Iš Lietuvos brazilų džiudžitsu čempionato – su medaliais

2135
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pakruojyje vyko pirmasis šių metų LBJJA čempionato etapas. Lietuvos brazilų džiudžitsu asociacija ir sporto klubas SKORPIONAS-BJJ pirmą kartą organizavo „Pakruojis Open LBJJA Championship" varžybas. Tai buvo didžiausias dalyvių skaičiumi turnyras, kuriame dalyvavo 113 sportininkų.
„Roger Gracie Academy Palanga“ atstovavo Simonas Kaunas, Remigijus Mockus. Bendruomenės „Palangos santarvė“ atstovai palydėjo savo narius į čempionatą, o pirmininkė Daina Eimanavičienė įteikė Palangos vėliavą. Džiugu, jog palangiškiai grįžo iškovoję net tris medalius.
Abu sportininkai Simonas Kaunas (svorio kategorijoje iki 94 kg) ir Remigijus Mockus (svorio kategorijoje iki 100 kg) puikiai pasirodė ir iškovojo trečias vietas. Juos treniravo Darius Rudzevičius ir Žydrūnas Drazdas.

Daina EIMANAVIČIENĖ
Bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iki svarbiausio šiųmečio Palangos įvykio – 45-ojo Europos brasbendų čempionato (EBBC 2024) – liko vos dvi savaitės. Į kurortą suvažiuos geriausi Europos varinių pučiamųjų orkestrai, kurie rungsis tarpusavyje dėl čempiono titulo skirtingose kategorijose.

Šį ketvirtadienį (rupjūčio 10 d.) 19:00 val. Palangoje įvyks Express Pizza picų valgymo čempionato finalas. Jame svečio teisėmis taip pat dalyvaus keliautojas Aurimas Valujavičius.

Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.

Čekijos sostinėje Prahoje vykusiame Europos karate kiokušin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate Palangos karate kiokušin mokyklos ,,Shodan“ auklėtiniai iškovojo 2 medalius.

Palanga tapo šalies kovos menų sostine. Lietuvos brazilų džiu-džitsu federacija pakvietė visus neabejingus šiai imtynių rūšiai, trumpai vadinamai BJJ, į tris dienas trukusią stovyklą.

Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002 m. gimimo), vadovaujami trenerio Arūno Maciaus, iškovojo tris pergales Lietuvos mokinių A lygos mažojo futbolo čempionato antro rato varžybose ir pateko į ketvirtfinalį.

Tik pusmetį Palangoje besitreniruojantys kikboksininkai iš lapkričio 20-23 dienomis Vilniuje vykusio Europos mėgėjų K-1 čempionato, kurį organizavo WAK-1F (pasaulio mėgėjų K-1 federacija), grįžo ne tuščiomis – kovotojas Edgaras Šemetas parsivežė bronzos medalį.

Palangoje finišavo 2013 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Varžybas vainikavo Palangos „Sporto lizdo“ komandos triumfas, o žiūrovus džiugino žinomų futbolininkų pasirodymai ir parodomosios rungtynės su merginomis.

Su medaliais rankose

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 30 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ komanda atlaikė sunkų išbandymą, kovodama LKF DnB NORD Mažosios taurės finalo varžybose. Patekusi į geriausiųjų ketvertą, palangiškių komanda pirmosiose „išlikimo“ varžybose susidūrė su sunkumais, kuriuos sukėlė iš Mažeikių į Šventąją  atvykę krepšininkai, tačiau vėliau, kovodami mažajame finale, apgynė savo vardą ir tapo trečios vietos...