Futbolo akademija „Gintaras“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu

Palangos tiltas, 2022-05-04
Peržiūrėta
1099
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Futbolo akademija „Gintaras“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu

Antradienį futbolo akademijos „Gintaras“ techninis direktorius Marselis Balasanovas susitiko su Klaipėdos Universiteto rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku bei KU Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Banga Balnaite–Stoniene.

Klaipėdos universiteto ir futbolo akademijos „Gintaras“ vadovai šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – vienyti jėgas ir galimybes, skleidžiant mokslo ir sporto svarbą akademinio jaunimo ir moksleivių bendruomenėse, dalintis informacija, žiniomis bei patirtimis, inicijuoti ir įgyvendinti bendrus mokslo projektus.

Susitikime aptartos Lietuvos futbolo problemos, jaunųjų sportininkų rengimo klausimai.

Futbolo akademijos vadovas pasidžiaugė, jog uostamiesčio vaikai jau turi galimybes treniruotis neseniai atnaujintoje, modernioje sporto bazėje, kurioje savo Lietuvos studentų lygos rungtynes žaidžia ir KU studentų futbolo komanda. Marselis Balasanovas sakė neabejojantis, jog jaunieji „gintariukai“ ne tik potencialūs Klaipėdos universiteto būsimieji studentai, bet ir aktyvūs šios Alma mater sporto bendruomenės nariai.

KU rektorius akcentavo, jog futbolo akademijoje sportuojantys vaikai turėtų būti motyvuojami tęsti studijas ir sportinį kelią Klaipėdoje. Universitetas yra subūręs studentų futbolo komandą, o aktyviai sportuojantiems jaunuoliams gali pasiūlyti sporto specialistus rengiančias studijų programas. Beje, pasirašyta sutartimi Futbolo mokyklos auklėtiniams, įstojusiems į KU, įsipareigojama sudaryti tinkamas sąlygas jų sportinio meistriškumo ugdymo tęstinumui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.


Šiandien (birželio 10 d.) Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus direktorius Arūnas Gelūnas pasirašė naują tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, numatančią daug miesto ir Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus, kuriam priklauso ir Palangos gintaro muziejus, sąlyčio taškų kultūros srityje.


Antradienį futbolo akademijos „Gintaras“ techninis direktorius Marselis Balasanovas susitiko su Klaipėdos Universiteto rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku bei KU Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Banga Balnaite–Stoniene.


Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija „Vaikų ligų aktualijos Covid-19 epidemijos fone“. Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu. Konferencija skirta visų specialybių vaikų ir šeimos gydytojams. Konferencijos tikslas buvo supažindinti gydytojus su šių dienų vaikų ligų aktualijomis ir...


Stovykloje vaikų lauks: dvi treniruotės per dieną; išvykos prie jūros; batutų parkas; žaidimai bei pramogos. Treniruotes ves patyrusių trenerių komanda! Priimami ir registruojami 7- 14 metų amžiaus vaikai. 


Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu, organizuos bei įgyvendins bendrus tiriamuosius darbus, projektus ir edukacines veiklas.


Vilniuje šiandien Palanga pasirašė sutartį dėl Šventosios uosto statybos II etapo darbų finansavimo.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos kariuomenės (LK) Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Aristidas Gerasimavičius ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


Trečio amžiaus universiteto tarybos nariai, aktyvūs klausytojai, kartu su savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene, Švietimo pagalbos tarnybos direktore Vilma Želviene ir TAU kuratore Inga Vaitkiene neseniai lankėsi pavasarėjančioje Rygoje.Čia susitikome su praėjusią vasarą pas mus viešėjusiais Rygos aktyviųjų senjorų aljanso „RASA“ aktyvistais ir...


Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį Palangoje lankėsi Lenkijos miesto Ustkos savivaldybės, su kuria dar 2006-aisiais metais pasirašyta dviejų miestų bendradarbiavimo sutartis, delegacija, kurios sudėtyje buvo Ryszard Kwiatkowski, Ustkos miesto savivaldybės mero pavaduotojas, Teresa Świeboda, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narė, Piotr Wójcik, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narys...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas