„Garbės ratukų“ sukti ateityje nebereikės

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-01-25
Peržiūrėta
884
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Garbės ratukų“ sukti ateityje nebereikės

Į redakciją kreipęsis palangiškis Vytautas atkreipė dėmesį, jog itin nepatogus yra privažiavimas prie Palangos asmens sveikatos priežiūros centro. „Prasilenkti neįmanoma, privaloma tarsi garbės ratukus aplink pagalbinį pastatą sukti“, – teigė „Palangos tilto“ skaitytojas.
„Man labai patinka mūsų miesto poliklinika. Ir gydytojai labai paslaugūs, ir didelių eilių nėra, bet tik vienintelis dalykas, kas ne itin patinka – tai privažiavimas prie gydymo įstaigos. Prasilenkti negalima, reikia sukti ratukus. Palanga kasmet vis labiau gražėja, vis patogiau žmonėms tampa čia gyventi ir poilsiautojams ilsėtis, gal ir privažiavimas prie poliklinikos galėtų būti patogesnis. Juk tik visų pastangomis tą ir galime padaryti. Po truputį ir nebebus jokių trūkumų“, – teigė palangiškis.
Palangos asmens sveikatos priežiūros centro ūkio reikalų vedėjas Valdas Bušmaatskleidė, jog nei karto dar tokio nusiskundimo jų personalas neišgirdo, tačiau dėl privažiavimo jie nelabai ką gali ir pakeisti.
„Ženklai sustatyti dėl saugumo, jais vadovaujantis, išvengiama kliūčių. O ateityje nusimato to pastato, kurį šiuo metu tenka apvažiuoti, griovimas. Tad viskas keisis. Bet, man atrodo, kad ir dabar nėra žmonėms jau taip nepatogu. Ženklai aiškiai byloja, kaip važiuoti. Žinoma, atsiranda tokių žmonių, kurie jų nepaiso ir važiuoja prieš eismą. Ypač vasarą, jūs pamatytumėte, kas čia dedasi. Privažiuoja pilna poilsiautojų, o uždrausti mes negalima, kaip ir sukontroliuoti, nors aiškiai matome, jog būna tokių, kurie pasistato automobilius, išsikrauna daiktus ir iškeliauja pajūrin“, – teigė V. Bušma.
Sename pastate, apie kurį pacientams tenka apvažiuoti, veikla nevykdoma, tačiau paprastai nugriauti pastatą negalima. Rekonstrukcijos metu pastatas bus nugriautas, atlikus visas reikalingas procedūras.
„Šis apvažiavimas nėra nepatogus, svarbiausia, kad jis saugus. Vasarą gal kai kurie sukelia nepatogumų, kadangi mūsų aikštelė yra nemokama, negalime uždrausti žmonėms čia atvažiuoti, o ir sukontroliuoti sunku. Pamatę, kad žmonės atvyko tikrai ne į mūsų įstaigą, o traukia tiesiai į pliažą, tuomet ir lapelius užkišame, bet menai iš to naudos. Dar didesnę bėdą šią vasarą pastebėjome su transporto įmonės „CityBee“ automobiliais, kuriuos žmonės išsinuomoja, pavažinėja ir palieka bet kur. Mūsų aikštelėje po nakties kartais rasdavome ir po šešis ar septynis automobilius, ir dar kai kurie pastatyti labai nepatogiose vietose. Skambinau į įmonę, bet jokio rezultato, turėtų būti kažkokia atsakomybė“, – įsitikinęs Palangos asmens sveikatos priežiūros centro ūkio reikalų vedėjas V. Bušma.
 

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2018-01-30 08:17 (IP: 193.219.12.61)
Nu ir kas cia tokio nesuprantu, sunku pavaziuoti keliata metru ar kame cia beda...bet kai nebeturi ka veikti tai ir visokie niekai ir vejai pradeda rupeti:)))))))))))

Taip pat skaitykite

Vaikštinėjant Palangoje visai netoli Basanavičiaus gatvės, ne vienam poilsiautojui į akis krenta iškaba „Parduodama“ ant didžiulio namo. Ne visi žino, kad čia net trisdešimt metų gyveno dainininkas Stasys Povilaitis. Nors scenos legenda turėjo namus ir Vilniuje, čia jis ne tik vasarodavo, bet ir leisdavo žiemas. 


Palangoje lankėsi miesto garbės pilietis švedas L. T. Larsonas

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 20 | Rubrika: Miestas

Larsas Tomas Larsonas (Lars Thomas Larsson) – palangiškių draugas bei Palangos miesto garbės pilietis – tęsia daugiau nei prieš penkiolika metų pradėtą gražią tradiciją padėti sveikatos problemų turintiems mūsų miesto gyventojams bei lapkričio 19 – 20 dienomis lankėsi kurorte.    


Palangos miesto garbės pilietis Danius Puodžius pirmadienį, spalio 28 d., minėjo savo 84 -ąjį gimtadienį, ta proga D. Puodžių pasveikino kurorto vadovai – miesto meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei mero patarėjas Pranas Žeimys.


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...


Šeštadienį Palangos miesto garbės pilietės regalijos įteiktos Lenkijos mokslininkei, europinės reikšmės kultūros istorikei, Palangos miesto tyrinėtojai, profesorei, habilituotai daktarei Malgožatai Omilanovskai (Małgorzata Omilanowska). Iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje Palangos kurhauze, dalyvavo daug garbių svečių.


Į redakciją kreipęsis palangiškis Vytautas atkreipė dėmesį, jog itin nepatogus yra privažiavimas prie Palangos asmens sveikatos priežiūros centro. „Prasilenkti neįmanoma, privaloma tarsi garbės ratukus aplink pagalbinį pastatą sukti“, – teigė „Palangos tilto“ skaitytojas.


Sekmadienį palangiškiai traukė į Palangos kurhauzą, kur buvo įteiktos Palangos miesto garbės piliečio regalijos žymiai kurorto menininkei Gražinai Oškinytei-Eimanavičienei. Taip pat išdalinta ne viena Palangos miesto vėliava. Šįkart jos atiteko tų daugiabučių namų, kurie jau atnaujinti, atstovams.


Nuo ateinančio vasaros sezono pradžios tiek į Palangą atvykstantys svečiai, tiek patys palangiškiai, gyvenantys „Bamu“ liaudyje, o oficialiai C kvartalu vadinamame rajone, nebeklaidžios ieškodami, kur koks daugiabutis. Ant itin painiai sunumeruotų Sodų bei Taikos – o ir kitų gatvių – daugiabučių vėliausiai birželį turėtų būti pakabintos didelės lentelės...


Pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį J. Brindzą

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Palangos vadovai – meras Šarūnas Vaitkus bei vicemeras Saulius Simė – pirmadienį pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį Joną Brindzą bei įteikė jam kvietimą dalyvauti gruodžio 14 d. vyksiančioje Kurhauzo atidarymo šventėje. Šio renginio metu J. Brindzai bus įteiktos Palangos miesto garbės piliečio regalijos.


Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos skatinimo veiksmų programa Palangos miestui davė didelės naudos: rekonstruojama Meilės alėja, restauruojama Botanikos parko istorinė dalis, vykdoma Turizmo informacijos centro plėtra, plečiamas tarptautinis Palangos oro uostas, atnaujinta „Baltijos“ mokykla, gerinama Rąžės, Ošupio ir Žiogupio upių ekologinė būklė. Tai – tik dalis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius