Iš policijos akiračio neišeinantis vairuotojas draugužį paliko sunkiai sužeistą

„Palangos tilto” informacija, 2013-11-25
Peržiūrėta
1794
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

G. Vaičekausko nuotr.
G. Vaičekausko nuotr.

Sekmadienio naktį nuo Klaipėdos link Palangos važiavęs „Audi 80“ automobilis nepataikė į posūkį ir nulėkė tiesiai į laukus, pakeliui nulauždamas kelio ženklo stulpą.
Apsivertęs nusileido ant trijų ratų, nes nuo smūgio vienas ratas nulėkė už keliolikos metrų.
Į įvykį atskubėję Palangos policijos pareigūnai šalia aplankstyto automobilio pastebėjo žmogų, kuris pamatęs policiją „pasipustė kojas” – nuskuodė.
Pareigūnai puolė vytis, tačiau veltui. Pabėgusio vairuotojo pareigūnai bandė ieškoti su šunimi, tačiau šuo pametė pėdsakus.
Automobilyje keleivio vietoje pareigūnai rado sunkiai sužeistą 24 metų Rietavo rajono gyventoją Vytautą N.
Prieš prarasdamas sąmonę jis spėjo papasakoti, kad mašiną vairavo jo pažįstamas plungiškis 24 metų Modestas Š. Abu, anot jo, buvę girti. Prieš posūkį automobilis buvo pasiekęs 140 kilometrų per valandą greitį.
Vytautas šaukęs vairuotojui, kad šis stabdytų, bet jau buvo vėlu.
Ant mašinos nudaužto stulpo kabojo gedulingas kaspinas, primenantis prieš keletą metų toje pačioje vietoje įvykusią tragediją. Lygiai taip pat nuo kelio nulėkusiame girto vairuotojo valdomame automobilyje žuvo jauna mergina.
Už dvi vagystes ir bandymą papirkti pareigūną nuo kelio nulėkusiam vairuotojui yra pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos policija aiškinasi incidentą, kuomet avariją sukėlęs girtas vairuotojas paspruko iš įvykio vietos, likimo valiai palikdamas sužeistą keleivį.


Palangoje nuo policijos bėgęs neblaivus vairuotojas atsitrenkė į namo tvorą.


Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje dėl transporto eismo tvarkos ir saugumo taisyklių pažeidimo, kai dėl to buvo sunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata, pripažino, kad dviračių taku važiavęs vyras yra kaltas dėl moteriai padarytų sužalojimų.


Palangoje neblaivus vairuotojas rėžėsi į policijos tarnybinį automobilį.


Trečiadienio, rugpjūčio 25 d., rytą Palangoje BMW X5 vairuotojas bandė papirkti Kelių policijos tarnybos pareigūnus. Malūno g. pareigūnai pastebėjo automobilį BMW X5, kurio vairuotojas nesegėjo saugos diržo.


Gegužės 5 d., apie 12.57 val., Palangoje, Paukščių take, automobilis „Ford“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, pirminiais duomenimis, atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Toyota“. Į ligoninę nuvežtas automobilio „Ford“ vairuotojas ir trys 2004 m. gimusios keleivės. Aplinkybės tikslinamos.


Šventinę sekmadienio, gegužės 2 d., popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.


Agresyvus vairuotojas važiavo link Palangos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 08 | Rubrika: Miestas

Spalio 7 d., apie 18.20 val., Telšių r., kelyje Šiauliai-Palanga, ties žiedu į Degaičių kaimą, vyras (gim. 1989 m., 2,35 prom. girtumas) vairavo jam priklausantį automobilį „Audi A8“, nesuvaldė jo ir nuvažiavo nuo kelio, apgadino tris pakelės stulpelius. Sulaikomas vyras pasipriešino.


Sekmadienio naktį nuo Klaipėdos link Palangos važiavęs „Audi 80“ automobilis nepataikė į posūkį ir nulėkė tiesiai į laukus, pakeliui nulauždamas kelio ženklo stulpą.


Liepsnojo automobilis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 27 | Rubrika: Kriminalai

Šeštadienio naktį, apie 2 val. viename Vaneikio gatvės garaže degė automobilis „Opel Kadett“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius