Kelias į politines aukštumas prasidėjo nuo klystkelių

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012-08-09
Peržiūrėta
558
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ateinančią kadenciją palangiškius Seime atstovauti pasišovęs ir viešai krištolinį politiko tyrumą demonstruojantis Palangos tarybos narys Danas Paluckas paslydo lygioje vietoje.

Ganyklų gatvėje, ties socialdemokratų skyriaus ir savo rinkimų štabo būstine esančioje automobilių stovėjimo įlankoje, jis ėmė ir geltona spalva uždažė beveik 15 metrų ilgio šaligatvio atkarpą. Suprask, kitiems šioje vietoje mašinų stovėjimas yra draudžiamas.

D.Paluckas aiškina, kad šitaip jis gerą darbą daręs „Palangos statybos“ bendrovės pastate gyvenantiems žmonėms, kurie grįžę namo neranda kur pastatyti savo mašinas. Tačiau dabar politikui bus sudėtinga įrodyti, kad šitaip prie jo paties vadovaujamo socialdemokratų skyriaus būstinės jis nesiekė išskirtinių teisių statyti savo ir partiečių automobilius.

Maža to, kad šaligatvio bortelį uždažęs kandidatas į Seimą demonstruoja savo juridinį neišprusimą. Pagal Kelių eismo taisykles, gatvės kelkraščio horizontalus ženklinimas geltona spalva prilyginamas kelio ženklui „Sustoti draudžiama“. Vadinasi, ties D.Palucko paženklintu šaligatviu negali stovėti joks automobilis.

Seimo nario mandato siekiantis politikas suklupo Kelių eismo taisyklėse numatytą eismo reguliavimo ženklinimą įrengęs savavališkai. Visi kelio ženklai ir eismą reguliuojantys ženklinimai mieste gali atsirasti tik savivaldybės Saugaus eismo komisijai pritarus ir patvirtinus savivaldybės administracijos direktorės įsakymu. Paaiškėjo, kad šaligatvis geltonai paženklintas dėl to net nesikreipus į Saugaus eismo komisiją. Sumanė prie būstinės savo mašinai rezervuoti stovėjimo vietą, nusipirko geltonų dažų ir užtepliojo.

Šią savaitę už tai jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, D.Paluckui skirta 50 litų bauda ir jis įpareigotas artimiausiu metu savavališką ženklinimą panaikinti.

Galima būtų sutikti, kad tokia nuodėmė tėra smulkmena. Kad administracinį kodeksą jaunas žmogus pažeidė dėl savo nepatyrimo ir kvailumo. Tačiau 31 metų sulaukęs vyras nėra jau toks žalias jaunuolis. Be to jis yra politikas, su pretenzijomis tapti Seimo nariu ir balsuoti už įstatymus, kuriuos jis pats linkęs ignoruoti.

Vien tas faktas, kad kandidatas į šalies parlamentą savo rinkiminę kampaniją pradeda akivaizdžiai nepaklusdamas visuotinai priimtai tvarkai, apie politiko padorumą daug ką sakantis signalas. Juo labiau, kad įstatymų laužymo atvejų būta dar paauglystėje. Viešai žinomas faktas, kad būdamas penkiolikmetis 1996 metais Panevėžio apylinkės teisme D.Paluckas, kartu su dar trimis nepilnamečiais, buvo nuteistas už tai, kad nuo ožinių kranų pavogė 30 metrų varinio kabelio. Paaugliui tuomet bausmės vykdymas buvo atidėtas.

Neužmiršta ir tai, kaip prieš savivaldos rinkimus D.Paluckas atėjo į Palangos socialdemokratų skyrių. Pirmiausia jis atsikratė patį lyderį nureitinguoti galinčių konkurentų. Taip iš rinkimų sąrašo dingo buvęs skyriaus pirmininkas Viktoras Pivrikas, mieste žinoma pedagogė Salomėja Slaboševičienė ir net jaunajam lyderiui V.Pivriką nuversti padėjęs Viktoras Gecas, kuriam buvo pažadėta skyriaus pirmininko pavaduotojo vieta. Tačiau vėliau, sutelkęs jį remiančią daugumą, D.Paluckas iš skyriaus išspyrė ir patį V.Gecą.

Visiems pademonstruota tokia žiauri klasta – vargu ar politiką puošianti charakterio savybė.

Pasitikėjimo šiuo politiku nedidina ir anksčiau už visus rinkiminę kampaniją pradėjusio D.Palucko vieši pasisakymai, kuriuose jis pasiklysta pats.

„Kadangi esu jaunas politikas, tai jokioms struktūroms ar monopolijoms nesu įsipareigojęs“, – teigia kandidatas į Seimą. Ar tai reiktų suprasti, kad metus-kitus jam pasitrynus politikoje, tokie įsipareigojimai atsiras?

O gal jis jau nebėra toks jaunas politikas, jei šią vasarą taip uoliai advokatauja triukšmingais vakarėliais ir jaunimo girdymu pasižymėjusiai pliažo kavinei „Mojo Lounge“. Kaip reiktų vertinti D.Palucko pasisakymą, kad paplūdimio kavinėse nuo 22 valandos draudžiama muzika yra žalinga smulkiesiems verslininkams ir ignoruoja dalies jaunimo lūkesčius? Be abejo, toks savivaldybės draudimas smarkiai kirto politiko kažkodėl labai pamėgtai pliažo kavinei „Mojo Lounge“. O gal pamėgtai todėl, kad jo partneris miesto taryboje Artūras Sabaliauskas paplūdimio kavinėms nuomoja kilnojamus tualetus? Dalis jaunimo kurorte ieško ne tik alkoholio, bet ir narkotikų. Negi politikas pasisako ir už tokius jaunimo lūkesčius?

Reikšdamas nuomonę apie pernai nelegaliai veikusius olandų atrakcionus, D.Paluckas vėl suvelia „abrakadabrą“. Kalbėdamas apie J.Basanavičiaus gatvę jis retoriškai klausia, ar ši alėja negalėtų būti maloni, ramybe alsuojanti gatvė, kuria žmonės eitų link tilto palydėti saulės, grožėtųsi architektūros paminklais

„Juk prekybos vietoms ir atrakcionams gali būti skirtos kitos Palangos vietos“, – savo nuomonę dėsto politikas. O kitame sakinyje klausia: „Nejau blogai buvo, kai karuselės buvo įsikūrusios vienoje vietoje?“

Ką tuo norėjo pasakyti D.Paluckas? Jis už atrakcionus ir prekyvietes J.Basanavičiaus gatvėje, ar jis nori matyti ramybe alsuojančią gatvę?

Dar viena jaunojo socialdemokrato auksinė mintis: apgriuvusius pastatus netvarkantiems savininkams suteikti finansinę paramą iš savivaldybės investicinių lėšų. Tai siūlo miesto tarybos narys, kuris turėtų žinoti, kad privatų verslą finansuoti iš miesto biudžeto draudžia biudžeto sandaros įstatymai.

Tai D.Paluckui, matyt, nerūpi. Svarbu – skambūs šūkiai, gražūs žodžiai ir neįgyvendinami pažadai. Žiūrėk, gal kas ir patikės.

Jūsų komentaras:

Žiežula... 2013-04-13 11:38 (` / IP: 86.100.60.112)
na, kam "saldėjasi" tokia baidyklė kaip SlaboševičienėSalomėja- tai ar nežino apie ją, arba yra vienas iš rankos pirštas!...Tai pyktybinė žiežula - pražudžiusi labai daug Palangos vaikų...Ir kada mokytojai atsakys už savo broką? -Už ką, mes visi, jiems mokame solidžius atlyginimus?

Bronislava 2013-03-08 00:36 (IP: 98.144.126.121)
Geda straipsni rasiusiam apie Palucko"nuodemes",Primenama net paauglyste.reikia bausti uz tai kuo nusikalto, o nedaryti pletku...

to "BUTKEVIČIUI" 2013-02-22 11:59 (IP: 78.61.251.251)
Net neabejoju, jog pats ir būsite Gecas. Vis norite tą Palucką apšmeižti, pažeminti, bet kaip nesiseka, taip nesiseka. Palangos skyrius labai džiaugiasi savo Pirmininku, tik intrigantai to nesupranta ir putojasi, putojasi...

BUTKEVIČIUI 2013-02-12 22:11 (IP: 78.61.214.75)
Koks jis socdemų vadas. Gėda teistas, pirštukai į save lenkti. Juk socdemai turi normalių išsilavinusių jaunų žmonių. Palangai reikia būtent tokio. Ką Paluckas ką Sabaliauskas gėda ir gėda, kad aš esu šios partijos gerbėjas. Palangoje tikrai labai bloga situacija su skyriumi. Geriam geriam ir šnekam. Jiokios politinės disciplkinos. Va buvo Slabosevičienė, Gecas tai bent partija buvo.

Brangieji 2013-02-11 22:38 (IP: 78.61.251.251)
Gyvenimas parodys kas teisus ir kas švarus. "Žemindamas kitus pats aukštesnis nebūsi", čia tikroji išmintis.

Brangieji 2013-02-11 19:40 (IP: 84.15.185.189)
Pabendravimui yra skaipas...

Tolerantiškas 2013-02-11 19:31 (IP: 84.15.185.189)
Kiek gi galima vieniems ant kitų pilti šiukšles

Jonas 2013-02-11 19:23 (IP: 84.15.185.189)
Kaip visasa komentaruose daug pykčio

Amira 2013-01-05 05:17 ([email protected] / IP: 54.232.31.24)
Sveiki visi:-) šių metų uždarymas vienas šauniausių..tik man anesmiškai per mažai laiko, visi labai greitai pabėgo, likau vienas šokti:-DManiau pasiskirstymas komandomis atlikti rungtis bus nuobodu ir vėl viskas kartosis kaip ankstesniais metais, bet buvau sužavėtas organizatorių sumanumu, tobulos rungtys, ačiū Eglei ir Almantui Dariui ir ačiū:-D, jis žinokit maladec, kad IŠLAIKĖ visas gėrybes kol sustabdžiau mašiną pusiaukelėje grįžtant namo:-D

to pašlamėkai 2012-11-14 17:50 (IP: 81.7.123.77)
Pritariu tavo nuomonei. Susirinko gera sutve jau apie palucka nebekalbu o ir visi kiti isvardyti puosia Palanga :) Tikiuosi meruiatsiras stiprybes nepaluzti nors paziurejus kas pavaduotojas geru nekvepia.

pašlamėkai, 2012-08-28 13:53 ([email protected] / IP: 86.100.60.112)
- na, Palangai, jau senai nesiseka su į tarybą pralindusiais krasauskais,paluckais, sime, simučiu,kulikauskiene..o jau kirstukas!? -už ką jis gauna 50 000 Lt mėnesinį atlyginimą??? iš kokių lėšų?...ligoninės nebėra..Na, ir sunku Šarūnui Vaitkui!jo chebroje irgi visokių...knibžda!..

Rimas 2012-08-22 13:05 (IP: 173.54.188.147)
Akivaizdu,kad socdemamas reikia rimtesnio pirmininko,nes Paluckas nesugeba ju oriai atstovautir vis savo nesugebejima bando dangstyti jaunume,nors gi jau nera berniokas-pradejes ketvirta desimti vyriokas!Jo amziaus jau pilna mokslo daktaru ar net profesoriu,kurie gal net nedrista kandidatuoti,o tas ,zodzio nesuregzdamas,nekukliai afisuodamasis ,sumane i Seima.Kaip toj pasakoj apie auksine zuvele...

Keista 2012-08-19 13:17 (IP: 78.61.123.109)
Varote ant politikų, o kai reikia balsuoti visi ignoruojate balsavimus. Tad siūlyčiau savo neapykantą ar nuomone reikšti per rinkimus, balsuojant. ;)

jurgis 2012-08-14 16:38 ([email protected] / IP: 77.219.68.43)
ne nu matos kad tiek laikrastis tiek tas zurnaliuga konservatorius, nu nenori nebalsuok uz ta Palucka bet tai kam taip pilti suda kad net geda laikraisciui.. toks jausmas kad kiti sventi, ypac konservatoriai kur Zeimys nei zodzio per kadencija neistare seime, slykstu skaityt, jau idomiau "kas kur ka palangoj sulauze ar sugadino is privaziavusiu". Nenuostabu kaip laikrastis laimejo sutarti su savivaldybe, o salyga akivaizdi aukstint konservatorius o kitus menkint...

Gedas 2012-08-13 19:20 (IP: 85.206.78.115)
Reikia dziaugtis, kad yra zmniu mastanciu inovatyviai. Ribojimas pleze groti muzika daugiau negu absurdiskas nebent dabartinius miesto vadovus tenkina palangos kaip cebureku sostines vardas.

simona 2012-08-13 17:26 (IP: 78.61.158.101)
Man vistiek Danas Paluckas labai gražus. Kaip gražiai jis pasipuošė savo būstinę, toks fotogeniškas jaunuolis, jis savo neprilygstamu grožiu puošia mūsų miestą. Nepavydėkit jam vyrai.

Paluckui 2012-08-13 16:17 (wrgt / IP: 195.182.88.82)
Paluckai neberasinek tu komentaru koks garzus esi. Ir taip visi mato tavo darbelius.Geda

zilvinas 2012-08-13 10:27 ([email protected] / IP: 86.100.100.231)
Danai mes su tavim o jei raso apie tave negatyva reiskia jie bijo taves reiskia esi pastebimas ir dirbi neveltui o tie straipsniai kaip sakoma protingas supras o durnas nepastebes taip toliau Danai

simona 2012-08-12 23:40 (IP: 78.61.158.101)
Man irgi Danas Paluckas labai grazus, labai graziai jis atrodo su raudona striuke.

Zoja 2012-08-12 18:13 (IP: 78.61.251.251)
O man Paluckas labai gražus ir išauklėtas jaunuolis atrodo, todėl palaikysiu jį per rinkimus. Ir tikrai nekreipsiu dėmesio į juodinimą jojo.

tam 14-25 2012-08-12 14:36 (IP: 84.15.183.30)
Taip ,Paluckas. o ką? Geras jaunas protingas vyrukas ,kad tik būtų daugiau politikoje tokių nepriekaištingos reputacijos žmonių, nes ką galėjo tą apie jį jau iškasė ir išpylė. Tik nelabai ką pilti tebuvo.

2012-08-12 14:25 (IP: 78.61.158.101)
Churchilis, Hitleris...ir Paluckas...

vidmantui "petrui" 2012-08-12 14:07 (IP: 78.61.158.101)
Radot, vyrai, dėl ko muštis :)

rašė Petrui 2012-08-12 14:03 (IP: 84.15.183.30)
,,Smulkmė, politikoje būti nekompetetingam?,, //////// Kas nustato kompetetingas žmogus politikoje ar ne? Kas yra toks protingas? Paprastas pvz. to meto žiniasklaida dėl blaškimosi po partijas Winston Churchill,į žurnalistai taip pat koneveikė , vadino politiškai neišprususiu,kai tokie patys žurnalistai , ir tuo pat metu , bet jau žemyne garbino ir aukštino kitą politiką - Hitlerį, jį vadino politiniu genijumi.Tai kaip tada gaunasi su ta kompetencija?

Vidmantas To "Petrui" 2012-08-12 13:57 (IP: 78.61.251.251)
O kas nusprendė, kad jis politikoje nekompetetingas? Jūs? O kas jūs - pasislėpęs už anoniminio komentatoriaus kauke? Politologas, senas politikos vilkas ar visų galų meistras? Aš puikiai suprantu, kad senieji Palangos politikai nenori konkurencijos, todėl ir gimsta tokie straipsniai ir komentarai. Taip, Paluckas nusižengė, kaltę, spėju, pripažino, dėl to ir buvo nubaustas 50 Lt bauda. O kas atskleis ir nubaus didesnius kitų politikų nusižengimus? Aš labai tikiuosi, kad Paluckas nepasiduos, tokioms "maišymo su purvais" kompanijoms ir nepasitrauks iš politikos, nors ir kaip to norėtų koalicija.

Gintaras 2012-08-12 13:17 (IP: 78.61.158.101)
Tikrai, ko užsipuolėt jaunuolį. Danas Paluckas - jaunas politikas, tik turintis polinkį į nusikalstamą veiką. Ir, kadangi jis nuovokus, taupus, jaunas politikas puikiai suvokia, kad nuo Palangos iki Lukiškių kainuoja žymiai daugiau sąnaudų, negu nuo Seimo iki Lukiškių.

taip,,, 2012-08-12 13:09 (taip / IP: 84.15.183.30)
Vai vai kokie čia pikti. žmogus tik paklausė, o jau ir jį ,,aprėkė,, ir puolė auklėti .DDD

Petrui 2012-08-12 12:43 (IP: 78.61.158.101)
Smulkmė, einant į valstybės valdymą nepaisyti įstatymų? Smulkmė jiems nusižengti? Smulkmė juos ignoruoti? Smulkmė, politikoje būti nekompetetingam? Smulkmė politikui prasilenkti su įstatymais? Ne taip lengva priimant reikšmingus Lietuvos žmonėms įstatymus juos "uždažyti", pasekmės yra labai skaudžios. Kaip taip galima atsainiai ir abejingai kalbėti apie tokius svarbius dalykus? Jei kas dėl neįtikimo, kam gali visą tai įtikti? Gali įtikti žmogui, kuriam niekas, apart savęs, nerūpi ir kuriam nusispjaut ant visų.

Petras 2012-08-12 08:53 ([email protected] / IP: 84.15.183.30)
perskaičiau straipsnį ir nesupratau kodėl užsipuolė tą jauną žmogų.Na tą jauną politiką Palucką? Visų pirmą Ar korektišką žmogui visą gyvenimą priminti paauglystės nuodėmes? Antra ar taip jau ir blogai jei jis užstoja verslininkus, domisi verslu? Negi verslininkus tik keikti reikia , jau ir taip jie , uždarinėja įmones ,bėga iš Lietuvos.....Nesupratau kokiomis ten uždažytomis linijomis jis dar ten kaltinas, bet manau ten tokia smulkmė ... ir jei ten ką padažė ne taip tai gi ir nuvalys ? Tai. taip ir nesupratau straipsnio . Geriau galėjo parašyti konkrečiai :- kuriam konkrečiai senam politikui tas jaunuolis neįtinka?Kažkam jis trukdo ar taip?Ar teisingai supratau?

gabija 2012-08-11 21:17 (IP: 78.61.158.101)
Dabar man toks klausimas iškilo beskaitant, jei socialdemokratai žavisi tokiu kandidatu į Seimą, tai kokie tada kiti jų pretendentai? Gal čia jų pats geriausias...Bet ir mūsų meras jam neabejingas, visur nuotraukose kartu, partijos jų skirtingos, bet gal interesai bendri...

Elena 2012-08-11 20:36 (IP: 78.61.235.181)
Sėkmės ir stiprybės ponui žurnalistui.Tai puikus politikas. Būtų labai neprotinga ponui Paluckui varžytis su gerbiamu žurnalistu, nes jis rašo teisingus ir protingus straipsnius

2012-08-11 18:11 (IP: 78.61.158.101)
Varyk paluckai i Seima neklausyk kokiu pensininiu o tai dar prisigalvos kokiu nesamoniu jau ir taip blogas gyvenimas jaunimui negali bonkes rugsejo 1 nusipirkti ir pasitusinti bare. „Mojo Loungen" tai geros tusovkes negerai kad tik vasara. Daryk tvarka

reklamai 2012-08-11 18:03 (IP: 78.61.223.22)
...jau kiek šitas politikas yra prikrėtęs,tai jam ne vieta į seimą.Gal jaunystės klaidas ir atleistume,bet dabar,tikrai,jau ne.Vieną kartą pradėkime rimtai žiūrėti į pretendentus...

nusivylusi 2012-08-11 17:56 (IP: 78.61.158.101)
Kaip tokie žmonės, gali eiti į valdžią?! Neturi nei sąžinės, nei moralės, nieko nėra tokiems žmonėms šventa. Mūsų valstybė ir taip nuniokota, jau ties išnykimo riba. Aš nebeturiu šalia savęs senatvėje savo vaikų ir anūkų, kurie ištremti į svetimas šalis, aš dirbusi visą gyvenimą gaunu pensiją, iš kurios galiu maitintis tik išėjusiais iš vartojimo maisto produktais, vis laukiu geresnių laikų, bet taip ir mirsiu nesulaukusi, nes nori vadovauti be jokių vertybių esantys žmonės, man ašaros akyse, kaip toks jaunas žmogus ir be jokio gėdos ir sąžinės jausmo. Apie žmones pagalvok, jaunuoli!

to Rytas 2012-08-11 17:30 (IP: 78.61.158.101)
Labai žemo lygio rašliava, nedaranti garbės autoriui - nemokėti viešojoje erdvėje rašyti lietuviškom raidėm. Tokie nemokantys taisyklingos lietuvių kalbos D.Palucko užtarėjai, jam garbės tikrai neprideda.

Teta 2012-08-11 17:25 (IP: 78.61.158.101)
Tai, kad jau paauglystė jo, maniau, praėjo, ar dar jam nepraėjo? Tai taip Danukas ir sustojo ties 15-aisiais. Nepergyvenk, Danukai, truputį paūgėsi, būsi didelis vyras, ir bandyk į Seimą. O dabar leisk suaugusiems darbus dirbti. Pasidžiauk vaikyste - pažaisk: padažyk, pakarpyk laidus, muzikos garsiai pasiklausyk

Rytas 2012-08-11 16:45 (IP: 78.61.251.251)
Labai zemo lygio rasliava, nedaranti garbes nei jos autoriui, nei uzsakovui.

Sveiko proto 2012-08-11 16:30 (IP: 78.61.158.101)
Pagaliau!!!Bet truputi gaila, kas Palangoje žmones bejuokins, jei Pajacas, oi atsiprašau, Paluckas nieko nebekalbės ir neberašys, liūdna bus, o tai paskaitai, paklausai, pasijuoki ir pasidaro ant dūšios linksmiau, kad ne visi klounai dar išnyko. Aš tai maniau, kad čia eilinis jo bajeris dėl ėjimo į Seimą, o ką jis čia rimtai? Na, bet visų galų meistras tas mūsų Danas: ir metalo laužo žinovas, ir kalvis, ir jaunimo mylėtojas, o dar pasirodo ir dažytojas! Čia, Paluckai ne sensacija, kas domisi politika ir kam rūpi Lietuvos ateitis viską žino ir be žurnalistų. Čia straipsnis, tiems, kurie dar nežino. Bet yra ir žymiai daugiau tavo juodų darbelių. Bet, manau, čia straipsnio tęsinyje. Na, ką - lauksime tęsinio...

reklama 2012-08-11 15:20 (IP: 85.206.87.239)
Geras zurnalistas, kaip parasyta nesvarbu vistiek politikui nemokama reklama, galima viska atsisijoti ko jaunyste paaugliai neprikrecia. Manau dabar politikas nieko cia baisaus nepadarė.

kaimiete 2012-08-11 10:22 (IP: 78.61.104.50)
paaiskinkit man , kodel masinu stovejimo aikstele prie Kulikauskienes medcentro tik per varga buvo iruosta , o kavine "kerpe" ne tik 100 % buvo uzstatytas sklypas , bet ir prie saligatvio nepasistatysi masinos . Ar tas ponas privatizavo ir dali gatves ? As cia rimtai klausiu .

Tomas 2012-08-10 21:59 (IP: 78.61.251.251)
bet pvz geras, as pavargau jau kede nesioti ir uzstatyti savo masinos vieta, daba nudazysiu geltonai. aciu Paluckui!

to Ziabkui 2012-08-10 21:30 (IP: 78.61.175.229)
O kas neleidžia Paluckui užsakyti muziką? Nepavydėk Vaitkui, nes visvien jo neperspjausi, kad ir kaip jį bandai juodinti.

Tik nereikia gasdinti 2012-08-10 15:56 (lll / IP: 62.212.200.204)
Oi oi oi kaip išsigando Ziabkus! Paluckai tik nepradek gasdinti žurnalistų, o čia parašyta tikra teisybė. Dėl to ir pykti nevertėtų.

Ziabkui 2012-08-10 15:18 (IP: 78.61.27.241)
parašei vedamąjį apie palucką, kitą penktadienį parašyk vedamąjį apie Vaitkų (čia pilkos medžiagoas daugiau ir straipsniukas stipresnis gautųsi). Tik honoraro negautum. Tad to straipsnio nebus. Rašai tik tam kuris muziką užsako. Tik kad ta muszika minorine gaida skamba

Taip pat skaitykite

Šis kelias vingiuos  liepos 2 d. 18 val. , o jį poezijos posmais nuties Palangos literatai: Nijolė Bagdonienė, Zita Pūkinienė, Vytautas Lukšas, Dalia Petkuvienė, Asta Brazaitienė, Janina Vambutienė, Nijolė Fultinavičienė, Alma Viskontienė, Stefanija Šaltienė, Jonas Brazdžionis, Nerijus Stasiulis, Adelė Daukantaitė, Eglė Baranauskaitė, Albinas Antanas Kazlauskas.


Vienos dideles politines ambicijas Palangoje puoselėjančios karjeros valstybės tarnautojos gyvenimo draugas galimai pakėlė ranką prieš jųdviejų vaiką. Ne niekam nematant, o per vaiko pamoką nuotoliniu būdu. Palangos pradinė mokykla dėl smurto prieš vaiką praėjusią savaitę kreipėsi į policiją. Policijos ir vaikų teisių atstovai jau apklausė vaiką, jo tėvą ir mamą.


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Palangos miesto savivaldybė kviečia aktyvius, jaunus ir veiklius žmones įsilieti į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT) gretas. Jaunimo atstovų rinkimai į jaunimo reikalų tarybą vyks spalio 24 dieną 17 val. 30 min. Jei esate 14-29 metų, domitės jaunimo politika, jums svarbu, kaip jaunas žmogus jaučiasi Palangoje, turite idėjų, pasiūlymų ir norite jas įgyvendinti, kandidatuokite į...


Miesto savivaldybės Tarybos narius pagal jų būdą, įdirbį, geranoriškumą ir kompetenciją galima suskirstyti įvairiai. Bet jeigu juos skirstytumėme į optimistus ir pesimistus, Donatas Elijošius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus narys, be abejonės, yra optimistas. Ir net daugiau: jis – „amžinas optimistas“....


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


„Taryboje prasidėjo keisti politiniai vaikų darželio lygio žaidimai: šįryt staiga susirgus trims Tarybos nariams, o kitiems nedalyvaujant dėl iš anksto žinomų rimtų priežasčių, neturime kvorumo, tad posėdis neįvyks“, – atsiprašęs visų susirinkusiųjų į Tarybos posėdžių salę vakar sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Laukė 25 klausimai...


Šeštadienį Palangos oro uoste įvyko incidentas. Pasieniečiai sulaikė neblaivų Danijos pilietį. Chuliganiškai besielgęs užsienietis nebuvo įleistas į lėktuvą, skridusį į Kopenhagą, pranešė VSAT Pakrančių apsaugos rinktinė.


Kelias į politines aukštumas prasidėjo nuo klystkelių  44

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 09 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ateinančią kadenciją palangiškius Seime atstovauti pasišovęs ir viešai krištolinį politiko tyrumą demonstruojantis Palangos tarybos narys Danas Paluckas paslydo lygioje vietoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius