„Iki“ nuo šiandien nustato naują apsipirkimo tvarką, ji galios ir Palangoje

Palangos tiltas, 2021-10-22
Peržiūrėta
1169
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Iki“ nuo šiandien nustato naują apsipirkimo tvarką, ji galios ir Palangoje

Nuo penktadienio, spalio 22 d., įsigalioja papildomi ribojimai prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Jose turės būti reguliuojami pirkėjų srautai, užtikrinant 30 kv. m vienam klientui. „Lidl“ jau pranešė, kad nuo penktadienio, spalio 22 d., visose parduotuvėse aptarnaus pirkėjus tik su galimybių pasais.

Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vaida Budrienė sakė, kad įmonė nusprendė nepalikti neturinčiųjų galimybių paso už parduotuvės durų.

Nuo rugsėjo 13 d. Vyriausybei įvedus apribojimus, be galimybių paso galima patekti tik į tuos prekybos centrus, kurie yra mažesni nei 1500 kv.m.

Vaida Budrienė komentuoja, jog tokia nuostata „Iki“ prekybos centruose nesikeis nuo penktadienio, spalio 22 d., tačiau mažesnėse parduotuvėse bus imamasi papildomų priemonių, kad vienam pirkėjui tektų 30 kv.m prekybinio ploto.

Nuo penktadienio mažesnėse „Iki“ parduotuvėse pirkėjų srautai bus reguliuojami krepšelių ar vežimėlių, skirtų prekėms susidėti, pagalba.

„Parduotuvėse bus palikta tiek krepšelių ar vežimėlių, kad vienu metu salėjė nebūtų daugiau žmonių nei leistina, įvertinant naująjį reikalavimą. Pirkėjai be krepšelių ar vežimėlių negalės patekti į prekybos salę, tai griežtai prižiūrės ir srautus reguliuos specialūs parduotuvės darbuotojai“, – sakė „Iki“ atstovė.

Krepšelis ar vežimėlis taps tarsi bilietas įeiti, nebebus galima prasmukti į salę be šių atributų, nors ir norėtumėte nusipirkti, pavyzdžiui, pieno pakelį.

Palangoje veikia dvi „Iki“ parduotuvės – Taikos ir Žvejų gatvėse, abi jos yra mažesnės nei 1500 kv. m, tad aptarnaujami pirkėjai ir be galimybių paso. Pašnekovė negalėjo pasakyti, kokio tiksliai ploto prekybos salės yra šiose parduotuvėse ir kiek žmonių vienu metu čia galės būti.

"Maximos“ atstovai sakė, kad Galimybių pasas ar kiti jam prilyginami dokumentai bus tikrinami tik tose parduotuvėse, kurių plotas viršija 1500 kv. metrų.

Mažesnėse parduotuvėse bus ribojami pirkėjų srautai – vienam klientui užtikrinsime 30 kv. metrų. Dėl to sumažės pirkinių krepšelių ir vežimėlių skaičius, o daliai pirkėjų gali tekti luktelėti lauke.

 

Jūsų komentaras:

Saulius 2021-10-23 07:32 ([email protected] / IP: 162.158.102.22)
Jei tokie ir išliksit, man nuo šiol ,,IKI" bus Nr.1

lauke tokiu oru 2021-10-22 10:08 (IP: 162.158.222.164)
tuo labiau žiema ant nosies , tik dar labiau ligų,gal dar baisesnių

Taip pat skaitykite

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) inicijuoja pakeitimus, kuriais šeimos gydytojo išrašomas siuntimas galios iki 180 dienų. 


Seime priimtas Politinių organizacijų įstatymas kartu su kitais politinių organizacijų veiklą reglamentuojančiais aspektais įtvirtino ir pakeistą politinių komitetų registravimo tvarką.


Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, „Maxima“ parduotuvėje Palangoje, prie miesto centrinės aikštės, kurioje iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų.  Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje.


Nuo penktadienio, spalio 22 d., įsigalioja papildomi ribojimai prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Jose turės būti reguliuojami pirkėjų srautai, užtikrinant 30 kv. m vienam klientui. „Lidl“ jau pranešė, kad nuo penktadienio, spalio 22 d., visose parduotuvėse aptarnaus pirkėjus tik su galimybių pasais.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Palangoje viešąją tvarką palaiko ir raitoji policija

"Palangos tilto" redakcija, 2021 06 23 | Rubrika: Miestas

Viešąją tvarką Palangoje šią vasarą padės užtikrinti ir raitoji policija - žirgais bus patruliuojama ten, kur sudėtinga privažiuoti.


Pirmadienį, kovo 23 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija kreipėsi į Palangoje veikiančių didžiųjų prekybos centrų vadovybę su prašymu sudaryti išskirtines apsipirkimo sąlygas labiausiai pažeidžiamai visuomenės grupei – senjorams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 29 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


Pajūrio išaugintas matematikos mokytojas, poetas, prozininkas, eseistas, Vytautas Jurevičius, vienintelis palangiškis, laisvės kovų dalyvis paties šalies prezidento Valdo Adamkaus apdovanotas Vyčio kryžio IV laipsnio ordinu, minint tautai reikšmingą Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16 – ąją, tikino, kad meilė tėvynei gimsta iš pasiaukojimo, be kurio negali būti atgimimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas