Intensyviai vyksta Kretingos gatvės rekonstrukcijos darbai

Palangos tiltas, 2018-07-26
Peržiūrėta
2195
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Intensyviai vyksta Kretingos gatvės rekonstrukcijos darbai

Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.

Pokyčiai – akivaizdūs
Kretingos gatvės Palangoje rekonstrukcijos projektą įgyvendina Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Didelių pokyčių imtasi šios gatvės ruože nuo įvažiavimo į miestą iki sankryžos su Klaipėdos plentu ir Klaipėdos plento ruože nuo Virbališkės tako iki sankryžos su Vasario 16-osios ir Vėžių gatvėmis.
Rekonstrukcijos metu Kretingos gatvėje įrenginėjamos 4 eismo juostos, centrinė skiriamoji juosta, apsauginiai barjerai, pėsčiųjų ir dviračių takai, bus sutvarkytos autobusų stotelės ir nuovažos į sklypus. Siekiant nukreipti transportą iš gyvenamųjų namų kairėje Kretingos gatvės pusėje, bus įrengta vienšlaitė 5,5 metro pločio jungiamoji gatvė.
Eismo dalyvių saugumą pagerins Kretingos gatvėje planuojamos įrengti trys žiedinės sankryžos: su Vasaros ir Sodų gatvėmis – turbožiedinės, su Klaipėdos plento gatve – maža žiedinė.
Klaipėdos plento ruože bus įrengti apsauginiais barjerais nuo važiuojamosios dalies atskirti ir moderniai apšviesti pėsčiųjų ir dviračių takai, šalia pėsčiųjų takų numatytos poilsio aikštelės.
Projekto vertė – per 7 mln. eurų, rekonstrukcija numatyta atlikti per pusę metų. Panašu, jog, darbus atliekant laiku, projektas bus pabaigtas kaip numatyta – rugsėjo mėnesio pabaigoje.
Įgyvendinant projektą bus pasodinta 1200 augalų: kalninių pušų, vakarinių tujų, paprastųjų skroblų, rutulinių formų klevų, sedulų, lanksvų, kadagių, kelios mažalapės liepos. Dalis šių augalų rikiuosis palei gatvę, o kiti sudarys žalias kompozicijas. Apie 800 augalų numatyta pasodinti vykdant Kretingos g. rekonstrukcijos projektą, maždaug 300 pušų – iš miestui skirtų Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų pasirūpins Palangos miesto savivaldybė.

Darbai vyksta pagal planą
Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai neabejoja, jog įgyvendinus minėtą projektą, patogumą pajus ne tik automobiliais į Palangą atvykstantys vairuotojai, bet ir rytinėje miesto dalyje gyvenantys palangiškiai. Tuo neabejoja ir Palangos miesto savivaldybė, kadangi jau seniai vyravo problema piko metu vairuotojams įsukti į Kretingos gatvę iš šalutinių gatvių, pavyzdžiui, Sodų ar Vasaros bei Valteriškės.
„Darbai vyksta intensyviai, nors yra stebimas atsilikimas nuo pirminio darbų grafiko, tačiau tikimasi, kad visi darbai bus baigti laiku. Darbų atlikimo terminas yra labai trumpas – 6 mėn., todėl stabdyti darbus per patį atostogų piką nėra galimybių. Žinoma, žmonėms kelio darbai sukelia nepatogumų, tačiau stengiamasi, kad tų nepatogumų palangiškiams ir poilsiautojams būtų kiek galima mažiau. Rekonstrukcijos privalumus palangiškiai ir kurorto svečiai tikrai pajus kitą vasarą“, – sakė Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovė Eglė Nemanytė.

Palangos miesto
savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Algis 2018-08-21 16:09 (IP: 78.60.136.82)
Kodėl mano rašytą komentarą apie pažaduką Š.V. ištrynėte ? Gal dėl to, kad už kitus žadėjo!

taigis 2018-07-31 06:52 ([email protected] / IP: 86.100.62.202)
Taigis, prieš rinkimus pabaigs.

Algeli, 2018-07-28 12:12 (IP: 78.60.136.82)
Čia ne meras apgaudinėja, o merą statybininkai apgaudinėja. Nebūk toks piktas....

Taip pat skaitykite

Šiemet Kretingoje tęsiami pernai vasarą prasidėję Vytauto gatvės rekonstrukcijos darbai atkarpoje nuo Melioratorių gatvės iki magistralinio kelio Šiauliai–Palanga. 


Kontininkų gatvėje pradedami rekonstrukcijos darbai. Šiais metais bus tvarkoma gatvės atkarpa nuo Klaipėdos pl. iki Paliepgirių g., kitąmet darbai bus tęsiami atkarpoje nuo Paliepgirių g. iki Užkanavės g.


Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo ar pasirengimo gatvių remontui darbai. Dėl to kurį laiką gyventojai gali patirti laikinų nepatogumų, tačiau jau neilgai trukus galės džiaugtis geresnėmis eismo sąlygomis.


Net ir besibaigiant rudeniui Palangoje ir Šventojoje intensyviai vyksta gatvių statybos bei rekonstrukcijos darbai. 


Palangos Ligoninės gatvės sankryžoje burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai – vyksta sankryžos rekonstrukcijos darbai.


Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darba  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Miestas

Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darbai – remontuojami kurorto šaligatviai bei gatvės. Teigiamus pokyčius vairuotojai ir pėstieji pajus dar šiais metais, tačiau kol kas teks susitaikyti su kai kuriais laikinais eismo apribojimais, pavyzdžiui, savaitę dėl remonto darbų laikinai uždaryta Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų, su...


Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Palangos Kęstučio gatvėje – intensyvūs rekonstrukcijos darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Populiarioje, link jūros vedančioje Palangos Kęstučio gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Nors maksimali šio rekonstrukcijos projekto įgyvendinimo trukmė – dveji metai, darbus atliekančios bendrovės „Klaipėdos keliai“ generalinis direktorius Valdas Kniukšta planuoja, jog gatvė sutvarkyta bus dar iki vasaros. „Blogiausiu atveju baigtume...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius