Į Palangos oro uostą grįžę lietuviai: „Jaučiamės kaip gyvuliai“

Palangos tiltas, 2020-03-25
Peržiūrėta
866
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš Londono į Palangos oro uostą antradienio (kovo 25 d) vakarą grįžusių lietuvių laukė nemaloni staigmena.

Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus visi grįžę iš užsienio žmonės turi būti karantinuojami. Šią naujovę turi užtikrinti pačios savivaldybės.

Akivaizdu, kad ne visos įvertino parvykstančių gyventojų srautus ir numatė kaip sklandžiai, o svarbiausia, saugiai vykdyti visą karantinavimo procesą.

Vienas iš grįžusiųjų į Palangos oro uostą socialinėje erdvėje pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas žmonių prigrūstas autobusas. Po šia nuotrauka žmogus prirašė: „Šarūnas Vaitkus pasižiūrėk į Palangos oro uosto žmonių karantinavimą iš Londono. Jie jau net nebetelpa į tą autobusą. Apie atstumus patalpoje aš jau nebekalbu. Kam daryti cirką iš tų žmonių ir problemą sau... 2 val jau laukiam kol kažkas kažkur nuveš.... Taip toli nenuvažiuosit su tokiu požiūriu. Bus baisiau nei Italijoj.... “

Panašūs skundai apie nežmoniškomis sąlygomis, lyg gyvulius į autobusus suvaromus gyventojus jau pasklido internete. Prastomis sąlygomis ir neorganizuotumu skundėsi lietuviai grįžę ir į Vilniaus oro uostą.

ETAPLIUS.LT

Jūsų komentaras:

Claudia Klein 2020-03-30 23:43 ([email protected] / IP: 185.189.113.61)
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas. Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje. Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą. Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą. Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą. Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

gerbiamieji, 2020-03-27 13:24 ([email protected] / IP: 86.100.102.178)
...o nepagalvojote , jaučiamės mes, vietiniai, niekur nekeliavę pandemijos metu???

Paklausimas 2020-03-26 07:47 (IP: 90.137.70.96)
Ar tiesa, kad RU placdarme, įslaptintame po "Antano Mončio namų" įškaba, vyksta grabų paroda, o Dušinėse Meilės alėjoje dalinami maišai?

zmones 2020-03-25 16:45 (IP: 78.61.48.60)
Nereikia čia skųstis ir dejuoti,o reikėjo galvoti ir parvykti jau tada,kai buvo galima. Iš vis tokių parvykėlių mums kuo mažiau

faktas 2020-03-25 12:53 (IP: 78.58.48.24)
kaip elgiatės karantino metu taip ir jaučiatės.....

Taip pat skaitykite

Šventosios jūrų uostą, jo infrastruktūrą ir akvatoriją siūloma leisti patikėjimo teise valdyti Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu įsteigtai įmonei – uosto direkcijai. 


Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 11 – atvykusiųjų iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatyti 2 pažeidimai dėl saviizoliacijos laikymosi, surašytas 1 protokolas.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Dėl pandemijos Lietuvoje tris mėnesius trukęs karantinas atnešė krūvą rūpesčių šalies verslininkams, kurie neslepia – ši vasara bus kitokia. Ir nors jau birželį lietuviai kaip niekada aktyviai traukia į šalies pajūrį, Palangos verslininkai džiūgauti neskuba ir sielojasi dėl koronaviruso grėsmės apriboto užsienio piliečių judėjimo.


Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija pakeitė daugelio atostogų planus. Dabar lietuviai turi mažą pasirinkimą – keliauti po Lietuvą arba bandyti laimę užsienyje. Į Palangą kol kas kukliais skaičiais atvykstantys lietuviai nusiteikę puikiai praleisti laiką ir tikina: kam nepatinka Palanga, tie – išlepę, rašo Vytautė Merkytė, "Delfi" žurnalistė.


Iš Londono į Palangos oro uostą antradienio (kovo 25 d) vakarą grįžusių lietuvių laukė nemaloni staigmena.


Palengva, palengva Šventoji kyla iš letargo miego ir ateina laikas, kai miestelio gyventojai nebegalės vidury gatvės drąsiai užtraukti mėgstamos dainos, nesibaimindami, kad kas išgirs. Šventojiškiai džiugiai stebi kylančius naujus kotedžus, o mokyklos ir darželio vadovės fiksuoja augantį moksleivių skaičių. Jeigu atokus pajūrio kurortas ir be pramogų pasiūlos...


Atstačiusi Kurhauzą, visuomenei atidavusi Koncertų salę ir universalią sporto areną, Palanga užsimojo dar vienam dideliam iššūkiui: vietos žvejams įrengti ir atiduoti naudoti Šventosios uostą. Ne vienas, matyt, dar mena penkerių metų istoriją, kai Šventosios kanalo gilinimo projektas žlugo, nes tokį konkursą laimėjusi bendrovė tokiems darbams atlikti neturėjo...


Šventosios uostą siūloma gaivinti plečiant gyvenvietę

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 08 01 | Rubrika: Miestas

Atgaivinant Šventosios uostą būtina išlaikyti glaudų ryšį su pačios gyvenvietės plėtra – užtikrinti, kad viešosios miesto erdvės bei uostas taptų vientisu turistų traukos centru. Norint tai įgyvendinti, reikia parengti visos Šventosios kompleksinį užstatymo planą, kuris padėtų sukurti vieningą užstatymo struktūrą ir užtikrinti nepertraukiamus pėsčiųjų...


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius