Ketvirtajame ture – rezultatyvios FK „Palanga“ lygiosios

Palangos tiltas, 2015-04-20
Peržiūrėta
1695
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtajame ture – rezultatyvios FK „Palanga“ lygiosios

LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).
Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų komandos atstovai ir jau 6-ąją minutę pradžiugino vietinius sirgalius pasiuntę kamuolį į Palangos vartų tinklą. Pasižymėti pavyko Sigitui Urbiui ir rezultatas tapo 1:0. Po praleisto įvarčio atsipeikėjo ir palangiškiai bei sėkmingai pradėjo įsilieti į žaidimą. Palangos futbolininkai pradėjo kurti vieną pavojingą ataką po kitos. 25-ąją rungtynių minutę po Gvido Juškos sėkmingai pakelto kamuolio į baudos aikštelę, jį į vartus su galva nukreipė Palangos ekipos atstovas Lukas Baranauskas ir tokiu būdu išlygino rezultatą. Įmuštas įvartis dar labiau pagyvino palangiškių žaidimą ir jie perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.
Neilgai trukus puikų reidą prie „Bangos“ baudos aikštelės surengė FK „Palangos“ saugas Aurimas Jurgelevičius ir suklaidinęs du varžovus 33 rungtynių minutę puikiu smūgiu išvedė Palangos miesto atstovus į priekį – 1:2. Pirmo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, bet nė vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Palanga“ – 1:2.
Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atakuojantis žaidimas. 49-ąją minutę „Palangos“ persvarą galėjo dar kartą padidinti A. Jurgelevičius, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įmuštas. „Mėlynai geltoni“ puikiu komandiniu žaidimu susikūrė dar keletą labai gerų progų padidinti atotrūkį nuo varžovų, bet priešininkų komandą išgelbėdavo arba gynėjai arba vartininkas.
Deja, bet 68-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį uždirbo S. Urbys, o tuo pasinaudojęs „Bangos“ futbolininkas Karolis Urbaitis šaltakraujiškai ir tiksliai realizavo baudinį bei išlygino rezultatą – 2:2. Tapus lygiam rezultatui išsilygino ir pats žaidimas.
Progų pasižymėti turėjo ir geras atakas kūrė abi ekipos. Pačioje rungtynių pabaigoje „Palanga“ dar bandė sukurti pavojingų progų, tačiau jos baigdavosi netiksliai. Per pridėtą rungtynių laiką rezultatą į „Bangos“ pusę persverti galėjo Aurelijus Staponka, tačiau laimei kamuolys nepataikė į vartų plotą. Vis dėlto idealią progą išsiveržti į priekį turėjo ir mūsiškiai, tačiau G. Juškos smūgis buvo netikslus, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias – 2:2.
Kitas rungtynes palangiškiai žais su taip pat į aukštą vietą pirmenybėse pretenduojančia Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa – balandžio 24 d., 17:30 val. Klaipėdoje, Sportininkų g. 46.
Kviečiame atvykti palaikyti savo komandą!

Rungtynių statistika
Gargždų „Banga“ – Palangos „Palanga“ 2:2 (1:2)
Įvarčiai: 6 min. Sigitas Urbys (1:0), 25 min. Lukas Baranauskas (1:1), 33 min. Aurimas Jurgelevičius (1:2), 69 min. Karolis Urbaitis – 11 m. baudinys (2:2).
Įspėjimai: 53 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 69 min. Lukas Artimavičius – geltona kortelė („Palanga“).

Modestas GALDIKAS
FK Palanga klubo administratorius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


Vyraujant lietingiems orams gegužės 30 dieną, FK „Palanga“ futbolininkai išvykoje sulaukė rimto pasipriešinimo. Išvykos rungtynės vyko Šilutėje ir su vietos „Šilutės“ ekipa buvo sužaista lygiosiomis – 1:1.


Puikią ir saulėtą gegužės 24-osios dieną Žemaitijos sostinėje Telšiuose įvyko LFF I lygos 9-ojo turo rungtynės tarp vietos „Džiugo“ ir FK „Palanga“ futbolininkų. Po įnirtingos ir atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.


LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius