Kastyčio gatvė kelia problemų dėl padarytos klaidos

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-11-06
Peržiūrėta
736
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vos palijus, Kastyčio gatvėje teliuškuoja nemenkos balos.
Vos palijus, Kastyčio gatvėje teliuškuoja nemenkos balos.

Jau ne kartą žmonės pastebėjo, jog Kastyčio gatvė palijus lietui tarsi ima plaukti – abiejuose gatvės pusėse susidaro didžiulės balos. Palangiškiai jau net ėmė juokauti, jog betrūksta gatvę įžuvinti. Kai pastaruoju metu lietaus buvo pakankamai, tai ir gatvės trūkumas netruko pasimatyti. Šiuo metu vandens gatvėje nebėra, bet ar ilgam.
Palangiškiai, gyvenantys Kastyčio gatvėje ar bent jau dažnai ja vaikščiojantys, pastebi, jog vos tik lietui palijus, ji tiesiog apsisemia. Be vandens lieka tik nedidelis gatvės vidurys. Tad prasilenkdami du automobiliai gali netyčia aplieti šaligatviu einantį žmogų. Beje, kurorto gyventojai pastebėjo, jog ir šaligatviai šioje gatvėje – „jau ne pirmos jaunystės“, kai kurios plytelės išsiklaipiusios.
Pasiteiravus, ar neketinama šios gatvės tvarkyti, Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas teigė, jog tokių planų nesama.
„Palangoje yra kur kas blogesnių gatvių, kurias būtina tvarkyti, pavyzdžiui, visai sugriuvusi yra Medžiotojų gatvė, taip pat siekiame sutvarkyti Maironio gatvę. Tai – avarinės būklės gatvės, o Kastyčio gatvė nėra tokia bloga, jos danga apskritai yra gera, tačiau padaryta klaida, klojant asfaltą – nėra nuolydžio. Žinoma, kažką daryti reikės, tačiau panaudojus minimalias sąnaudas“, – kalbėjo vicemeras.
Pasak pašnekovo, klojant šią gatvę buvo padaryta klaida, kurios pasekmes lietui palijus, visi ir mato. Sutvarkyti visą gatvę, kuri nėra duobėta, turi puikią asfalto dangą, nėra numatyta, tai pareikalautų ir nemažai lėšų.
„Jeigu dar būtų įmanoma asfaltą palikti, tačiau tvarkant gatvę, to padaryti nesigautų. Taip paprasta nėra. Štai, pavyzdžiui, tvarkant visai prasto būklės gatves, daroma taip, kad nekiltų jokių problemų, o ir vėliau kad nereiktų visą gatvę ardyti dėl kažko nepadaryto. Viskas atliekama kompleksiškai“, – teigė mero pavaduotojas R. A. Mikalkėnas.

 

Jūsų komentaras:

Amzius 2017-11-09 20:53 (IP: 151.80.238.152)
Matyt jau vicemeras susenes visai yra, jeigu jam kastycio gatve yra geros bukles. Su drenazu ir lietaus vandeniu palangoj isvis yra beda. Kelio danga tiek kastytcio gatveje, tiek naujose suremontuotose gatvese yra apgailetina, per sulinius vaziuoti tenka kaip per atidarytus, viskas palangoje daroma ant durniaus ir su broku. Sakyciau kad tarnautu penkis metus, bet naujai pastatyti objektai dar tais paciais metais remontuojami ir tas procesas nenutruksta. Tiskeviciu alejos grindinio kokybe prilygsta klaipedos vokieciu laiku pries 80 metu sudetam grindiniui. Ir visur kitur kur bepazvelgsi - brokas, brokas, brokas...

Taip pat skaitykite

Remontas yra puikus būdas namams suteikti naują, gražesnę išvaizdą. Kaip bebūtų, remonto darbai ne visuomet yra tokie lengvi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties labai svarbu prieš imantis jų gerai pasiruošti ir susipažinti su klaidomis, kurios dažniausiai kyla remonto metu. Visa tai padės išvengti nemalonių situacijų ir...


Renaldas Seibutis dėl sveikatos problemų grįžta gydytis į Lietuvą, pranešė lietuvio ekipa Saragosos „Casademont“. Lietuvos rinktinės atakuojantis gynėjas dėl nugaros skausmų šį sezoną dar nesužaidė nė vienerių rungtynių. Interviu žurnalui "Lietuvos pajūris" (žurnalas išeis Kalėdoms) spalio pradžioje jis prisipažino turįs bėdų su nugara, tačiau...


Asfaltuojama Valteriškės gatvė.


Jau ne kartą žmonės pastebėjo, jog Kastyčio gatvė palijus lietui tarsi ima plaukti – abiejuose gatvės pusėse susidaro didžiulės balos. Palangiškiai jau net ėmė juokauti, jog betrūksta gatvę įžuvinti. Kai pastaruoju metu lietaus buvo pakankamai, tai ir gatvės trūkumas netruko pasimatyti. Šiuo metu vandens gatvėje nebėra, bet ar ilgam.


Vytauto gatvė: problemų gali kilti gerokai daugiau

Rosita SIMONAUSKAITĖ, 2016 06 09 | Rubrika: Miestas

Kasmet į Palangą vasaros metu suvažiuoja gausus būrys poilsiautojų, suskaičiuojami milijonai. Taip kyla itin didelių problemų dėl automobilių srautų suvaldymo. Spręsdami šią problemą savivaldybės specialistai atkreipė dėmesį į itin aktyvią Vytauto gatvę – sumanė šioje gatvėje leisti vienpusį eismą ir suteikti daugiau erdvės dviratininkams. Paprašė savo nuomonę...


Besibaigiančius jubiliejinius – dvidešimtuosius – metus po Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo norėjome paminėti su žinomu pajūrio advokatu, Palangos, o vėliau ir Klaipėdos Sąjūdžio tarybos pirmininku, Nepriklausomybės akto signataru Liudviku Narcizu Rasimavičiumi-Rasimu. Meilę Tėvynei pajutęs dar mokyklos suole dėjo visas pastangas, jog Lietuva nusikratytų...


Skaičiavimo klaidos pildo „Litesko” kišenę

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2011 02 07 | Rubrika: Miestas

Gali būti, kad dideles sąskaitas už šildymą šalta žiema ir nerenovuotais daugiabučiais namais teisindama bendrovė “Litesko” nuslepia dar vieną priežastį, kuri tiesiogiai priklauso nuo Palangai šildymo paslaugas teikiančios įmonės.


Akylai skaičiuojantys išlaidas už šildymą, karštą vandenį bei kitas komunalines paslaugas palangiškiai, sunerimo dėl mokesčio už karštą vandenį. Jų tvirtinimu, jiems nesuprantama Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtinta karšto vandens kaina. Pasak daugiabučių namų gyventojų, jų skaičiavimu, už  vieną kubinį metrą vandens vartotojai permoka daugiau kaip tris...


Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Kriminalai

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.


Įvardintos sezono atidarymo šventės klaidos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios sezono atidarymo šventės renginius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius