Gimanazistų pakviesti, policininkai, ugniagesiai, kariūnai ir gimnazistai rinko stipruolių stipruolį...nuotoliniu būdu (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-02
Peržiūrėta
1971
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gimanazistų pakviesti, policininkai, ugniagesiai, kariūnai ir gimnazistai rinko stipruolių stipruolį...nuotoliniu būdu (FOTO GALERIJA)

Dėl koronaviruso paskelbtas karantinas visus ,,uždarė“ namuose, tačiau Palangos senosios gimnazijos aktyvių jaunuolių grupė ,,Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui” kartu su savo kūno kultūros mokytojomis Dalia Rakauskiene ir Ingrida Želniene nusprendė išjudinti – tiesiogine to žodžio prasme – visus laiką namuose leidžiančius gimnazistus ir savo socialinius partnerius: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnus, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos kariūnus.
Juos visus pakvietėme visus dalyvauti stipruolio rinkimuose... nuotoliniu būdu.
II klasės gimnazistas Ignas Kiljonas su savo mokytoja aptarė ir suformulavo konkurso nuostatus ir pristatė grupei. Dalyviai turėjo pateikti video medžiagą, kurioje būtų užfiksuota jų veikla – prisitraukimai, atsispaudimai per 30 sekundžių, atsilenkimai per 30 sekundžių, šuoliukai.
Gimnazistas Dovydas Skarulskis nufilmavo, kaip patys gimnazistai ir minėtų tarnybų atstovai, atlieka šiuos pratimus, o fimuotą medžiagą įkėlė į grupės svetainę.
Padedant fizinio lavinimo mokytojai Daliai Rakauskienei, pavyko geranoriškų video-atsakymų sulaukti iš visų projekto partnerių.
Pirmieji teisėjams internetinėje erdvėje video pasirodymus pateikė kariūnai. Tuomet sukruto ir gimnazistai, net merginos nenorėjo atsilikti nuo vaikinų.
Surinkome puikių video, šūsnį foto – jie užfiksavo gimnazistų išradingumą: kai kurie jų pritūpimus atliko su seserimis ant pečių, prisitraukimus – su dujokauke, atsispaudimus – stovint ant rankų, o kur dar visi raitymaisi ant skersinio!
Pasieniečiai atliko atsispaudimus su 25kg svoriu ant nugaros, matyt, įsivaizduodami, kad ant nugaros – pasienietiška kuprinė.
Absoliučiai daugiausiai prisitraukimų padarė gimnazistas Dominykas Čepokas, net 25. Daugiausiai atsilenkimų atliko Ernestas Jacina – 36. Atsispaudimų – Dominykas Čepokas, 40. Šuoliukų – Ernestas Jacina, 19.
Susumavus rezultatus, stipriausiais pripažinti Palangos senosios gimnazijos gimnazistai – Dominykas Čepokas, surinkęs 125 balus, Ernestas Jacina (116), Marijonas Grenda (114). Po jų sekė Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos kapitonas Andrius Šopa(92), Palangos miesto policijos komisariato reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Mantas Elzbergas (97), Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojas Gražvydas Stratkauskas (94).
Visi jie buvo apdovanoti diplomais ir atminimo taurėmis. O visi dalyvavusieji – diplomais.
Dėkojame Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkui Kęstučiui Bončkui, vyriausiajai tyrėjai Jurgitai Rinkevičienei, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos bendruomenės pareigūnei Sandrai Andriuškevičienei bei jos vadui Ričardui Ūbai, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos vadui Vidmantui Jaruliui, kurie paragino savo kolegas ir sunkmečiu draugauti su savo jaunaisiais bičiuliais – gimnazistais.
Nuoširdžiausiai dėkojame visiems gimnazistams ir projekto partneriams – policininkams, gaisrininkams, pasieniečiams. Olimpinės dvasios negali sunaikinti jokios pandemijos!

Pagrindinėje nuotraukoje: ugniagesys Gražvydas Stratkauskas su kolegomis ant rankų

Dalia Rakauskienė, Palangos senosios gimnazijos fizinio lavinimo mokytoja

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paslaugos klientams Palangoje rugpjūčio 28 - rugsėjo 1 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos mieste uždarius pastatą bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks.


Šiemet, pasibaigus 53 - iajam Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursui, Palangos senoji gimnazija turi kuo pasidžiaugti. Šeši jos gimnazistai buvo pakviesti į finalinį etapą ir net penkti apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II ir III laipsnio diplomais. Iš viso sulaukta 167 darbų iš visos Lietuvos, 100 mokinių buvo pakviesta į...


Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje! „Apie galimą dviejų miestų draugystę šiandien (sausio 18 d.) nuotoliniu būdu bendravau su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijos Respublikoje Nerijum Aleksiejūnu ir Prancūzijos miesto Saint Gilles Croix de Vie meru Francois Blanchet,“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje pirmadienio...


Dėl koronaviruso paskelbtas karantinas visus ,,uždarė“ namuose, tačiau Palangos senosios gimnazijos aktyvių jaunuolių grupė ,,Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui” kartu su savo kūno kultūros mokytojomis Dalia Rakauskiene ir Ingrida Želniene nusprendė išjudinti – tiesiogine to žodžio prasme – visus laiką namuose leidžiančius gimnazistus ir savo...


Pirmadienį, lapkričio 9 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija vienbalsiai apsisprendė rekomenduoti mokyklų vadovams įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl pradinių klasių mokinių mokymo nuotoliniu būdu iki lapkričio 29 d.


Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...


Palangoje mokslo metai bus baigti nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusio miesto vadovų bei kurorto švietimo bendruomenės atstovų pasitarimo metu. Į klases negrįš visi mokiniai, tarp jų – ir abiturientai.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybingi, kiek galimybių dar neišnaudota, o, svarbiausiai, kad karate vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla,“ – sako vieno didžiausių Lietuvoje kyokushin karate klubo SHODAN vadovas Lukas Kubilius. SHODAN mokykloje mokosi apie 60 palangiškių.


Iš atostogų Prancūzijos Alpėse per Milaną į Palangą grįžęs Leonas Šidlauskas, Palangos senosios gimnazijos direktorius, dvi savaites dėl koronaviruso grėsmės praleis namuose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius