Į Šventąją kitą savaitgalį sugužės apie 2000 baikerių

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-06-01
Peržiūrėta
1819
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Šventąją kitą savaitgalį sugužės apie 2000 baikerių

Vos savaitė liko iki trečiojo baikerių festivalio „BeachBikeFest“ Šventojoje. Jo siela ir organizatorius Vaidas Šimaitis šiomis dienomis vos bluostą sudeda. „Įsitikinęs, kad bus didelė ir smagi šventė. Per keturias dienas tikimės sulaukti apie 2 tūkst. baikerių, visus linksmins 23 muzikos grupės, ir roko, ir popso, kad visi būtų patenkinti“, – sakė V. Šimaitis.
–Kokia jūsų komanda?
–Dirbatrysžmonės, RytisMazuras, kuris vesrenginį, ir Aida, kuri viską kuruoja, na, ir aš.
–Kokios didžiausios šventės atrakcijos?
–Jų – ne viena: ir motociklų paroda, ir baikerių paradas, galiūnių varžybos, „Mis Beachbike“ rinkimai.
–Kokią naudą gaus Palanga ir Šventoji iš baikerių fiestos?
–Didelę. Šventės vertė auga. Tai rodo faktas, kad jau ne mes dalyvių ir atlikėjų ieškome, o jie – mūsų. Pavyzdžiui, su mumis susisiekė suomių muzikos grupė. Neseniai man parašė vienas suomis baikeris, kuris labai susidomėjęs mūsų festivaliu ir žadėjo atvykti. Europoje toli gražu ne visi žino Palangą, jau nekalbu apie Šventąją. Ši šventė – puiki galimybė reklamuoti Palangą ir Šventąją.
– Kuo „BeachBikeFest“ Šventojoje yra išskirtinė?
–Mes – vienas iš labai nedaugelio nemokamų baikerių renginių. Kitas toks – prie ežero Austrijoje. Kad šalia Baltijos jūra, didelis mūsų privalumas. Kai Šventojoje pastatysime centrinę aikštę, šventę ketiname išplėsti po visą miestelį.
–Kodėl verta palangiškiams ir kurorto svečiams atvykti į šventę?
– Bus nuostabi atmosfera, daug įvairių atlikėjų, pabrėšiu – nemokami koncertai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūros dienos šventė Šventojoje pirmą kartą surengta prieš 89 metus. Tęsiant šią tradiciją, Palangos kultūros ir jaunimo centras pajūrio gyventojus ir svečius kviečia į tris dienas – rugpjūčio 4-6 dienomis – truksiančią šventę.


Jau kitą savaitgalį, birželio 2–4 d., Palangoje šurmuliuos kurorto festivalis „Myliu Palangą“. Šiemet šis tradicinis festivalis bus kaip niekada gausus renginių, tinkančių bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojui. 


Prasidėjo Seimo rudens sesija – parlamentarams teks pasukti galvas ne dėl vieno iššūkio. Regis, bene didžiausias – energetinė krizė, kalbant gatvės terminais – kosminės elektros ir dujų kainos. „Palangos tiltui“ palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas sakė tiesiai šviesiai: „Dabar šios krizės suvaldymas yra svarbiausias iššūkis visoms Europos valstybėms.“ Interviu pabaigoje jis neslėpė...


Jau šeštasis, tarptautinis, tikrai didžiausias Baltijos šalyse nemokamas paplūdimio baikerių festivalis „Beach Bike Fest 2021“  po atviru dangumi Šventojoje jau užveda variklius, bei, kaip ir kiekvienais metais, žada sudrebinti visą moto bendruomenę.


Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


Jau kitą savaitgalį verta skubėti į Šventąją – pasisemti gerų emocijų galėsite čia vyksiančioje tradicinėje Jūros ir žvejų šventėje. Ji sėkmingai apjungs daug įvairių veiklų – ir sporto, ir pramogų, bus pagerbiami žvejai, vyks ir gatvės prekyba.


Vos savaitė liko iki trečiojo baikerių festivalio „BeachBikeFest“ Šventojoje. Jo siela ir organizatorius Vaidas Šimaitis šiomis dienomis vos bluostą sudeda. „Įsitikinęs, kad bus didelė ir smagi šventė. Per keturias dienas tikimės sulaukti apie 2 tūkst. baikerių, visus linksmins 23 muzikos grupės, ir roko, ir popso, kad visi būtų patenkinti“...


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


Jau benueinant 2015-iesiems ir pasitinkant naujuosius, 2016-uosius metus, rikiuojame į eilę nuveiktus darbus praeinančiais metais ir turbūt ne vienas užsibrėžiame naujus tikslus naujiesiems. „Palangos tiltas“ domėjosi, kaip miesto labiau ar mažiau žinomiems žmonėms pavyko, o gal nepavyko, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir kokių naujųsiekių jie turi ateinančiais metais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius