Jaunųjų tinklininkų laimėjimai Eduardo Švanio atminimo taurės varžybose

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-24
Peržiūrėta
1863
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir susirinkusiems žiūrovams bei savo treneriams.

 

Pajėgiausios palangiškės

Senosios gimnazijos tinklinio aikštelėje jėgas išbandė 3 Klaipėdos ir 2 Palangos merginų komandos. Pirmąją vietą turnyre iškovojo Palangos tinklininkės, vadovaujamos trenerio Valdo Tuinilos, antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Klaipėdos miesto jaunosios tinklininkės. Puikų žaidimą demonstravusios palangiškės šį kartą įrodė, kad jos yra pajėgiausios ir joms pasipriešinti ypatingai sunku. Palangos komandos geriausiųjų žaidėjų titulai atiteko Kristinai Kubiliūtei ir Monikai Kleinaitytei.

 

Įtempta varžybų baigtis

V.Jurgučio mokyklos tinklinio aikštelėje virė jaunųjų tinklininkų aistros, siekiant aukščiausio laimėjimo. Savo sportinį pasirengimą išbandė Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Pagėgių ir Palangos komandos. Varžybose netrūko nei įtampos, nei dramos, tad žiūrovai, kurių susirinko itin gausiai, buvo sužavėti prieš jų akis rodomu žaidimu. Netgi pačios paskutinės sekundės kėlė sumaištį ne tik žaidėjams, bet ir žiūrovams, nes nebuvo aišku, kas gi taps nugalėtojais.

Kauno, Klaipėdos bei Palangos vaikinų komandos surinko po 7 taškus, tad tik setų santykis padėjo skirti atitinkamas vietas. Pirmoji vieta atiteko Kauno komandai, antroji – Klaipėdos, o trečiąją iškovojo Palangos sporto centro tinklininkai, treniruojami Irenos ir Rimo Švanių. Palangos geriausio žaidėjo titulas atiteko Antanui Galdikui.

 

Apdovanojimai ir premija

Itin daug emocijų sukėlusio turnyro uždarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Eduardo Švanio atminimas, kurio garbei ir buvo rengtas turnyras.

Žinoma, smagiausia akimirka žaidėjams – apdovanojimų įteikimas. Palangos sporto centro įsteigtos taurės bei medaliai atiteko komandoms nugalėtojoms, prizininkėms bei šių komandų žaidėjams. Atminimo prizai įteikti ir geriausiems komandų žaidėjams. Visus šiuos apdovanojimus įteikė Sporto centro direktoriaus pavaduotojas Stanislovas Kašinskas, kuriam talkino Eduardo Švanio dukra Gintarė. Palangos tinklinio komanda šiemet sulaukė ir piniginės paskatos. Premiją įsteigė Marius Vigelis, UAB „Makstapa“ vadovas.

 

„Iki kitų metų“

Sėkmingai praėjęs turnyras sulaukė išskirtinio dėmesio tiek iš dalyvių, tiek ir iš gausiai atvykusių žiūrovų, tad tai itin maloniai nustebino Eduardo Švanio artimuosius. Šie savo ruožtu, dukters, sesers ir brolio vardu dėkojo Sporto centrui, rėmėjams ir visiems dalyviams už suteiktą galimybę visiems drauge susiburti ir puikiai praleisti laiką tinklinio aikštelėje. Salėje nuskambėjusios ovacijos ir šūksniai „iki kitų metų“ patvirtino, jog tokių susitikimų dar bus.    

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Palangoje dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos baigėsi favoritų pergalėmis.


Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.


Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 


Spalio 11 d.  „Baltijos“ pagrindinės mokyklos aštuntų klasių mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose „Ar pažįsti Palangą?“, skirtose Palangos atgavimo šimtmečiui paminėti, kurias organizavo istorijos mokytoja Aušra Liustrovienė ir geografijos mokytoja Asta Dobrovolskienė.


Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo


Lapkričio 19-20 dienomis Palangoje Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Anapilin išėjusio tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių bei Palangos. Atidarymo metu tinklininkus pasveikino Palangos miesto savivaldybes direktorė A. Kilijonienė, Palangos sporto centro...


Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius