Iš 12 kandidatų į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje ilgalaike santuoka gali pasididžiuoti keturi kandidatai

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-09-22
Peržiūrėta
2442
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš 12 kandidatų į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje ilgalaike santuoka gali pasididžiuoti keturi kandidatai

Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, noriai siūlo įstatymines pataisas ar net naujus įstatymus, kaip padėti jaunoms šeimoms, tačiau trečdalis kandidatų yra išsiskyrę.

Kol kas ilgalaike santuoka gali pasididžiuoti tik trys kandidatai. Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos (LVŽS) kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje Romandas Žiubrys „Palangos tiltui“ sakė, kad santuokoje su žmona gyvena 20 metų. "Susituokėme Kretingos bažnyčioje prieš 20 metų. Tikiu, jog sutarimas šeimoje gimsta iš tikros draugystės, iš galimybės prašyti daugiau nei gali duoti, iš nuoširdumo ir visiško pasitikėjimo,“ – sakė jis.

Inga Vizgirdienė, Centro partijos - Tautininkų kandidatė – santuokoje, kuri yra bažnytinė, gyvena jau 30 metų.

Vaidievučio Ipolito Geralavičiaus, Krikščionių sąjungos kandidato Mėguvos rinkimų apygardoje, santuoka jau trunka 43 metus. Jo santuoka – bažnytinė. „Pirmoji ir, tikiuosi, bus paskutinė,“ – sakė Krikščionių sąjungos kandidatas.

Mindaugas Skritulskas, Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, gyvena santuokoje jau 15 metų. Su žmona Ramune augina tris sūnus. Judvejų santuoka – bažnytinė.

Jonas Kubilius, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje, rugsėjo 1 dieną su žmona šventė dvejų metų bažnytinės santuokos sukaktį. „Tai – mūsų pirmoji santuoka ir tikiu, jog bus ilga ir laiminga. Gerų santykių pagrindas – kalbėjimas ir klausymasis,“ – patarė vos 30-etį „perlipęs“ vyras.
Viliui Martusevičiui, Darbo partijos kandidatui Mėguvos rinkimų apygardoje dabartinė santuoka yra antroji.

Nijolė Požarskienė, partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, yra išsituokusi.
Įdomus atvejis Svetlanos Grigorian, Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatės Mėguvos rinkimų apygardoje. Kas akylai skaitė kandidatų į Seimą anketas pateiktas Vyriausiajai rinkimų komisijai, ko gero, pastebėjo, kad ji savo anketoje nurodo, kad yra netekėjusi. Tačiau į žurnalo „Lietuvos pajūris“ pristatymą prieš kelis metus S. Grigorian atėjo kartu su savo vyru ir nesidrovėjo jo pristatyti kitiems renginio dalyviams. Tad kaip yra iš tikrųjų?
„Gyvenu santuokoje su politika. Visą savo dėmesį skiriu mylimai veiklai,“ – išvengė tiesaus atsakymo Svetlana. Priminus jai apie minėtą renginį, ji patikslino: „Santuokoje su vyru negyvenu. Esu išsituokusi.“

Audronė Balnionienė (53 metų) Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje santuokoje gyveno 25 metus. „Šiuo metu esu išsituokusi,“ – teigė ponia Audronė.

Raimundas Latakas, „Kartų solidarumo sąjungos – Santalka Lietuvai“ kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje, buvo piktokas sulaukęs „Palangos tilto“ skambučio“: „Neatsakinėsiu į tokius klausimus. Yra svarbesnių klausimų. Pavyzdžiui, kaip žmonėms išgyventi?“
Dovydas Petrošius, Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje, taip pat negyvena santuokoje.
.
Edgaras Maščinskas, partijos „Laisvė“ kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje, nėra vedęs.

Jūsų komentaras:

o kuo jie visi skiriasi? 2020-09-21 09:30 (IP: 172.69.190.67)
Nuotraukoje vyras labai nori į Seimą ar moteris? Ar abu? Pas juos santuoka bažnytinė? Vajetau, vajetau, XXI amžius... O kaip galima gyventi santuoje su politika? Galima smulkiau, gana jaudinantis reikalas...

gyventoja 2020-09-20 16:17 (IP: 172.69.190.67)
Kodėl pagailėjote įdėti kandidatų nuotraukas. Už katę maiše balsuoti??

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, noriai siūlo įstatymines pataisas ar net naujus įstatymus, kaip padėti jaunoms šeimoms, tačiau trečdalis kandidatų yra išsiskyrę.


Iki Seimo rinkimų liko vos šiek tiek daugiau nei trys savaitės. Praėjusiame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje pristatę visus 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, šįkart aiškinomės kandidatų požiūrį į šeimą, gyvybės apsaugą. Truputį „šliūkštelėjome“ ir alyvos į...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 12 kandidatų į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje. Kaip įsitikino šių eilučių autorius, beveik visi jie mielai postringauja apie rūpinimąsi žmonėmis, meilę Tėvynei ir Palangai. Tačiau dauguma ilgai krapštė galvas ir klupo ties paprasčiausiu klausimu: „Kiek kilometrų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje driekiasi...


Ketvirtadienį, rugsėjo 10 d., Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) tvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje gali jau būti ramūs - jiems leista dalyvauti rinkimuose. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Jau šį trečiadienį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo nariai turės gerokai pakrapštyti galvas. Kurį iš trijų pateiktų kandidatų teikti patijos Tarybai tvirtinti kandidatu Seimo rinkimuose naujai suformuotoje Mėguvos (joje pusę rinkėjų sudaro palangiškiai – aut.) vienmandatėje rinkimų apygardoje?


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius