Kelyje Palanga-Klaipėda automobilis susidūrė su motoroleriu, du žmonės ligoninėje

Palangos tiltas, 2022-08-22
Peržiūrėta
1472
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Vėlų penktadienio vakarą kelyje Palanga-Klaipėda, prie pat posūkio į Karklę, susidūrė automobilis ir motoroleris. Liudininkų teigimu, sužaloti du žmonės apie pusvalandį gulėjo ant važiuojamosios dalies, kol atvyko medikų pagalba.

Rugpjūčio 19 d. apie 22.59 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos r., Dargužių k., susidūrė motoroleris „Piaggio“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, ir automobilis „Mercedes Benz“, kurį vairavo blaivi 1975 m. gimusi moteris.

Dėl patirtų sužalojimų motorolerio vairuotojas ir 1982 m. gimusi keleivė gydomi ligoninėje.

Avarijos liudininkų teigimu, du jauni žmonės apie pusvalandį laukė medikų pagalbos. Žmonės avarijos vietoje kalbino nukentėjusius žmones, sužaloti jaunuoliai sąmonės neprarado. Vaikinas skundėsi kojos skausmais.

Įvykio aplinkybes tiria policija.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kelyje vėl užfiksuotas skaudus įvykis – ketvirtadienį apie 21 val. ties Kalotės kaimu automobilis „Mazda“ kliudė į važiuojamąją kelio dalį išėjusį 1960 m. gimusį vyrą. Žmogus išvežtas į ligoninę.


Antradienio vakarą Palangoje susidūrė 2 BMW automobiliai. Po avarijos trys žmonės išgabenti į ligoninę.


Žiemos metu dėl slidaus kelio ir sudėtingų oro sąlygų, didelė dalis vairuotojų prisibijo viršyti greitį ir stengiasi kelyje laikytis visų eismo taisyklių.


Vėlų penktadienio vakarą kelyje Palanga-Klaipėda, prie pat posūkio į Karklę, susidūrė automobilis ir motoroleris. 


Gegužės 24 d. Klaipėdos r., Palangos kelyje, užfiksuotas „Nissan“ automobilis, lėkęs 175 km/h. ir „Lexus“ – skriejęs net 188 km/h. greičiu, kai leistinas yra 90 km/h.


Tačiau taip pasielgęs vyras tik pablogino savo padėtį. Per gaisrą sudegė ne kontrabandinės cigaretės, o svetimas automobilis, kuriuo vilnietis jas gabeno. Todėl dabar šiam vyrui teks atsakyti ne tik už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, bet ir svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Kilo įtarimų dėl vairuotojo girtumo Šiaulių rajone, keliu...


Palangoje susidūrė automobiliai

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 09 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, 19 valandą, ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į eismo įvykį Palangoje. Jo metu sankryžoje susidūrė du automobiliai.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Rugpjūčio 23-iąją – visus namus papuošė trispalvės – taip buvo pagerbta Juodojo kaspino diena ir Baltijos kelio minėjimas. 


Liepsnojo greitosios pagalbos automobilis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Kriminalai

Ankstų ketvirtadienio rytą užsidegė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui priklausantis greitosios pagalbos automobilis „Ford Tranzit“.  2006  metų gamybos automobilis sudegė nebepataisomai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius