, kodėl svarbūs kraujo...


Jau nuo kito vasaros sezono Palangoje įvedamas 5 eurų miesto infrastruktūros mokestis, kurį palangiškiai ir kurorto svečiai jau dabar mieliau vadina „įvažiavimo“ į Palangą mokesčiu. Kad Palanga suspėtų kitąmet pasirengti tokios rinkliavos įvedimui, miestas turi verstis per galvą: iki spalio mėnesio parengti konkurso tokiai paslaugai teikti technines sąlygas...


Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento pacientai gali džiaugtis jiems teikiamomis šiuolaikiškomis fizioterapijos paslaugomis. Įstaiga iš esmės atnaujino medicininę įrangą ir įsigijo modernios aparatūros stuburo, sąnarių patologijoms, kraujotakos ir kvėpavimo takų ligoms gydyti.


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą yra vykdomas ES projektas „Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo infrastruktūros plėtra“ Palangos pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centre,  kurio tikslas yra sudaryti visavertes sąlygas mokytojų ir dėstytojų kvalifikacijos tobulinimui.


Aplinkos apsaugos agentūra vykdo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis projektą „Pakrantės hidrometeorologinio ir krantų dinamikos monitoringo sistemų stiprinimas“, kurio tikslas - modernizuoti techninę bazę Baltijos jūros ir Kuršių marių krantų dinamikos monitoringui, priekrančių stebėjimams vykdyti, įsigyjant šiuolaikinius, automatiniu režimu veikiančius prietaisus ir įrangą. „Iki...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius