Guvus, žvitrus, storas ir "kovido" neišsigandęs naujas NEMOKAMO žurnalo "Lietuvos pajūris" numeris jau pakeliui į Palangą!

Palangos tiltas, 2020-09-20
Peržiūrėta
1975
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Guvus, žvitrus, storas ir "kovido" neišsigandęs naujas NEMOKAMO žurnalo "Lietuvos pajūris" numeris jau pakeliui į Palangą!

NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!
„Lietuvos pajūris“ viršijo visus mūsų lūkesčius (gi „kovidas“!) – yra storas (net 108 puslapių!), gausus įdomaus turinio, reklamos ir su regionine perspektyva.
Žurnalas pasieks ne tik visus laikraščio „Palangos tiltas“ prenumeratorius, bet ir bus NEMOKAMAI dalijamas kurorto kavinėse viešbučiuose, grožio centruose, miesto bibliotekoje, Palangos turizmo ir informacijos centre.
Kaip ir visada, „Lietuvos pajūris“ pasieks ir Klaipėdą, Kretingą, Neringą, Gargždus, Šilutę ir Vilnių.
„Palangos tiltas“ kviečia visus prenumeratorius ir visus palangiškius bei miesto svečius nuo PENKTADIENIO, RUGSĖJO 25 DIENOS, atvykti į redakciją – jums su malonumu įteiksime naują NEMOKAMĄ žurnalą.
„Palangos tiltas“ informuoja, kad laikraščio „Palangos tiltas” 2021-ųjų metų prenumeratos akcija bus skelbiama artimiausiu metu.
Bičiuliaukitės su vieninteliu Palangos laikraščiu!


Jūsų „Palangos tiltas“, www.palangostiltas.lt ir „Lietuvos pajūris“

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išėjo naujas, Palangai ir visam Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, numeris.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius