Jaunieji stovyklautojai iš Bučos (Ukraina) lankėsi Palangos miesto savivaldybėje

Palangos tiltas, 2023-07-14
Peržiūrėta
1354
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunieji stovyklautojai iš Bučos (Ukraina) lankėsi Palangos miesto savivaldybėje

Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi kurorte stovyklaujantys vaikai iš Palangos miesto partnerio Bučos (Ukraina). Susitikimo su miesto meru Šarūnu Vaitkumi metu mažieji stovyklautojai pasidalijo savo įspūdžiais, patirtais Palangoje: didžiausią neišdildomą įspūdį jiems paliko Baltijos jūra, galimybė pamaitinti žuvėdras, mergaitėms – stalo žaidimų vakarai, o berniukams – sportiniai užsiėmimai.

Vaikai kartu su savo vadovėmis sugiedojo Ukrainos himną bei paprašė mero Š. Vaitkaus pasirašyti ant Ukrainos ir Bučos vėliavų – Palangos miesto partnerio gyventojai labai nuoširdžiai dėkingi visiems palangiškiams už itin šiltą priėmimą bei visokeriopą palaikymą.

Susitikimo metu kurorto meras Šarūnas Vaitkus jauniesiems stovyklautojams įteikė Premjerės Ingridos Šimonytės vaikams padovanotas draugystės apyrankes ir pačius šilčiausius visų Palangos gyventojų linkėjimus.

Socialinį projektą, kurios tikslas – pakviesti vaikus iš Bučos miesto vasaros atostogų metu pailsėti ir karo rūpesčius pamiršti Palangoje, organizuoja Palangos miesto savivaldybė. Šią vasarą Palangą aplankyti galės beveik 100 vaikų iš šeimų, kurios karo metu neteko vieno ar abiejų tėvų, taip pat – iš daugiavaikių šeimų bei socialiai itin pažeidžiamų grupių. Jiems bus surengtos 5 stovyklos pamainos, kurių kiekvienoje bus ne mažiau kaip 15 vaikų bei keletas grupę lydinčių suaugusiųjų.  

Prisidėti prie jaunųjų ukrainiečių stovyklavimo Lietuvos pajūryje – maitinimo, kultūrinės, edukacinės ir laisvalaikio programų ir kt. – kviečiamas kiekvienas Ukrainos tragedijai neabejingas mūsų šalies gyventojas. Aukoti raginama siūlant mainus – „Rotary“ klubas, vykdydamas projektą „Ukrainos kinas – gyvenimas ant ribos“, vasaros vakarais kviečia į kino seansus Palangoje ir Šventojoje. Žiūrovams liepą ir rugpjūtį bus pristatomas animacinis filmas „Mavka: miško siela“, drama, komedija  „Superkomikė“ bei meninis istorinis filmas „Vedlys“. Įsigydami bilietus į kiną, žiūrovai tiesiogiai parems stovyklos organizavimą. 

Prisidėti prie stovyklos finansavimo galima ir pravedant pasirinktą sumą į specialiąją Palangos socialinių paslaugų centro sąskaitą LT647180600003130554, mokėjimo paskirtyje nurodant „Stovyklai“.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens su negalia teisių apsaugos pagrindų įstatymo 16 straipsnio 1 dalies 9 punktu, Palangos miesto savivaldybėje steigiama Asmens su negalia gerovės taryba.  


Antradienį Savivaldybėje lankėsi ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Prancūzijos ambasadorė Alix Everad, garbės konsulas Klaipėdoje Olivier Criou bei Prancūzų kalbos instituto direktorius Pascal Sliwanski. 


Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi kurorte stovyklaujantys vaikai iš Palangos miesto partnerio Bučos (Ukraina).


Primename, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. Palangos miesto savivaldybėje už automobilių statymą renkama vietinė rinkliava.


Savaitgalį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko, o taip pat – viename iš didžiausių kurorto žiemos renginių – Stintų šventėje – dalyvavo Palangos miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija.


Palangos miesto savivaldybėje artimiausiu metu tuoksis.


„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjį Palangos miesto savivaldybėje visi moksleiviai bus apdrausti.


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius