„Iki“ skelbia vasaros darbo laiką: dalis parduotuvių 8-iuose miestuose dirbs ilgiau

Palangos tiltas, 2023-06-02
Peržiūrėta
1009
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Iki“ skelbia vasaros darbo laiką: dalis parduotuvių 8-iuose miestuose dirbs ilgiau

Prasidėjus vasarai, pirkėjų patogumui populiariose „Iki“ parduotuvėse keičiamas darbo laikas. Nuo birželio 1-osios pajūryje, kurortinėse teritorijose ir kai kuriose kituose Lietuvos miestuose „Iki“ parduotuvės dirbs valanda ilgiau. Pokyčiai įsigalioja 9 prekybos vietose.

„Vasara keičia lankytojų srautus ir pirkėjų įpročius. Šiltuoju metų laiku daugiau lankytojų sulaukia parduotuvės pajūryje, kurortinėse teritorijose, tokiose kaip Anykščiai ar Ignalina. Atostogaujantieji taip pat pageidauja apsipirkti ir vėliau vakarais nei įprastai. Siekdami atliepti šiuos lūkesčius, koreguojame metą, kada atveriame duris lankytojams. Prailgintas populiariausių parduotuvių darbo laikas leis pirkėjams greitai ir patogiai apsipirkti jiems tinkamiausiu metu“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Vasaros sezono metu kasdien iki 22 val. dirbs parduotuvės Šventojoje, Anykščiuose, Molėtuose, Priekulėje, Utenoje, Ignalinoje, taip pat Avižieniuose Vilniaus rajone. 

Keičiasi ir abiejų „Iki“ parduotuvių darbo laikas Palangoje: Žvejų gatvėje durys 7 dienas per savaitę bus atvertos 8-22 val., o Taikos gatvėje – kasdien nuo 7.30 iki 22.30 val.

Tikslius parduotuvių darbo laikus, adresus ir jose pirkėjams siūlomas paslaugas galima rasti prekybos tinklo svetainėje iki.lt/iki-parduotuviu-tinklas.

„Patogią patirtį vartotojui siekiame sukurti ne tik pritaikydami parduotuvių darbo laiką prie pasikeitusio žmonių dienos režimo. Rūpinamės, kad apsilankę pirkėjai rastų ir jų poreikius atitinkančias prekes: vasarą siūlome išplėstą griliui paruoštų gaminių, laisvalaikio prekių, apsaugos nuo saulės asortimentą“, – sako V. Budrienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo gegužės 1 dienos keičiasi dalies lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas – pirmieji vėlesnėmis valandomis apsipirkti galės Kauno, Palangos ir Šalčininkų gyventojai. 


„Sidabrinės gervės naktys“ tęsia kelionę per Lietuvą ir šią vasarą aplankys dar 8 miestus. 


Nuo birželio 1-osios pajūryje, kurortinėse teritorijose ir kai kuriose kituose Lietuvos miestuose „Iki“ parduotuvės dirbs valanda ilgiau. Pokyčiai įsigalioja 9 prekybos vietose.


Iki vasaros liko dar mėnuo, tačiau pajūrio nuomotojams rezervacijos plaukia jau nuo kovo mėnesio. Nors dėl vėsios gegužės verslininkai ir negali džiaugtis poilsiautojų būriais, tačiau su nekantrumu laukia jų prie jūros sugužant liepą-rugpjūtį. 


Prekybos tinklai jau ėmė skelbti, kaip dirbs per šventinį laikotarpį. „Lidl“ ir „Maxima“ pirmadienį informavo, kad visiškai nedirbs pirmąją Kalėdų dieną ir Naujųjų metų dieną. Apie tokį patį sprendimą kiek anksčiau informavo ir „Iki“.


Informuojame, kad mobilusis punktas dirbs lapkričio  2 d., antradienį, nuo 9 val. iki 11 val. Lapkričio 1 d. Palangos mobilus punktas nedirbs.


Informuojame, kad šią savaitę Palangos mobilus punktas dirbs ilgiau – ne tik kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 14 val., bet ir šeštadienį, spalio 30 d., nuo 8 iki 12 val. Lapkričio 1-2 dienomis Palangos mobilus punktas nedirbs.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Aviakompanijoms dėl koronaviruso atšaukus didžiąją dalį skrydžių, bus ribojamas Palangos oro uosto keleivių terminalo darbo laikas. Šią savaitę jis dirbs ketvirtadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro.


Iš įvairių Lietuvos kampelių į Palangą suplūdusiems jaunuoliams, trokštantiems šiek tiek užsidirbti laikinoje šalies vasaros sostinėje, stovėjimas už prekystalio ar pedalų mynimas ne vienam tapo rimtu išbandymu. Sezoninis darbas nepatyrusius darbuotojus vargino ne tik fiziškai – teko išklausyti ir nepatenkintų Palangos svečių bambėjimus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius