Julijai – kelialapis į Europos čempionatą, sėkmingi startai – Olandijoje

Palangos tiltas, 2016-11-17
Peržiūrėta
2009
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Julijai – kelialapis į Europos čempionatą, sėkmingi startai – Olandijoje

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.
Puikiai šiose varžybose kovojo ir prie komandinės pergalės prisidėjo Palangoje sportuojantys karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję 7 medalius – 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos, taip prisidėję prie iškovotos pirmos vietos komandinėje klubų įskaitoje.
Ypač atkakli kova vyko jaunučių (14-16 m.) amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki -65 kg tarp merginų. Vienai iš rinktinės narių iškritus iš rikiuotės, liko laisva vieta, tad šių varžybų nugalėtoja iškovojo kelialapį į Europos čempionatą, kuris jau lapkričio 24-25 d. vyks Bulgarijoje. Reikia pasidžiaugti, kad nugalėjusi net trijose kovose, čempione tapo ir kelialapį iškovojo Julija Balčiūtė.
Presitižiškiausioje jaunių (16-18 m.) amžiaus grupėje čempionu tapo visas kovas akivaizdžia persvara laimėjęs Ronaldas Rusys. Šiam palangiškiui nesugebėjo niekas rimčiau pasipriešinti, Ronaldas efektyvia technika užbaigdavo kovas anksčiau laiko.
Sidabro medalius iškovojo Ugnė Sadauskaitė ir Benas Bružas, o bronzos medaliais pasipuošė Darius Merkulovas, Nedas Baltikauskas ir Jūratė Milašiūtė.
Karatė mokykla „Shodan“ dėkoja Palangos miesto savivaldybei už paramą, vykstant į Kėdainius.
„Shodan“ kovotojai varžėsi ir Olandijos Sneek mieste, kur vyko Olandijos atviras Waterpoort čempionatas, į kurį susirinko virš 250 dalyvių iš 10 Europos šalių. Į šias varžybas važiavo trys Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ kovotojai, kurie iškovojo sidabro medalius.
Gustas Petrošius, kovojęs vaikų amžiaus grupėje, įveikė abu savo varžovus grupėje ir pateko į varžybų finalą, deja, po atkaklios kovos jame teko pripažint varžovo pranašumą. Taip pat sėkmingai kovojo ir į finalą pateko pirmą kartą tarptautinėse varžybose startavęs Kristupas Balčiūnas, po atkaklios kovos tik patirties trūkumas sukliudė Kristupui tapti čempionu, tačiau palangiškio iškovota antra vieta buvo gražus pasiekimas. Garbingai kovojo, tačiau medalių šiose varžybose neiškovojo Orestas Arlauskas.
Šioje kelionėje palangiškiai ne tik sėmėsi tarptautinių varžybų patirties, bet ir kartu smagiai praleido laiką vandens bei pramogų atrakcionų parkuose. Nepaisant to, kad iki Olandijos teko keliauti net dvi dienas, rezultatai išties puikūs. Reikia pasidžiaugti, kad „Shodan“ karatė mokykla vis dažniau įrodo savo pajėgumą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinio lygio varžybose.

„Shodan“ mokyklos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai.Savaitgalį Jurbarke vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate bei suaugusiųjų taurės varžybose sėkmingai kovojo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Varžybos buvo ypatingos tuom, kad į finalą patekę kovotojai užsitikrino kelialapį į Europos jaunimo čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunučių (2001–2004 m.) čempionatas, kuriame dalyvavo 400 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos klubų. Sėkmingai šiose varžybose startavo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai.


Savaitgalį vykusiose varžybose puikiai startavo Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Lietuvos rinktinės sudėtyje, Baltijos (Lietuva – Latvija – Estija) šalių jaunių čempionate, Gintarė Tirevičiūtė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmą vietą. Nugalėtoja pasiekė asmeninį rezultatą – 177 cm. 


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos jaunučių, gimusių 2000–2003 m., čempionate puikiai varžėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro medalius, du iš jų garantavo kelialapius į Europos jaunučių čempionatą Bulgarijoje. Atkakliausios kovos vyko jaunučių (2001–2000 m. amžiaus) grupėse, kur buvo kovojama ir dėl kelialapių į...


Sekmadienį Vilniuje vyko Lietuvos jaunių 16-18 metų kyokushin karate čempionatas, kuriame puikius rezultatus pasiekė karate kyokushin mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šios varžybos buvo tuo pačiu ir atranka į Europos čempionatą, kuris gegužės mėnesį vyks Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Po visą dieną trukusių atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai iškovojo 1 aukso, 1...


Savaitgalį Vilniuje vyko karate kiokušin Lietuvos jaunučių žaidynių finalinis etapas. Tai buvo istorinis įvykis, kadangi pirmą kartą ši sporto šaka buvo įtraukta į Lietuvos jaunučių žaidynes tarp kitų Olimpinių sporto šakų. Varžybos buvo svarbios ir tuo, kad žaidynių nugalėtojai iškovojo paskutinius kelialapius į lapkričio 8-9d. Kaune vyksiantį Europos...


Šį savaitgalį Osle (Norvegija) vykusiame 46-ajame Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionate pabuvojusi ir su Europos varinių pučiamųjų orkestrų (European Brass Band Aassociation) asociacijos nariais susitikusi Palangos delegacija parvežė dvi džiugias žinias: pateikta paraiška mūsų mieste rengti Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatą 2019-aisiais, o 2016-aisiais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius