Kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė: "Man Palangos "Pušynas" - sovietmečio reliktas. Ar Vidaus reikalų ministerijos funkcija teikti sveikatingumo ir SPA paslaugas?"

Palangos tiltas, 2020-11-30
Peržiūrėta
3063
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė: "Man Palangos "Pušynas" - sovietmečio reliktas. Ar Vidaus reikalų ministerijos funkcija teikti sveikatingumo ir SPA paslaugas?"

Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą: "Man Palangos "Pušynas" - sovietmečio reliktas. Į visus mano klausimus dėl jo geriausiai atsakys auditas... Ar Vidaus reikalų ministerijos funkcija teikti sveikatingumos ir SPA paslaugas? Nemanau," - sakė A. Bilotaitė. Priminsime, kad "Pušynui" vadovauja miesto Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus narys Tomas Žulkus.

Jūsų komentaras:

Princas 2020-12-04 16:23 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Aš pergyvenau tryliką ministrų ir visi tą patį kalbėjo,bet reabilitacijos centas Pušyas taip ir liko vrm pavaldume,kad atliks autitą ,tai dar nieko nereiškia,popieriai atlaiko visus ministrus ir ne vien vidaus reikalų,visose ministerijos tokia pati padėtis ir nieko naujo nepasikeis,pasikeis ministerijų sudėties,juk reikia savus įdarbinti ir tai tęsiasi trys dešimtmečius ir pabaigos nelaukite!

Hilario 2020-12-02 23:10 ([email protected] / IP: 162.158.75.87)
generic sildenafil 在線購買真正的偉哥

Emigrantas 2020-12-01 10:51 (londoncyti@eu / IP: 172.69.190.63)
Seniai reikia naikinti šiuos poilsio namus kur matyta kad kažkokia žinyba turi poilsio namus!!!!!!!!!

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius