Informuojame, kokias paslaugas teikia Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Palangos tiltas, 2023-10-19
Peržiūrėta
1054
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Informuojame, kokias paslaugas teikia Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras teikia šias paslaugas, kurios yra skelbiamos viešai Sveikatos biuro įvadiniame interneto svetainės puslapyje https://www.palangosvsb.lt/:

Ankstyvosios intervencijos programa jaunimui

Tai tarptautinė programa, kurią nuo 2013 m. Lietuvoje diegia Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas. Skirta eksperimentavimo su psichoaktyviomis medžiagomis (išskyrus tabaku) ar nereguliaraus jų vartojimo patirtį turintiems jaunuoliams nuo 14 metų, kurie dar nėra priklausomi.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI? Parašyti el. paštu [email protected] arba paskambinti tel. 8 687 42 358.

Sveikatą stiprinanti/aktyvi mokykla.

Aktyvi mokykla – mokykla, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas mokyklos bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimui, kuriant fiziniam aktyvumui palankią mokyklos aplinką ir integruojant fizinį aktyvumą į kasdienį mokyklos gyvenimą.

Mokyklų bendruomenės psichikos sveikatos stiprinimas.

Mokymų tikslas – didinti mokyklų darbuotojų žinias apie vaikų ir paauglių psichikos sveikatą ir stiprinti jų gebėjimus praktiškai pritaikyti žinias ir nuostatas apie psichikos sveikatą,  reikalingas spręsti sudėtingas kompleksines situacijas, kylančias dirbant su vaikais ar paaugliais.

Bendra mokymų trukmė – 40 valandų. Iš jų 8 valandos yra skirtos nuotoliniams mokymams, o likusios 32 valandos – kontaktiniam darbui su darbuotojais, dalyvaujančiais mokymuose. Vieno mokymų užsiėmimo trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos.

Daugiau informacijos tel. 8 687 42358  arba el. paštu [email protected]

Baziniai savižudybių prevencijos mokymai

Bazinių mokymų tikslas – išmokyti savivaldybių gyventojus atpažinti savižudybės rizikos ženklus, tinkamai į juos reaguoti ir suteikti informacijos apie galimą psichologinę pagalbą.

Baziniai mokymai skirti asmenims nuo 16 metų amžiaus.

Bazinių mokymų trukmė – ne mažiau kaip 3 valandos, iš kurių bent 1 valanda yra skiriama praktiniams įgūdžiams formuoti ir tobulinti.

Daugiau informacijos tel. 8 6 24 57 998  arba el. paštu [email protected]

Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimas

Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymų tikslas –  didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui.

Bendra mokymų trukmė – ne mažiau kaip 32 val. Didžiausias mokymų dalyvių grupės skaičius  – 20 asmenų.

Po mokymų įmonei bus pateiktos rekomendacijos  apie tęstinę veiklą, o darbuotojams išduodami pažymėjimai.

Kviečiame Palangos miesto savivaldybės įmones, kurios yra atlikusios psichosocialinių rizikos veiksnių vertinimą darbo vietose (arba įsipareigoja tokį tyrimą atlikti iki mokymų pradžios). Dėl išsamesnės informacijos kreiptis: tel.8 663 61 420  arba el. paštu [email protected]

Individualios psichologo konsultacijos vaikams, jų tėveliams ir suaugusiems

Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslauga skirta gyventojų psichologinei gerovei ir psichikos sveikatai stiprinti.

Vienam asmeniui teikiamos ne daugiau kaip 6 individualios konsultacijos. 

Registracija: tel.8 624 57998   arba el. paštu [email protected] (konsultacijos anoniminės).

Priklausomybės konsultanto paslaugos

Priklausomybės konsultantas konsultuoja alkoholį vartojančius asmenis bei jų šeimos narius. Konsultacijos metu įvertinamas asmeniui, ar jo šeimos nariui (nariams), teiktinos pagalbos poreikis, sudaromas priklausomybės konsultavimo paslaugų teikimo ir pagalbos planas.

PALANGOJE KONSULTACIJOS VYKDOMOS PENKTADIENIAIS NUO 16.30 VAL.

Būtina registracija tel.: 866361420 (konsultacijos yra anoniminės).

Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencinė programa.

Vykdoma sveikatos stiprinimo programa „Širdis tau padėkos“, kurios tikslas yra skatinti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką:

Programa taikoma VISIEMS suaugusiems asmenims:

kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika;kurie savanoriškai kreipiasi dėl dalyvavimo Programoje

Būtina registracija tel. 8 624 57998 arba el.p. [email protected]

Fizinio aktyvumo skatinimas

Fizinio aktyvumo programa skirta vyresnio amžiaus asmenims nuo 65 metų.

Programos dalyviai yra mokomi mobilumo ir pusiausvyros, saugių fizinių pratimų, kurie padėtų išvengti traumų.

Daugiau informacijos tel.  8 663 61 420  arba el. paštu [email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia atlikti kūno kompozicijos analizę nauju prietaisu – segmentiniu kūno kompozicijos analizatoriumi Tanita MC-780 MA.


Kviečiame kūno kompozicijos analizei nauju prietaisu – segmentiniu kūno kompozicijos analizatoriumi Tanita MC-780 MA. Gegužės 27 d. sanatorijoje „Gradiali“ (Vanagupės g. 15, Palanga) Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus kartu su vaikučiais (4-10 metų) dalyvauti mokymuose ir paskutinį gegužės šeštadienį praleisti prasmingai!


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas anonimines konsultacijas su priklausomybės konsultantu.


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro geriausia 2020 metų specialiste tapo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Leonavičiūtė, įvertinta už atsakingą, nuoseklų darbą stiprinant Palangos miesto savivaldybės gyventojų sveikatą nuo įstaigos įsikūrimo pradžios. Specialistę pasveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta...


Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius