Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010-09-11
Peržiūrėta
862
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.

 

Apie žmogų, iškritusį iš bendrabučio 15-ojo aukšto, policijai buvo pranešta ketvirtadienį vakare, 22.55 val. Iš bendro naudojimo balkono vaikinas nukrito ant šaligatvio plytelių. Policija rado liudininkų, mačiusių, kad jis kurį laiką kabojo persisvėręs per balkono turėklus.

Po rungtynių per balkonus buvo mėtomi įvairiausi daiktai, o kai studentai išėjo į balkonus ir skandavo „Mes laimėjom!“, žemiau buvusieji pamatė krentantį daiktą ir pamanė, jog tai galėjo būti per langą išmestas kilimas. Žuvusysis krisdamas nerėkė. Penkiolikto aukšto balkone buvo likusios tik studento šlepetės.

Prie Saulėtekio al. 12 esančio Vilniaus universiteto bendrabučio atskubėję pareigūnai ir medikai jau niekuo negalėjo pagelbėti jaunuoliui.

Pirminės apžiūros įvykio vietoje metu greitosios pagalbos medikai aptiko durtinę žaizdą. O pareigūnai netoli kūno rado vidutinio dydžio virtuvinį peilį. Jo geležtė ištepta, spėjama, krauju. Tamsoje policininkai peilį apžiūrėjo pasišviesdami žibintuvėliais ir iškart supakavo į įkalčių maišelį. Pasak pareigūnų, dėmės ant geležtės labai panašios į kraujo, tačiau tai turi patvirtinti arba paneigti ekspertai.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nužudymo, tačiau kol kas neatmetamos ir nelaimingo atsitikimo ar savižudybės versijos. Pasak pareigūnų, kai kurie žuvusiojo pažįstami teigia, kad pastaruoju metu vaikinas buvęs labai prislėgtas.

Žuvusysis Vilniaus universitete studijavo informacines technologijas. Studentas buvo pradėjęs studijuoti biochemiją, tačiau šias studijas nutraukė. Pats studentas gyveno dešimtajame bendrabučio aukšte. Kambario draugų teigimu, vaikinas pernai sunkiai sirgo depresija, kurią per vasarą gydėsi. Anot kambariokų, grįžęs po vasaros atostogų jaunuolis jautėsi daug geriau nei anksčiau ir buvo linksmesnis. Vaikinas buvo Lietuvos krepšinio aistruolis, tačiau tą vakarą rungtynių nežiūrėjo, o vaikščiojo po bendrabutį ir retkarčiais užeidamas į kambarius paklausdavo rezultatų. Liudininkų teigimu, jaunuolis buvo smarkiai apsvaigęs, gali būti dėl to, kad buvo sumaišęs vaistus ir alkoholinius gėrimus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naktį iš antradienio (gegužės 18 d.)į trečiadienį į garsiąją prezidentinę vilą „Auska“ skubėjo greitoji medicinos pagalba bei policija – buvo gautas pranešimas, kad pro langą iškrito mergina, rašo Eglė Jūraitė, laikraščio „Vakarinė Palanga“ korespondentė.


Palangos krepšinio rinktinė buriasi Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 10 | Rubrika: Sportas

Tradiciniu laiku ir tradicinėje vietoje – penktadienį Lietuvos krepšinio rinktinė kaip visuomet liepą renkasi į stovyklą Palangoje. Tik šįkart pratybos neturės įprasto tęsinio. Dvi savaites padirbėję stadione ir salėje, nacionalinės ekipos krepšininkai sužais draugiškame turnyre Estijoje ir vėl išsiskirstys, mat visus vasaros planus nubraukė...


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Kovo 30 d. apie 18 val. 45 min. gautas pranešimas, kad Palangoje, Laukų g., bute, agresyvus jaunuolis viską daužo bei grasina peiliu, rašo lrytas.lt


Liepos 22-31 d. Palangoje treniruočių stovyklą surengė nacionalinė krepšinio rinktinė. Į stovyklą besirenkantys krepšininkai susitiko po 2 metų pertraukos, tačiau daug laiko pasidalyti gyvenimo džiaugsmais ir rūpesčiais žaidėjai neturės. Jau visai netrukus prasidės pasiruošimas rugpjūčio 31–rugsėjo 15 d. Kinijoje vyksiančiam čempionatui.


„Palangos“ krepšinio komanda susitarė su 19 metų 194 cm ūgio palangiškiu Eriku Kubiliumi – perspektyvus jaunas krepšininkas atstovaus šiemet Palangos reprezentacinei komandai.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Šventojoje po griuvėsiais žuvo žmogus

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 25 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio popietę Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, po apleistų dirbtuvių nuolaužomis, žuvo žinomas Šventosios verslininkas Vytautas Grišinas.


„Tai – mano gyvenimo būdas, visas gyvenimas“, - pripažino palangiškis Deividas Budkovas, draugų dar vadinamas Pitu, praėjusį sekmadienį savo talentu iš televizoriaus ekrano pasidalinęs su visais Lietuvos gyventojais. Aštuoniolikmetis vaikinas savo aistra – važinėjimu BMX dviračiu – sugeba užkrėsti daugelį jaunuolių, pats skindamas itin svarbias pergales ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 11 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius